Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Теодул

Početnik
Poruka
19
Само име филма „Електронски логор“ довољно говори. Филм у коме се говори о електронским личним картама, и о даљим плановима (уградња биочипова у руку људи) које непријатељи нашег народа (зликовци који владају западом) намеравају да спроведу у Србији, са циљем да потпуно поробе наш народ и направе од Србије електронски концентрациони логор.

Филм можете преузети

овде

Траје 34 минута, а величина видео записа је око 271 мб.



Такође можете преузети и филм „Дигитални анђео“ који је на исту тематику. У њему се исто говори о биочиповима, затим о масонима (тајним владарима запада) који су највеће зло данашњице, о њиховим подлим плановима упереним против рода људскога, о организацијама које су створили и које су њихово оруђе за поробљавање света.

Филм можете преузети

овде

Траје 1 сат и 52 минута.
Величина видео записа је око 300 мб.
 
Електронске личне карте би временом заменила уградња биочипова у руку људи. То исто хоће да спроведу и у САД и у ЕУ. На западу је то већ доста узело маха. У САД се већ уграђују биочипови људима у руке. У В. Британији већ постоји преко 4,5 милиона камера које снимају грађане. Просечни Британац је у просеку снимљен преко 300 пута дневно...

Црно нам се пише са тим Западом - проклети били...8-)
 
Ни теби нити било коме СПЦ НИЈЕ УГРАДИЛА БИЛО КАКАВ ЧИП... али некрштењаци увек имају примедбе јер су опседнути рогатим...
Krštenje je isto kao i ugradnja čipa, samo stara verzija. Uvođenje u crkvene knjige, plaćanje poreza, davanje donacija crkvi... a venčanja, sahrane... ništa od toga crkva ne radi ako nisi kršten kod njih...

Tako da je isto.
 
Филмови „Електронски логор“ и „Дигитални анђео“ су озбиљна упозорења свима који живе у Србији, упозорења о подлој превари коју непријатељи нашег народа планирају да спроведу у Србији. Народ је по овим питањима доста необавештен и многи не знају о томе ко су зликовци који владају западом и шта је њихов циљ. Масони и у многим другим државама света владају у некој мери, преко својих људи и преко изрода народних које су успели да поставе на власт. Тако и у Србији масонске слуге и народни изроди, могу се наћи у целој држави, у свим гранама народне делатности: у влади, у парламенту, у политичким партијама, код власти, у државним и приватним установама, у привредним и социјалним удружењима, у националним и интернационалним, у културним, хуманим и спортским друштвима...


Детаљније о масонима и њиховом злочиначком деловању у Србији можете читати овде

Детаљније о томе какво зло долази из западне Европе можете читати овде

А још књига и списа о масонерији и „новом светском поретку“ можете наћи на страници: Библиотека Сергије Нилус
 
Sad sam se bas zabrinula. A jel' mogu ti zlikovci opaki to da mi ugrade dok spavam?

Kako da odstranim to? Pomagajteeee

Неће се биочип за бројем шест стотина шездесет и шест уграђивати ником на силу, него ће зликовци преварити народ како је то нешто корисно и напредно, а и уцењиваће народ на разне подле начине.
 
Само име филма „Електронски логор“ довољно говори. Филм у коме се говори о електронским личним картама, и о даљим плановима (уградња биочипова у руку људи) које непријатељи нашег народа (зликовци који владају западом) намеравају да спроведу у Србији, са циљем да потпуно поробе наш народ и направе од Србије електронски концентрациони логор.

Филм можете преузети

овде

Траје 34 минута, а величина видео записа је око 271 мб.



Такође можете преузети и филм „Дигитални анђео“ који је на исту тематику. У њему се исто говори о биочиповима, затим о масонима (тајним владарима запада) који су највеће зло данашњице, о њиховим подлим плановима упереним против рода људскога, о организацијама које су створили и које су њихово оруђе за поробљавање света.

Филм можете преузети

овде

Траје 1 сат и 52 минута.
Величина видео записа је око 300 мб.

Sta drugo se i moze ocekivati od njih
 
Неће се биочип за бројем шест стотина шездесет и шест уграђивати ником на силу, него ће зликовци преварити народ како је то нешто корисно и напредно, а и уцењиваће народ на разне подле начине.

Uh, dobro je, ja sam se vec zabrinula. Pojavila mi se neka tackica jutros na ruci, kao da sam se ogrebala. Kada sam procitala ovaj prosvetljujuci izvestaj pomislila sam da su mi to vec uradili.
 
Imaš nešto protiv SPC? A šta bi tek rekao da je SPC sa svojim 'neprijateljima' postupila kao tiletovi fašisti ogrnuti 'antifašizmom' kada su monarhiste 'prekrštavali' u republikance:D
Nemam, dok god ne počne da laprda u stilu IX veka i bojazni od bilo kakvog napretka... Ljudi napreduju... a crkva zaostaje i to dosta, ako se ne prilagode za manje od 50 godina broj vernika če biti zanemarljiv.
 
elektronskilogor.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top