Gwen Stefani

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Iz postovanja....morao sam da napisem nesto o njoj...inspirisao me ovaj novi spot....Early Winter...jednostavno je pokazla ono zbog cega sam je oduvek cenio...ona je tako neizvestaceno,jednostavno i divno prelepa....neverovatna mesavina fatalnosti i nevinosti u jednom liku....ona je prava zvezda koja je 100% zasluzila svoj status....ona i Madona....znam,i meni su odbojna ta dva komercijalna solo MTV albuma....ali period kada je bila u No Doubt...jedna je od pionirki alternativnog zenskog rocka...taj Glam glas...pojava,nastup....eto,pokusao sam da napisem nesto uzviseno,al ***,nisam uspeo...ali stvarno mi je predivna u svakom pogledu...
 
Iz postovanja....morao sam da napisem nesto o njoj...inspirisao me ovaj novi spot....Early Winter...jednostavno je pokazla ono zbog cega sam je oduvek cenio...ona je tako neizvestaceno,jednostavno i divno prelepa....neverovatna mesavina fatalnosti i nevinosti u jednom liku....ona je prava zvezda koja je 100% zasluzila svoj status....ona i Madona....znam,i meni su odbojna ta dva komercijalna solo MTV albuma....ali period kada je bila u No Doubt...jedna je od pionirki alternativnog zenskog rocka...taj Glam glas...pojava,nastup....eto,pokusao sam da napisem nesto uzviseno,al ***,nisam uspeo...ali stvarno mi je predivna u svakom pogledu...

Ну и ну!
:lol:


Nisam neki njen fan...
A i njenu muziku ne bih svrstao u rock, više vuče na pop...
 
odlicna je!volim i njene pesme i njene spotove..sto se tiche early winter i nije nesto pesma ali je spot odlichan..sa novog albuma volim 4 in the morning ali zato mrzim sweet escape...iako je opet spot interesantan ...u svakom sluchaju super je :D
 
nisu to zlocini protiv muzike...

Cool je lepa i topla pop balada....
Early Winter...lepa pesma...i spot...neverovatno dobar....

Rich Girl
i (posebno) What you waiting for
su odlicne dance pesme...

ona je uspesna u koji god zanr da zadje...


i na kraju setite se samo....


I'm just a girl....
It's my life
Don't Speak....


kao sto je neko rekao...
uvek originalna...
ikona stila...
predivna...
 
ma kakav stil i oblačenje...to je nju pod stare dane uhvatio pubertet, pa oće da privuće pažnju sparivanjem raznih neuklopivih krpa.....Muzika joj je obična, ništa posebno. A one pesme poput Sweet Escape i Rich Girl su užas...a 4 in the morning smara ubitačno....kao i ona z*********a sa Alisom u Zemlji čuda.....sve samo zamlaćivanje....
 

Back
Top