Vi pitate, Tarot odgovara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tarot

Zainteresovan član
Poruka
360
Evo ljudi vratila sam se.....Prvo hvala svima koji su pitali za mene,pozdravljali me....Imala sam nekih licnih razloga za ovako duuugo odsustvo ali sada sam tu pa da nastavimo!!!!!!!
Znaci postavite pitanje i kazete ovoga puta 7 brojeva od 1 do 64

E sada i novine...Ne mogu ni fizicki ni psihicki da stignem da vam odgovorim onoliko kolko pitate/iako imam najbolju nameru/ pa ajmo tri pitanja po osobi u mesec dana.Znaci jedna osoba tri pitanja pa me pusti da se odmorim od nje na mesec dana/nema ljutnje.../

Ako hocete zivotnu analizu ili slicno imate priv.porike......
 
Evo ja da ti odgovorim dok sam jos tu...Imas jaaako dobre aspekte da pocnes zivot sa deckom...e sada uskoro..sta je za tebe uskoro ali u narednih 8 meseci 70 posto da!! cuvaj se marta mogao bi biti maaaalo krizan za vas dvoje...
 
imam pitanja, ne znam sta bi te pre pitala :)
1.da li je moguca veza izmedju mene i decka(sa prelepim plavim ocima) koga sam upozanala u januaru
2 5 56 42 57 12 36
2.posto je kod mene na emotivnom planu sve u haosu u poslednjih par godina, kad ce se pojaviti ozbiljna veza, da se onako ljudski zaljubim :) ?
5 25 23 11 9 52 34
3.posao, kad ce to unapredjenje, konacno-povecanje plate?
42 48 64 1 28 62 7

Puno ti hvala i jos jednom te pozdravljam ovo su pitanja za februar
 
@ mayaz....i tebi puuuno pozdrava.......decko sa plavim ocima ima osecenja prema tebi ali veza nesto otezano aspektovana samo 40 posto....ipak pokusaj pa...ne gubis nista....@.prava veza od jula,avgusta ali zajednicki zivot sa nekim tek od sept.2009 ili 2010.3.bice ove godine povecanja plate ipak jos ces morati da cekas na to....
@ aura9 70 posto hoces...srecno......
@inQuisitive.....Spil je Tarot Zlatne trake a ima 78 karata ali ima razloga zasto sam trazila brojeve do 64..to je neki moj nacin rada...Bavis se tarotom???? Ako je odgovor da javi se na pp pa da malo caskamo na temu....pozdrav....
@ strelica 78...ove godine 80 posto pocinjes zajednicki zivot a i beba od septembra do jula iduce godine/trudnoca/..pozzz
 
evo i ja da pozelim dobrodoslicu!
I naravno pitanja:
1. ineresuje me kad cu uci u neku ozbiljnu vezu i sa kakvom osobom?
brojevi : 13, 8, 27, 11, 51, 5, 40
2. Posao- kad mogu da ocekujem neke bolje prilike, napredak..?
17.26.35.4.19.9.60
3. da li cu doci do obnavljanja veze koja je nedavno prekinuta,a bila je aktuelna i proslog leta?
45.55.16.1.21.6.32
Hvala!
 
@dina 81..1.ucices u ozbiljnu vezu od jula ove god.a on ce biti pooootpuno drugaciji od svih predhodnih,neko ko potpuno nije tvoj `tip` ali ljubav je to...2.posao tek septembar,oktob, 3.ovde ce biti jos nekog zblizavanja ali na kratko nema to buducnosti...
@ kojica..hoce ...ali prvo mora ovaj narod bez nade i buducnosti da pocne da ide psiholozima i psihoterapeutima da nadje utehu..do tada mi ovakve gadne,lazne i sl.tu smo da nekome uputimo rec ohrabrenja i podrske...sta ces...sve najbolje ti zelim....
@ superiska..pozdrav i tebi..1.ivan je prica sa ispisanim krajem...postoji period u martu kada cete se maaaaalo zbliziti ali od prave jake duge veze nema nista...2.godina ljubavi za tebe je 2009...strpljivo...
 
@dina 81..1.ucices u ozbiljnu vezu od jula ove god.a on ce biti pooootpuno drugaciji od svih predhodnih,neko ko potpuno nije tvoj `tip` ali ljubav je to...2.posao tek septembar,oktob, 3.ovde ce biti jos nekog zblizavanja ali na kratko nema to buducnosti...
@ kojica..hoce ...ali prvo mora ovaj narod bez nade i buducnosti da pocne da ide psiholozima i psihoterapeutima da nadje utehu..do tada mi ovakve gadne,lazne i sl.tu smo da nekome uputimo rec ohrabrenja i podrske...sta ces...sve najbolje ti zelim....
@ superiska..pozdrav i tebi..1.ivan je prica sa ispisanim krajem...postoji period u martu kada cete se maaaaalo zbliziti ali od prave jake duge veze nema nista...2.godina ljubavi za tebe je 2009...strpljivo...

Баш си их охрабрила и подржала...:lol:

Хоћеш да кажеш да би сви који ти постављају питања требали стручнију помоћ да потраже?
Мени не делују толико озбиљно угрожени... више ми звуче као радознала деца...:D

Ето, једино мене утеши.
:)
Хвала.

Све најбоље и ја теби желим. :D
 
e pa daraga tarot dobro dosla...
iskreno svidja mi se ovo kako si sada organizovala tri pitanja mesecno i do sledeceg vidjenja pozdravljam vas...milsim da je to ssasvim ok..evo da se i ja javim sa pitanjem opet :)
da li cu upseti u onome sto sam zamislila dakle da ostanem u istom gradu a da samo promenim mesto rada i broavka :)???
67 18 43 12 39 64 63
 
@ kojica... au ali ti ulovi sve one `negativne` stvari koje sam rekla,pa to im je putokaz da ne pate jos vise bolje na vreme da shvate zar ne??ee pa naravno da ovim ljudima nije potrebna strucna pomoc..ovde...ali vecini koja trazi nase `usluge` jeste..ipak ne mislim to u negativnom smislu samo kao savet,usmeravanje..Ma drago mi je da sam bar tebe utesila...Ne brini necemo mi `ovakvi` jos dugo jos dve tri god i odosmo u istoriju...Kao i Tarabici,Nostradamus itd...Pozdrav....
@jelenabek e pa vidi moze....imate solidne aspekte da to potraje i postane nesto ozbiljnije 70 posto ali moguca je kriza mart april ako to pregurate idete .....
@putzaraj..bole te nasla draga.....posao ces promeniti 80 posto do oktobra a mesto stanovanja 60 posto..ovo drugo mi je nekako losije aspektovanao pa moze da znaci da neces ni sledecim `stanom` biti zadovoljna...
@ SUN..i vi ste meni nedostajali.....ima sanse 70 posto ipak nemoj sve nade da polozis u to..malo mi je april otezan i kao da ce biti uticaja na njega sa strane od nekoga/ovo nije prevara../negativnijeg..
@majo...e pa tebi je udaja aspektovana od sept 2008 do sept 2009..a inostranstvo na duze/zivot tamo ili???
@ Strelica...sansa da budete zajedno na brodu je 40 posto...ipak tebi su takvi poslovi dobro aspekt.pa ti savetujem ako ne sa njim idi i sama....
 
Veliki pozdrav , lepo je videti te opet sa nama, mnogo si mi znacila u nekim momentima sa svojim odgovorima.
Sta kazes za poslovni potez koji bi trebao da se odigra cetvrte nedelje ovog meseca (februara) ?
3, 16 ,18, 21 ,64 ,63
Hvala i sve najbolje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top