Bivsa - bivsi.....

retko,bas retko ih srecem...u svakom slucaju drago mi je kada ih sretnem,ne zaobilazim ih,niti se pravim da ih ne vidim...ostali smo u normalnim odnosima,ne znam...kao kada sretnem bilo koju osobu iz mog zivota koja mi je negde draga...mozda zato sto su sada svi ti raskidi daleko od mene..ipak,postoje dve osobe koje nikada nisam srela...i tu vec ne garantujem kako bih se osecala:)
 
nikakav... nema osecaja pa tim ni toga da "volim" ili "ne volim" da ga sretnem... ne zaobilazim ga ali prolazim pored njega kao da ga ne poznajem iz prostog razloga shto je doshlo do tog punkta (tada josh) dok je bilo svakakvih emocija... dakle, reakcije nema...
 
Interesuje me kakav vam je osecaj kada sretnete biveg ili bivsu?
Da li volite da ih sretnete? Ili ih zaobidjete? Ili se pravite da ih i ne poznajete?
Kakve su vam reakcije?

Kako god da se završila veza, posle određenog vremena mi je svejedno. Ne izbegavam, čak mi je negde i drago ako se sretnemo, popijemo kafu, ali redovno viđanje, druženje i izlasci sa bivšom - ne.
 
nikakav... nema osecaja pa tim ni toga da "volim" ili "ne volim" da ga sretnem... ne zaobilazim ga ali prolazim pored njega kao da ga ne poznajem iz prostog razloga shto je doshlo do tog punkta (tada josh) dok je bilo svakakvih emocija... dakle, reakcije nema...

:shock: a zato ti neki dan prođe pored mene ko pored turskog groblja.. :razz:

Tema: Nisam ih nešto sretao, ali kad me jednom osećanja prođu, to je to, mogu da sretnem bilo koga, ne osećam ništa, ni lepo ni ružno.
 
Ja sam pre par meseci srela u prolazu bivseg muza.... Da budem iskrena, nadala sam se da me nece primetiti i da mi se nece javiti. Nije mi se pricalo s njim, jer jednostavno ne znam sta bi imala da pricam s njim. Ali on me primetio, zavrsilo se na par klasicnih recenica....
Nisam ga videla godinama, nekako mi je ostario, smrsao, ja sam bila na visokim stiklama pa mi je delovao i nizi nego sto jeste... Tako... Sve u svemu utisak - nikakav.
 
Osobe koje su mi bile drage, koje su me voljele i sa kojima nije bilo razmjene ružnih riječi i sl. rado sretam i rado ih se sjećam. Kad oboje znamo šta hoćemo od veze, kada je kraj...onda ostane prijatno sjećanje...
 
Interesuje me kakav vam je osecaj kada sretnete biveg ili bivsu?
Da li volite da ih sretnete? Ili ih zaobidjete? Ili se pravite da ih i ne poznajete?
Kakve su vam reakcije?

Sa svima sam ostala ok.... chak i sa onima sa kojima je raskid bio... malo neprijatniji...vremenom se strasti smire i javimo se kad se sretnemo,ako imamo vremena poprichamo...
Ne bih mogla nikad da se pravim da ih ne poznajem.
Dok sam bila mladja,kada se desi da dodje do raskida sa momkom do koga mi je bash bash stalo,molila sam Boga da ga shto cheshce srecem. Sada naprotiv,u sluchajevima kada sam josh uvek jako emotivno vezana za nekog,a nisam sa njim,molim Boga da ga ne sretnem ni sluchajno.
 
Da ih sretnem i da ih ne sretnem, da ih predusretnem i da ih zaobiđem, da ih upoznam ponovo i da se pravim da ih ne poznajem i da ih stvarno ne poznajem i da ne želim da ih nekakve takve znam... nekad mi je tegoban susret, nekad drag, nekad nikakav, bez ijedne reakcije u meni... A najlepše je kad je sve to skupa :D...
 

Back
Top