leopard gekon

koliko kosta?ja sam cula oko 25evra, a neki ljudi mi pricaju po 50 evra mladi?
Ja sma htela da kupim par, ali se nesto isprecilo, i na kraju nisam.
Neko mi kaze da im treeba UV lampa, a neki kazu da moze i obicna sijalica. Sta je od toga tacno?
 
e pa super. To su mnogo slatke zivotinjice,kad budem imala terarijum u skorijoj buducnosti, uzecu prvo njih, jer nisu teske za odrzavanje, a kasnije mozda agamu ili neku tarantulu, videcu.
 
nista se ti nebrini moj nije teo da jede 5 dana pa je onda jeo. cime ga hranis?
niposto mu nedaj voce i povrce kao i ostale semenke dase nebi udavio.
dali ga drzis sa lampom ili bez? ako je s lampom tojest obicnom sijalicom nesme to jer moze da mu pokvari vid.
ovo ti govorim iz iskustva s gmizavcima jer imam bradatu agamu i leopard gekona
preporucujem ti da ga hranis tenebrijama i cvrčcima.:!::!::!::!::!::!::!::!::!:;-)
 
Hvala na odgovoru, sad mi je lakse.
Hranim ih nekim brasnavim crvima koje mi je dao prodavac. Sta su to tenebrije, i gde da nabavim cvrcke?
Ja sam im stavila obicnu sijalicu. Reci mi koju da im stavim da ne bi pokvarili vid? Kakvi su to podni grejaci?
 
e ovako sijalica nije preporucljiva a podni grejac je obicno kamen koji je nepotreban
a pesak se preporucuje gekonima starijim od 1 god posto su mali i glupi pa da nebi pojeli pesak a u najgorem slucaju udavili:ok::!:
 
cao voleo bih da kupim leopard gekone jer sam ih zavoleo jos od prvog dana kada sam ih video na internetu znam sve o njima i posedujem veliki broj egzoticnih zivotinjica ali ne mogu da nadjem da kupim gekona jer ne zivim u SRBIJI nego u raspadu od drzave crnoj gori.molim vas da mi date neki kontakt broj prodavca jer ovaj link http://www.gekkogecko.co.yu meni ne radi
 

Back
Top