Bivsa - bivsi.....

c014.gif
Bravo!
Pa ces preventive radi ceo zivot da juris nevine maloletnice..... Super si!
 
Jes ja bogomi. Super sam. Ne vidim zašto bi te to pogađalo. Ja onui stvar ne delim ni sa kim, naročito ne sa nekim džiberom.

cekaj...meni nije jasno da li ti ono budes sa tom nevinom maloletnicom jednom,pa onda,kada ona vise nije nevina ti ides dalje ili ti se desi da se nekada zadrzis sa njom?jer pazi,ja bih na tvom mestu bila obazriva...ona vise nije nevina,moze da te vara :shock: kako ces da budes sigarn da onu stvar ne delis sa nekim dziberom?
 
Ybt razmisljam..uopste ne srecem bivse..jednu koju sam ostavio..samo smo se pogledali i nista..i sreo sam dve koje su mene ostavile..zacakle im se okice..kao super izgledas..cula sam ovo i ono o tebi..bla bla..a meni ih nekako zao..bas lose izgledaju.
 
cekaj...meni nije jasno da li ti ono budes sa tom nevinom maloletnicom jednom,pa onda,kada ona vise nije nevina ti ides dalje ili ti se desi da se nekada zadrzis sa njom?jer pazi,ja bih na tvom mestu bila obazriva...ona vise nije nevina,moze da te vara :shock: kako ces da budes sigarn da onu stvar ne delis sa nekim dziberom?

A maloletnice se kresu u guzu da bi u **** jos bile nevine hahahahahahh
Toliko o nevinosti :P
Eeee moj ILL....
 
d040.gif

Da znas da mi je drago sto nisam maloletna :lol:
Da me ne spopadaju takvi kao sto si ti.
Ali, kapiram ja tebe. Nije lako ziveti pod tim pritiskom, moras stalno da razmisljas koja je nevina a koja nije. Da se slucajno ne zayebes
a096.gif
 

Back
Top