kako dalje... i provera...

sta uraditi?

  • uzmem racun i kazem da mi to treba da opravdam minus u privatnoj firmi...

    glasova: 0 0,0%
  • nasmejem se i pomislim u sebi: kako li ce se iznenaditi kad platim sledeci put...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, sta uraditi u situaciji kad sedite u kaficu i zelite da smuvate neku forumasicu na kesh (ne znam da li se devojke uopste i pale na kesh) i u trenutku kad konobar donese racun, ona uzme i plati a vi niste stigli da pokazete svoj novcanik iako ste se pre toga pobrinuli da usitnite pare i da u novcaniku ima vise novcanica?
i da li u tom slucaju treba, za svaki slucaj, proveriti racun jer moze da se desi da je manje platila?
 
sta mislite vi, sta uraditi u situaciji kad sedite u kaficu i zelite da smuvate neku forumasicu na kesh (ne znam da li se devojke uopste i pale na kesh) i u trenutku kad konobar donese racun, ona uzme i plati a vi niste stigli da pokazete svoj novcanik iako ste se pre toga pobrinuli da usitnite pare i da u novcaniku ima vise novcanica?
i da li u tom slucaju treba, za svaki slucaj, proveriti racun jer moze da se desi da je manje platila?

u tom slucaju, trebalo je sa doticnom da odete na klopu ;)
 
devojke se pale na kesh.
forumashice su devojke.
-----------------------------------
forumashice se pale.

jedino pravilo je da iznad 1,500 m nadmorske visine nema pravila.
tako da je moguce npr. da se devojka koja se inache pali na kesh, na kopaoniku nece paliti na kesh.
al` sve je to slaba vajda.
 
vidis, ne stavih opciju brckanja po mobilnom telefonu... kopaonik, kazes? hm... onda to i nije losa ideja... vecera je uvek ekstra ideja... rebarca i, u tom slucaju, sopska sa lukom... ako ih takve zavoli, onda nema prepreka... i tako...
p.s. veceras Partizan - nas najveci srpski klub na svetu - dvojka k'o vrata... sa ili bez hendikepa... kad vam kaze vas rikan...
 
Haha :lol: izadješ s forumašicom i posle virtuelne stimulacije hoćeš i na kesh da je osvojiš? :-D nema potrebe već je pržena čim je izašla s tobom bato. 8-)

nisam ja bata... ja sam rile... e, sad stvarno... kad smo vec kod stimulacije... jel ste videli sto ima ona simulacija roler kostera? i, udjete unutra i kao da ste se vozili... kad nema kise, dobar je i grad, kaze nas narod... a ekstra je osecaj... ja sam se vozio na prvom sedistu... i, sve sam video... osecao sam se kao neki ratnik u naucno-fantasticnom filmu... levo-desno... naglavacke... izgubi se covek... al', kad se ne plasi, ekstra je osecaj... bandzi je vec bzvz... ponavljam... ko skoci i drugi put, za mene nije normalan... jednom se i zezne covek, al' je ono preterano... jos me pita onaj: hoces da pipnes vodu? a ja mu kazem: pa, ne moram bas... jos mi to fali...
 
ja sam chula, iz pouzdanih izvora, da plej partizana u slobodno vreme slusha navijachke pesme delija.
aha.

nikada! decidirano tvrdim... ne, ne i ne... to su bre sve ljudi sa ukusom... oni drugi idu na drugu stranu... mi slusamo samo klasike... saban... dzej... kemis... i takve stvari... stvarno, nema je ona bansi... hoce da joj nabacim mog drugara Kokija... on svira ekstra.... dugmetara je u pitanju ovde...
 
crevca su zakon samo ako se prave kobasice... ovako, morace nesto sofisticiranije... e, kad smo vec kod kobasica.. meni se ekstra svidjaju one sto imaju beli luk u sebi... pa daje po malo gorak ukus... al' dobar... a i kazu da su dobar afrodizijak (ne verujte ovome, cisto da ima neke veze sa forumom)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top