SAJAM KOZMETIKE

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.194
cula sam da je sredinom februara u beogradu sajam kozmetike.da li neko zna da li je to u interkontiju ili na sajmu,posto sam cila i jedno i drugo.da li je istina da je kozmetika jeftinija nego u radnjama i vredi li zbog toga zapucati iz novog sada?
 
ja sam bila na sajmu kozmetike pre par godina i nit sam šta kupila, nit sam šta videla. više je za profesionalce, čini mi se. predstavljali su sto vrsta solarijuma i tako.
ako nisi profesionalac - ne vredi ti da dolaziš iz novog sada..
 
cula sam da je sredinom februara u beogradu sajam kozmetike.da li neko zna da li je to u interkontiju ili na sajmu,posto sam cila i jedno i drugo.da li je istina da je kozmetika jeftinija nego u radnjama i vredi li zbog toga zapucati iz novog sad
a?

Na sajmu je!
Slažem se da je više za profesionalce. Nije neka razlika u cenama, uglavnom preovladjuju solarijumi i oprema za frizere. Mada nije loše ako imaš vremena, bude što šta zanimljivo. Saveti kozmetičara...:D
 
e meni se nesto cini da to ima i vise puta godisnje??

ja sam bila na sajmu vina bilo je zanimljivo a i cvrcnula sam se malo samo od probanja. ali bash je zanimljivo covek ni ne zna kakvi svetovi postoje, kakve finese
 
o boze i to sam pominjala vise puta ali nadam se da j proslo neopazeno kao i uvek. :)
ma ako je i za profesionalc ei to moze da bude zanimljivo ako nije neka velika cena sta fali . tj ne mora moze da bude i dosadno ali i ne mora. evo sad znam da neka nova tehnika sampanjca nesto s kvascem se pravi tako neki mehurici. valjda
:X ne znam bas me briga nego mi se negde pise
 

Back
Top