Evo me opet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dragoslava

Zainteresovan član
Poruka
410
Pozdrav svima koji su nekad delili sa mnom moje probleme koje sam ovde iznosila.
Ali evo me opet.I jaca i u drugacijem raspolozenju.Posle toliko vremena procitala sam moje teme od pre.Ne mogu da verujem da sam to bila ja.Moram priznati da sam obrisala pracenje tih mojih tema.
VELIKI POLJUBAC SVIMA ONIMA KOJI ME ZNAJU IZ TIH TEMA I KOJI SU DELILI SA MNOM LOSE!HAJDE DA SAD DELIMO DOBRO!
SIGURNA SAM DA STE DIVNI PRIJATELJI JER STE TO VEC DOKAZALI!!!!!!
 
c009.gif
 
ok, ako razumemo temu kao "ponovo sam u sedlu" :) ili " Here I am, on the road again" :)

nesto, zimi nemam entuzijazam :(, radim sta i koliko treba, al' bez specijalnog poleta... Tako da se moze reci da, umesto u sedlu, koracam uz moje kljuse. Ali, nije lose :)! Prosto - zimski. Klaj-klaj...
 
Nekima ipak sve treba da se crta ,ocigledno da neki puno vremena provedu na tom chatu.To se odnosi na ovo dvoje pametnjakovica koji ni onda sa mnom nisu bila na istim talasnim duzinama pa ne moraju ni sad jer se ova tema ne odnosi na njih.
 
Zdravo parka!
Joj ne pitaj!Svasta je bilo i moram priznati da sam na kraju resila problem na nacin na koji sam najmanje zelela.Sve zivo sam pokusala,mrcvarila i njega i mene dokle na kraju nisam bila prinudjenja da ga odvedem kod njegovog oca da zivi.I posle psihologa i savetnika za mlade,posete klinici za decju adolescetniju,on je poceo da pravi sve vece probleme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top