Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 235

Tema: Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији

Само име филма „Електронски логор“ довољно говори. Филм у коме се говори о електронским личним картама, и о даљим плановима (уградња биочипова у руку људи) које непријатељи нашег народа (зликовци који владају западом) намеравају да спроведу у Србији, са циљем да потпуно поробе наш народ и направе од Србије електронски концентрациони логор.

Филм можете преузети

овде

Траје 34 минута, а величина видео записа је око 271 мб.

Такође можете преузети и филм „Дигитални анђео“ који је на исту тематику. У њему се исто говори о биочиповима, затим о масонима (тајним владарима запада) који су највеће зло данашњице, о њиховим подлим плановима упереним против рода људскога, о организацијама које су створили и које су њихово оруђе за поробљавање света.

Филм можете преузети

овде

Траје 1 сат и 52 минута.
    Величина видео записа је око 300 мб.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији

c,c,c,c,c
    zli imperijaliscki podlaci
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији

a koji ti ober imas trip ybt... nismo mi pravili te filmove, ako ti se ne svidja odshetaj....

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Digitalni anđeo je najveće sranje koje sam ikad imao nesreću da počnem gledati. Koji su to licemeri. Žasu.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Теодул Pogledaj poruku
    Електронске личне карте би временом заменила уградња биочипова у руку људи. То исто хоће да спроведу и у САД и у ЕУ. На западу је то већ доста узело маха. У САД се већ уграђују биочипови људима у руке. У В. Британији већ постоји преко 4,5 милиона камера које снимају грађане. Просечни Британац је у просеку снимљен преко 300 пута дневно...
    Црно нам се пише са тим Западом - проклети били...8-)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ništa crnje nego sa Pravoslavnom crkvom...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio SiIent Bob Pogledaj poruku
    Ни теби нити било коме СПЦ НИЈЕ УГРАДИЛА БИЛО КАКАВ ЧИП... али некрштењаци увек имају примедбе јер су опседнути рогатим...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aj sad malo na britanskom pa na stari nik.... ybt. kako vas ne mrzi....

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ни теби нити било коме СПЦ НИЈЕ УГРАДИЛА БИЛО КАКАВ ЧИП... али некрштењаци увек имају примедбе јер су опседнути рогатим...
    Krštenje je isto kao i ugradnja čipa, samo stara verzija. Uvođenje u crkvene knjige, plaćanje poreza, davanje donacija crkvi... a venčanja, sahrane... ništa od toga crkva ne radi ako nisi kršten kod njih...

Tako da je isto.

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Филмови „Електронски логор“ и „Дигитални анђео“ су озбиљна упозорења свима који живе у Србији, упозорења о подлој превари коју непријатељи нашег народа планирају да спроведу у Србији. Народ је по овим питањима доста необавештен и многи не знају о томе ко су зликовци који владају западом и шта је њихов циљ. Масони и у многим другим државама света владају у некој мери, преко својих људи и преко изрода народних које су успели да поставе на власт. Тако и у Србији масонске слуге и народни изроди, могу се наћи у целој држави, у свим гранама народне делатности: у влади, у парламенту, у политичким партијама, код власти, у државним и приватним установама, у привредним и социјалним удружењима, у националним и интернационалним, у културним, хуманим и спортским друштвима...

Детаљније о масонима и њиховом злочиначком деловању у Србији можете читати овде

Детаљније о томе какво зло долази из западне Европе можете читати овде

А још књига и списа о масонерији и „новом светском поретку“ можете наћи на страници: Библиотека Сергије Нилус

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Sad sam se bas zabrinula. A jel' mogu ti zlikovci opaki to da mi ugrade dok spavam?

Kako da odstranim to? Pomagajteeee

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zvezdica Pogledaj poruku
    Sad sam se bas zabrinula. A jel' mogu ti zlikovci opaki to da mi ugrade dok spavam?

Неће се биочип за бројем шест стотина шездесет и шест уграђивати ником на силу, него ће зликовци преварити народ како је то нешто корисно и напредно, а и уцењиваће народ на разне подле начине.

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

....beše neka šifra na F....ne znam da li F 23 ili F34...

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

marina, nije lepo sto ih ostavljas bez nadzora...
    internet - disconnecting people

Domaćin ludishinter (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Само име филма „Електронски логор“ довољно говори. Филм у коме се говори о електронским личним картама, и о даљим плановима (уградња биочипова у руку људи) које непријатељи нашег народа (зликовци који владају западом) намеравају да спроведу у Србији, са циљем да потпуно поробе наш народ и направе од Србије електронски концентрациони логор.

Филм можете преузети

овде

Траје 34 минута, а величина видео записа је око 271 мб.

Такође можете преузети и филм „Дигитални анђео“ који је на исту тематику. У њему се исто говори о биочиповима, затим о масонима (тајним владарима запада) који су највеће зло данашњице, о њиховим подлим плановима упереним против рода људскога, о организацијама које су створили и које су њихово оруђе за поробљавање света.

Филм можете преузети

овде

Траје 1 сат и 52 минута.
    Величина видео записа је око 300 мб.
    Sta drugo se i moze ocekivati od njih

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Неће се биочип за бројем шест стотина шездесет и шест уграђивати ником на силу, него ће зликовци преварити народ како је то нешто корисно и напредно, а и уцењиваће народ на разне подле начине.
    Uh, dobro je, ja sam se vec zabrinula. Pojavila mi se neka tackica jutros na ruci, kao da sam se ogrebala. Kada sam procitala ovaj prosvetljujuci izvestaj pomislila sam da su mi to vec uradili.

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio SiIent Bob Pogledaj poruku
    Imaš nešto protiv SPC? A šta bi tek rekao da je SPC sa svojim 'neprijateljima' postupila kao tiletovi fašisti ogrnuti 'antifašizmom' kada su monarhiste 'prekrštavali' u republikance
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Zvezdica Pogledaj poruku

Odseci deo tela u koji je ugrađen. Na ljutu ranu ljuta trava!

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio fosilvaso Pogledaj poruku
    Imaš nešto protiv SPC? A šta bi tek rekao da je SPC sa svojim 'neprijateljima' postupila kao tiletovi fašisti ogrnuti 'antifašizmom' kada su monarhiste 'prekrštavali' u republikance
    Nemam, dok god ne počne da laprda u stilu IX veka i bojazni od bilo kakvog napretka... Ljudi napreduju... a crkva zaostaje i to dosta, ako se ne prilagode za manje od 50 godina broj vernika če biti zanemarljiv.

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Pazi kad smo bas imali kurs o teorijama zavere, ovo bi bas moglo dobro da se uklopi.

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Ja bih voleo da ti pogledas ovaj film i da mi kazes sta tu nije istina?

Tema je Електронски логор - филм о електронским личним картама у Србији, a ja sam postavio omot kutije tog DVD-a.

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio dakica Pogledaj poruku
    Ja bih voleo da ti pogledas ovaj film i da mi kazes sta tu nije istina?
    NE MOZE NIKO DA TE PRISLUSKUJE NITI LOCIRA NA OSNOVU CIPA U LICNOJ KARTI.
    jesi li ucio ti ista u skoli?
    internet - disconnecting people

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

A jel moze taj uredjaj za pracenje da se ugradi u vibrator? Nije da imam to, samo onako pitam...

Ističe se SSJ4 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio moje srce Pogledaj poruku
    NE MOZE NIKO DA TE PRISLUSKUJE NITI LOCIRA NA OSNOVU CIPA U LICNOJ KARTI.
    jesi li ucio ti ista u skoli?
    Apsolutno istina ... Uprkos svim napretcima ne moze tako neshto da se spakuje u neshto tako malo (a da ne govorimo o ceni ...)

Slične teme

1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 03:09
  2. Odgovora: 216
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 19:42
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.03.2008., 05:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku