Poljubac?...magija ili gnjavaža?

Poljubac je svemoguc.Bez njega nema iskazivanja ljubavi.Nema vodjenja ljubavi.Bez poljupca nema ni lazi,ni prevare,ni izdaje ni licemerstva.Onog casa kada prestanu reci pocinje poljubac.Postoji poljubac bez ljubavi ali NEMA ljubavi bez poljupca..:lol: toliko od mene..i da dodam..Magija..osim kada je Judin poljubac..da..postoji vise poljubaca i u razlicite svrhe ..ja sam sada pisala o onom najlepsem i nevinom poljupcu..:)
 
Poljubac je svemoguc.Bez njega nema iskazivanja ljubavi.Nema vodjenja ljubavi.Bez poljupca nema ni lazi,ni prevare,ni izdaje ni licemerstva.Onog casa kada prestanu reci pocinje poljubac.Postoji poljubac bez ljubavi ali NEMA ljubavi bez poljupca..:lol: toliko od mene..i da dodam..Magija..osim kada je Judin poljubac..da..postoji vise poljubaca i u razlicite svrhe ..ja sam sada pisala o onom najlepsem i nevinom poljupcu..:)
Hvala,naš anđele!:)
 
Kako vidite ovaj čin bliskosti muškarca i žene?Ima li u njemu neke magije ili to radite samo zato što žene vole da se ljube?
Da vidimo gde smo...molio bih forumaše da pre svega daju opservacije na ovu temu,da vidimo da li i šta poljubac znači muškarcima.
Hvala!;)

muskarci uglavnom ne vole da se ljube kao sto to vole zene,bar ne u toj meri...njima misli sa poljupca odmah prelaze na nesto drugo:rolleyes:
 
Jesi.

Dodatak: rasečeš brate krmenadlu po sredini, samo pazi da ne zezneš pa je ne napraviš prevelikom. Ne trebaju ti nikakvi zamarajući poljupci, a možeš i da je šljepaš sa strane, a da se ne buni.

:D Има наставак ове причице. Тако припремљена крменадла се стави између два радијаторска ребра. Да буде млако...
 
Jesi.

Dodatak: rasečeš brate krmenadlu po sredini, samo pazi da ne zezneš pa je ne napraviš prevelikom. Ne trebaju ti nikakvi zamarajući poljupci, a možeš i da je šljepaš sa strane, a da se ne buni.
E, ja bih za ovo vredjanje samoga sebe, sebi dodelio karton, shut-kick, ban... misim bezobrazluk stvarno... ali jbga, kad nema opcija da mod sam sebe kazni. Ne morash, sad ti da se podmeces na crveni.
 

Back
Top