Danas sam muzu udarila auto namjerno na njegove oci,ponasam se kao budala

SilverPlate

Početnik
Poruka
39
Drage moje/moji,

svog muza UZASNO volim. Ne mogu zamisliti zivot bez njega. U braku smo tek 5 meseci a dvije godine prije toga bili skupa. Problem: otkako mu je caca umro, dobio je njegovo auto i stalno ide u mesto gde mu zivi mama. Skoro svaki dan ide tamo, medjutim ja sam pocela da imam crve sumnje da on ne ide uvek mami. nekad mene zove, ali ja se samo iznerviram kod nje jer ne zna recenicu sastaviti i nikad se pre nismo druzile i sada osecam da zbog toga sto je ona udovica moram da idem tamo. sve bi to bilo dobro da on potajno ne zeli da se preselimo kod nje. u tom mestu ja bi UMRLA. on mi stalno taj predlog nudi kad god sam iznervirana jer zna da ce me to jos vise uznemiriti. stalno neka neizvesnost. nicim ne pokazuje inicijativu da recimo dignemo kredit za stan. ja i pored zahtevnog posla od 9 sati dnevno ne samo da stignem obaviti kucne poslove, vec uvek stignem i kolac napraviti. trudim se da je cist, ispeglan itd. medjutim, on dolazi iz manje sredine a ja sam iz grada. mnogo sam vise obrazovana i bolje situirana od njega......pre braka smo preko tih stvari presli. no, pocela sam mu kopati po mobitelu i tamo nalazim poruke tipa: hej cimeru, kad cemo na coffee? ja sam slobodna posle 5. i ja sam se toj curi javila juce. poslala joj poruku sa svog moba: hej cimerice, kad cemo na kafu? i ona se meni full obradovala i odgovara sa : hej cimeru! mislim, mogla je biti zalutala poruka. i pitam je ja: a gde bi se nasli? i mi se kao dogovorimo, i pitam ju na kraju: a znas li ko je? i ona ce meni uz smileya napisati njegovo ime. kad nisam srcani dobila!. sreca, roditelji su mi bili tu pa su mi dali tablete za smirenje. i ja kazem: ne nije on, njegova je zena. i ona ne odgovara! e sad, ja sam htela otici. on mi tvrdi da me ne vara. tvrdi da su mu to kolegice s posla koji je inace ovako jako boemski......tvrdi da mu nije stalo. da mogu ostati, ili otici. kao ja vec imam formirano ubedjenje......ali to nije sve, dodaje cure na facebook i tvrdi da su mu radne kolegice. jutros je rekao da nece vise ici mojim autom na posao, tj. samnom (a to moze reci jer sad ima tatino auto a pre je morao ici samnom i uzimati moje) , te sam ga ja fino zamolila da ide samnom, da bi on rekao: a ti bi i da se vracam s tobom? e necu vise,,,itd. znaci vec mi je rekao da se nece vratiti kuci posle posla. ja sam mu rekla da nece moci uci.........kaze: imam ja gde! i u ovom gradu......ja NE ZNAM sta sam mogla uraditi vec se fino zapucati u njegovo auto (nema bas neke stete)....molila sam ga da ide samnom,,,,molila da legne pokraj mene, no on je sad ljut mesto JA......da li da ja odem? ili da ga ne pustim u kucu? ili ?
 
caca je ćaća?.....pokoj mu dooši......ma ša znam...mrzelo me sve da čitam...i posle kažu što ima toliko saobračajnih nesreća......pa kad svako vozi...i svako se "spoocava"...........uništi ti taj aooto skroz...pa posle idite zajedno aootobusom...a i znaš ono...kao u selu se svi zaju...pa će da ti prrepričaju sa kim je sedeo i delio bombone................a i rizik da napravite neko sranje na pootu je minimalan...nema ga....osim ako ne pretrčavate aooto-poot ...šo me ne bi čoodilo...
 
Rekla bih da vise volis situaciju da on nema nista i da materijalno dominiras,a samim tim da mozes i da kontrolises njegov um...Kao sto ti volis svoje roditelje,tako i on svoje...znaci on treba biti samo tvoj i da zaboravi na svoju licnost,porodicu,da bude jado,koga ces ti da kreiras po svom ukusu.
Da je pametan pa da bjezi glavom bez obzira...
A tebi bih rekla da malo preispitas svoje ponasanje...nije sklad ono sto samo ti zamisljas...Znaci ako si ti obrazovanija ne znaci da si pametnija...:roll:
 
intra je heroj dana! :lol: :lol: :lol:
neshto i dana danashnjeg da mi izmami osmeh. :lol: :lol: :lol:

@tema
ja ovo nishta ne razumem.
el on stvarno ishao kod mame?
chiji je koji auto?
kad je ko kome bio cimer?
itd. itd.
konfuzno, ali bash.

ja cu, za par meseci do godinu dana, biti u situaciji kad cu morati da biram gde cu da zzivim - ovde ili tamo. ochekujem, da cemo moj suprug i ja, tada, sesti, razgovarati i odluchiti shta je najbolje za nashu porodicu i nas, nevezano od lichnih zzelja i afiniteta.
tako cemo, nadam se, doci do zajednichke odluke i sve dobro (ili loshe) shto proistekne iz nje, necemo moci do kraja zzivota da nabijamo jedno drugom na nos, vec ce biti deo zajednicke odgovornosti.

tako ja to gledam.
al` uvek mogu malo da teram vodu na moju vodenicu.... :lol:
 
Cekaj, polako...

Meni tvoja prica deluje tako da si ga ti prihvatila uprkos ruralnom poreklu, nizem obrazovanju i losijoj materijalnoj situaciji, pa cak i majci koja ne zna ni recenicu sastaviti, a on ti uzvraca sumnjivim ponasanjem.

Ne mozes da gradis normalni partnerski odnos tako sto ces se postaviti kao da mu cinis uslugu sto si ga takvog prihvatila (ne samo da peres i peglas, vec cak i kolac napravis...) Kako on moze da se oseca u tom braku kada je problem sto cesce posecuje majku od smrti njegovog oca. Problem je i sto sad ima svoj licni auto pa vise ne zavisi od tebe :shock:

Iz tvoje price proizilazi da bi sve bilo u redu kada bi od tebe zavisio 100%, kad ne bi imao bas nista, a narocito kad ne bi imao majku.

Ja sam poslednja osoba koja bi imala razumevanja za vanbracne izlete, ali razmisli malo i o tome sta on ZAISTA dobija u braku sa tobom pa tek onda porazgovarajte.Svaki normalan muskarac (i zena, naravno) bi pobegao glavom bez obzira iz braka u kome mu se stalno nabija na nos da je inferioran.

Covek u vezi oseca potrebu da bude voljen i postovan TAKAV KAKAV JE i to je osnovna ljudska potreba inaca (posle bioloskih potreba). Uvek se ponovo zaprepastim kada uvidim koliko ljudi ignosrise ovu cinjenicu, a pri tom ocekuje to isto od druge strane.


(PS nikoga ne mozes zadrzati ni zabranom kretanja ni ucenom ni kontrolisanjem poziva i sl.)
 
Drage moje/moji,

svog muza UZASNO volim. Ne mogu zamisliti zivot bez njega. U braku smo tek 5 meseci a dvije godine prije toga bili skupa. Problem: otkako mu je caca umro, dobio je njegovo auto i stalno ide u mesto gde mu zivi mama. Skoro svaki dan ide tamo, medjutim ja sam pocela da imam crve sumnje da on ne ide uvek mami. nekad mene zove, ali ja se samo iznerviram kod nje jer ne zna recenicu sastaviti i nikad se pre nismo druzile i sada osecam da zbog toga sto je ona udovica moram da idem tamo. sve bi to bilo dobro da on potajno ne zeli da se preselimo kod nje. u tom mestu ja bi UMRLA. ......


Читајући све ово, а и ону претходну тему коју си отварала пре удаје, питам се зашто си се уопште удавала!?
Очигледно је да између вас двоје нема никакве комуникације, а без тога - ништа од брака.

Кажеш да свог мужа УЖАСНО ВОЛИШ. Баш ме интересује шта је то што волиш код њега, чиме те чини срећном.....јер ово како си га описала:?
 
Drage moje/moji,

svog muza UZASNO volim. Ne mogu zamisliti zivot bez njega. U braku smo tek 5 meseci a dvije godine prije toga bili skupa. Problem: otkako mu je caca umro, dobio je njegovo auto i stalno ide u mesto gde mu zivi mama. Skoro svaki dan ide tamo, medjutim ja sam pocela da imam crve sumnje da on ne ide uvek mami. nekad mene zove, ali ja se samo iznerviram kod nje jer ne zna recenicu sastaviti i nikad se pre nismo druzile i sada osecam da zbog toga sto je ona udovica moram da idem tamo. sve bi to bilo dobro da on potajno ne zeli da se preselimo kod nje. u tom mestu ja bi UMRLA. on mi stalno taj predlog nudi kad god sam iznervirana jer zna da ce me to jos vise uznemiriti. stalno neka neizvesnost. nicim ne pokazuje inicijativu da recimo dignemo kredit za stan. ja i pored zahtevnog posla od 9 sati dnevno ne samo da stignem obaviti kucne poslove, vec uvek stignem i kolac napraviti. trudim se da je cist, ispeglan itd. medjutim, on dolazi iz manje sredine a ja sam iz grada. mnogo sam vise obrazovana i bolje situirana od njega......pre braka smo preko tih stvari presli. no, pocela sam mu kopati po mobitelu i tamo nalazim poruke tipa: hej cimeru, kad cemo na coffee? ja sam slobodna posle 5. i ja sam se toj curi javila juce. poslala joj poruku sa svog moba: hej cimerice, kad cemo na kafu? i ona se meni full obradovala i odgovara sa : hej cimeru! mislim, mogla je biti zalutala poruka. i pitam je ja: a gde bi se nasli? i mi se kao dogovorimo, i pitam ju na kraju: a znas li ko je? i ona ce meni uz smileya napisati njegovo ime. kad nisam srcani dobila!. sreca, roditelji su mi bili tu pa su mi dali tablete za smirenje. i ja kazem: ne nije on, njegova je zena. i ona ne odgovara! e sad, ja sam htela otici. on mi tvrdi da me ne vara. tvrdi da su mu to kolegice s posla koji je inace ovako jako boemski......tvrdi da mu nije stalo. da mogu ostati, ili otici. kao ja vec imam formirano ubedjenje......ali to nije sve, dodaje cure na facebook i tvrdi da su mu radne kolegice. jutros je rekao da nece vise ici mojim autom na posao, tj. samnom (a to moze reci jer sad ima tatino auto a pre je morao ici samnom i uzimati moje) , te sam ga ja fino zamolila da ide samnom, da bi on rekao: a ti bi i da se vracam s tobom? e necu vise,,,itd. znaci vec mi je rekao da se nece vratiti kuci posle posla. ja sam mu rekla da nece moci uci.........kaze: imam ja gde! i u ovom gradu......ja NE ZNAM sta sam mogla uraditi vec se fino zapucati u njegovo auto (nema bas neke stete)....molila sam ga da ide samnom,,,,molila da legne pokraj mene, no on je sad ljut mesto JA......da li da ja odem? ili da ga ne pustim u kucu? ili ?

Pa ne znas ni ti recenicu da sastavis. Ne znam gde je problem:lol::lol:
 
Drage moje/moji,

svog muza UZASNO volim. Ne mogu zamisliti zivot bez njega. U braku smo tek 5 meseci a dvije godine prije toga bili skupa. Problem: otkako mu je caca umro, dobio je njegovo auto i stalno ide u mesto gde mu zivi mama. Skoro svaki dan ide tamo, medjutim ja sam pocela da imam crve sumnje da on ne ide uvek mami. nekad mene zove, ali ja se samo iznerviram kod nje jer ne zna recenicu sastaviti i nikad se pre nismo druzile i sada osecam da zbog toga sto je ona udovica moram da idem tamo. sve bi to bilo dobro da on potajno ne zeli da se preselimo kod nje. u tom mestu ja bi UMRLA. on mi stalno taj predlog nudi kad god sam iznervirana jer zna da ce me to jos vise uznemiriti. stalno neka neizvesnost. nicim ne pokazuje inicijativu da recimo dignemo kredit za stan. ja i pored zahtevnog posla od 9 sati dnevno ne samo da stignem obaviti kucne poslove, vec uvek stignem i kolac napraviti. trudim se da je cist, ispeglan itd. medjutim, on dolazi iz manje sredine a ja sam iz grada. mnogo sam vise obrazovana i bolje situirana od njega......pre braka smo preko tih stvari presli. no, pocela sam mu kopati po mobitelu i tamo nalazim poruke tipa: hej cimeru, kad cemo na coffee? ja sam slobodna posle 5. i ja sam se toj curi javila juce. poslala joj poruku sa svog moba: hej cimerice, kad cemo na kafu? i ona se meni full obradovala i odgovara sa : hej cimeru! mislim, mogla je biti zalutala poruka. i pitam je ja: a gde bi se nasli? i mi se kao dogovorimo, i pitam ju na kraju: a znas li ko je? i ona ce meni uz smileya napisati njegovo ime. kad nisam srcani dobila!. sreca, roditelji su mi bili tu pa su mi dali tablete za smirenje. i ja kazem: ne nije on, njegova je zena. i ona ne odgovara! e sad, ja sam htela otici. on mi tvrdi da me ne vara. tvrdi da su mu to kolegice s posla koji je inace ovako jako boemski......tvrdi da mu nije stalo. da mogu ostati, ili otici. kao ja vec imam formirano ubedjenje......ali to nije sve, dodaje cure na facebook i tvrdi da su mu radne kolegice. jutros je rekao da nece vise ici mojim autom na posao, tj. samnom (a to moze reci jer sad ima tatino auto a pre je morao ici samnom i uzimati moje) , te sam ga ja fino zamolila da ide samnom, da bi on rekao: a ti bi i da se vracam s tobom? e necu vise,,,itd. znaci vec mi je rekao da se nece vratiti kuci posle posla. ja sam mu rekla da nece moci uci.........kaze: imam ja gde! i u ovom gradu......ja NE ZNAM sta sam mogla uraditi vec se fino zapucati u njegovo auto (nema bas neke stete)....molila sam ga da ide samnom,,,,molila da legne pokraj mene, no on je sad ljut mesto JA......da li da ja odem? ili da ga ne pustim u kucu? ili ?

nije mi te zao
 
Mislim sta reci.Obicno ne komentarisem necije ispade ali ovaj moram.Ne razumem, trazis li ti to potvrdu od nas da je to sto si uradila normalno.Mislim da sve to radis namerno da bi ga se sto pre resila jer si skontala da to nije to.I sta ili,ili.Trebamo li mi umesto tebe da presecemo i donesemo odluku.Draga moja tek ste na pocetku braka,a sta kasnije kad dodju deca.Brak nije samo ja pa ja,ja pametna,ja lepa, ja puna para a on... Uostalom da sam na njegovom mestu ja bih pobegla glavom bez obzira jer danas auto a sutra...
 

Back
Top