Lenny Kravitz

Lanny Kravitz, za tebe možda jeste čikica, ali za mene je taman! ;) Kakvi čikica! Prošetao najnolje ribe Holivuda kao što su Nikol Kidman, Gvinet Paltrou, Madona i druge...
Pesme su mu dobre, žestoke i on ih žestoko izvodi. Znam sigurno da ćemo se na njegovom koncertu dobro provesti.
Najnoviji hit Where We are goin' je odličan. O starim hitovima da i ne govorima, a ima ih dosta:


Are You Gonna Go My Way
Rock 'n' Roll Is Dead
It Ain't Over 'Til It's Over
Can't Get You Off My Mind
Mr. Cab Driver
Stand By My Woman
Always On The Run
I Belong To You
Let Love Rule


evo jedne njegove pesme za plakanje :???::D


Circus

One day while I was searching
For what Ill never find
She walked into my story
Said she could change my mind
This is the final offer
She said to make it quick
Dont lose out on this wonder
So I had to place my bet

Welcome to the picture show
Watching your life
Never know which way to go
It might not be right
So you better be strong

What kind of circus is this ?
What kind of fools are we ?
When is the final curtain ?
What can I do to set me free ?

Welcome to the real world
You better be strong
Never know which way to go
It might end up wrong
So you better be strong

Too many games we have to play
They always change the rules
You and me just trying to get along
What can I do ?
Got to be strong

She walked into my daydream
She told me how it had to be

Welcome to the picture show
Watching your life
Never know which way to go
It might not be right
Yeah yeah

Welcome to the real world
You got to be strong
Never know which way to go
It might end up wrong
Yeah yeah

Welcome to the picture show
It might end up wrong
So you better be strong
You got to be strong
You better be strong.
 
daaaa,lenny,obozavam ga....kada ce se DESITI koncert,nacula sam....

Leni Kravic 24. jula u Beogradu



Blic - Pre 42 minuta
Američki rok muzičar Leni Kravic održaće koncert 24. jula u Beogradu, ali još nije određeno da li će to biti
u Beogradskoj areni ili na Ušću, rečeno je danas agenciji Beta u promoterskoj kući iz Zagreba "Lupa promoušns"
(Lupa promotions).
"Kravic će nastupiti u Beogradu, to je evidentno, 24. jula. Za sada su u igri dva prostora - Arena i Ušće. Da je
datum maj, Arena bi bila u prednosti, ali s obzirom da se radi o datumu kad je leto i velika vrućina još se
konsultujemo", rekao je direktor "Lupe" Vladimir Ivanković.
Prema njegovim rečima, krajem sledeće nedelje bi trebalo da budu poznati svi podaci o koncertu, uključujući
i mesto održavanja. Tada će krenuti i zvanična najava koncerta i prodaja ulaznica, koje će verovatno koštati
između 2.000 i 2.500 dinara.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=...860347f2ec8570

NJAM :p
 
Ма нисам то рекао због тебе, него свуда пишу прво о његовом изгледу, а тек онда о музици.

OK :oops:

Stvarno? Nisam primetila. Ne bi ga toliko pominjali da nije na prvom mestu dobar muzičar. Lepih ima koliko hoćeš, ali talentovanih muzičara malo...

Ne kažem da je Lenny neka legenda, ali pošto mi imamo malo koncerata svetskih faca tokom sezone, ne bi bilo loše da njega pogledamo. Ako će karta da košta 2000 , to nije puno uopšte!
 
poznatiji je po semama sa slavnim licnostima nego po dobrim pesmama....A ima ih..

To nije tačno. Ja sam skoro čula za te njegove "šeme" sa poznatim ženama, a znamo da Lenny potiče od ranijih dana, pa skoro da može da se kaže da je veteran. Verovatno tvoje poznavanje Lennyjevog opusa je skorijeg datuma (bez uvreda). Ipak nam se prvo dopala njegova muzika. Pa nisam ni znala kako izgleda i da li uopšte izgleda :D, kada sam čula njegove prve hitove. A svi smo se ložili na te pesme (ne računam ljubitelje narodnjaka). Posle prvih hitova, njegovo umeće malo slabi pa mora malo da potkrepi nekim tračom. Nije to karakteristično samo za njega...
Žao mi je što ne mogu da ovu moju priču dopunim nekom godinom, ali ne pamtim godine i sada mi se ne traži po netu. Možda rane 90.-te?
 

Back
Top