IZRAZ LICA

Montenegro1

Zainteresovan član
Poruka
381
Cesto po covjekovom izrazu lica mozete vidjeti kako se on osjeca, da li je sretan, tuzan, iznenadjen, ljut, ili ti vec.
Znaci tema za koju sam se odlucio jeste IZRAZ LICA, mislim da nije teska a moze ispasti i nesto lijepo od toga. Pod tim se smatraju znaci svi bili muski ili zenski, mladi ili stari.
Mislim da je sve objasnjeno, na vama je samo da uhvatite pravi trenutak.
Mode moze da bude po zelji, B&W, Sepia, Nature, odredite kako vam srcu drago.
Samo osnovne obrade su dozvoljene bez fotomontaze.

NAPOMENA: Pozeljno je da se salju nove fotke, tj. fotke koje do sada nisu postavljane na forumu, da bi sve do kraja bilo skroz anonimno i interesantnije.

PRAVILA:

1. Fotografije moraju biti lično delo autora koji ih postavlja
2. Svaki autor može postaviti max 2 fotografije
3. Veličina fotografije 640 po dužoj strani (640 x n)
4. Nisu dozvoljene fotomontaze
5. Pravo da glasaju imaju svi članovi foruma krstarice, koji su učlanjeni do početka otvaranja ove teme
6. Ne komentarisati fotografije dok se ne zavrsi glasanje
7. Redni broj fotografije za koju želite da glasate je br. posta u kome se fotografija nalazi
8. Svaki glasač daje ocene u vrednosti od 1, 2 ,3, 4 i 5 poena za fotografije koje mu se najviše dopadaju tako što napiše redni br. posta fotografije i ocenu koju daje (Prilikom glasanja molim vas da stavite broj bodova koji dajete odredjenoj fotografiji da kasnije ne bi bilo nedoumica)
9. Autori ne mogu glasati za svoje fotografije
10. Jednom postavljena slika ne može da se zameni drugom.
11. Postavljanje fotografija je tajno, glasanje je javno
12. Fotografije šaljete MENI na pp

Fotografije saljete do 05.02.2008. u 20:00; Glasanje od 05.02 do 08.02.2008. u 20:00


Svim takmicarima, puno srece….
 
42594834hk7.jpg
 

Back
Top