NEU SCHWABENLAND - SENZACIONALNO

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Za ceo svet tajna nacistička naseobina, u Zemlji kraljice Mod, nalazi se na Antarktiku, i njeni stanovnici nazvali su je Nova Švapska Zemlja. Ratni zarobljenici koji su za vreme Drugog svetskog rata radili u zavodu “Škoda” u Pragu, pričali su kako su u toj fabrici izrađivane metalne polulopte prečnika pedeset i više metara i da su to u stvari bile glavne komponente za neke do tada nepoznate leteće objekte. Celim poslom rukovodio je dotični nemački vojni stručnjak Viktor Šauberger, koji je posmatrajući žiroskop došao na ideju da sagradi leteće tanjire koji će u velikoj meri prkositi gravitaciji. Dobio je podršku Hitlerove vlade i sagradio desetak tih letelica. Ali rat se završio pre nego što su one bile upotrebljene i u sprezi sa masonima, u okviru programa “Spajalica”, neki perspektivni nacisti dovedeni su u Ameriku gde su raspoređeni na visoke položaje i gde su dobili zadatak da se bore protiv komunističkog Istoka; dok je na desetine hiljada najčistokrvnijih Nemaca preseljeno na Antarktik, u Novu Švapsku Zemlju. Za tu uslugu američka vojska je dobila sve nacističke vojne i medicinske projekte. Svi ljudi koji su posle rata viđali “vanzemaljske” leteće tanjire u najvećem broju slučajeva videli su nacističke levitacione letelice u službi američke vojske. Bilo kako bilo, najčistokrvniji evropski arijevci dobili su svoj životni prostor, predeo bogat gejzirima, kao na Islandu, gde je temperatura tla prijatna, a temperatura vazduha jako niska. Tu su neki od najdarovitijih nacističkih vojnih stručnjaka živeli i radili za američku vojsku. To je bakteriološki najčistiji kraj na planeti. Njihovi potomci, rođeni u Novoj Švapskoj Zemlji, nisu ni smeli da idu odatle, jer je njihov organizam toliko nežan, da bi bilo gde drugde čim bi došli u dodir sa bakterijama mogli da se razbole i umru.

 
Ja ti lepo rekoh da se u tehničke karakteristike ne razumem i da ovde iznosim ideju o postojanju takve naseobine, o čemu se zna (mada ne dovoljno), a ne tehničke podatke. I ti insistiraš na tehničkim podacima. Pa to neka ti kaže neko ko se razume u mašinstvo. Ja govorim o ideji.
 
1) An argument is a connected series of statements or propositions, some of which are intended to provide support, justification or evidence for the truth of another statement or proposition. Arguments consist of one or more premises and a conclusion. The premises are those statements that are taken to provide the support or evidence; the conclusion is that which the premises allegedly support. For example, the following is an argument:

2) "idi do antarktika" NIJE argument

3) ne gledam klipove sa youtube, hocu tekst

4) sto se guras kad ne znas da igras sah?
 
aaahahhaa
aaa to li je :D:D:D

pa ti si VERNIK :D:D:D

e vidis ja nisam, i vas koji sve prihvatate tako smatram sa sitnu i smesnu boraniju....

a kladim se da verujes da je spustanje na mesec namesteno?

nego, daj te argumente.....
pa da vidimo....
ajde ozbiljni covece, jedva cekam da se s*****m....samo mi moras dati materijala....
 

Back
Top