nada

Nisi, ostala ti jos ZIVOTa!!![/quote]
Ali sta je onda zivot puka kolotecina,koja se ponavlja?[/quote]

Ne!!!
Onda u tvoj zivot udje osoba koja ti donese nadu, veru, ljubav i osmeh i srecu i....SVE!!!!
 
devojka u krizi:
Nisi, ostala ti jos ZIVOTa!!!
Ali sta je onda zivot puka kolotecina,koja se ponavlja?[/quote]

Ne!!!
Onda u tvoj zivot udje osoba koja ti donese nadu, veru, ljubav i osmeh i srecu i....SVE!!!![/quote]

...A BOGA MI,nisam ni SVE!!!!A da volim da udjem...
p.s.) SVASTA???!!!
:idea:
 
kojote:
devojka u krizi:
kojote:
Onda u tvoj zivot udje osoba koja ti donese nadu, veru, ljubav i osmeh i srecu i....SVE!!!!

...A BOGA MI,nisam ni SVE!!!!A da volim da udjem...
p.s.) SVASTA???!!!
:idea:

E, stvarno svasta!!!!!
A za ulazak je potrebna i dozvola!!!!

...onda je tek dozvoljeno SVE I SVASTA!
:idea: :wink:[/quote]

Da, ali prvo sve sto sam nabrojala, pa dozvola, pa SVE, SVASTA, VATRA....
 
Snezna_kraljica:
devojka u krizi:
Da, ali prvo sve sto sam nabrojala, pa dozvola, pa SVE, SVASTA, VATRA....
Pa, onda i drva za potpalu, cebence za slucaj da zahladi...
Znate, ovo vise nije za romantiku :wink:

Pa gde ces romanticnije od vikenda u dvoje, sami u brvnari, kilometrima udaljeni od svih, sedite zagrljeni ispred kamina, vatra pucketa, pijete vince i pricate, ljubite se, mazite.....volite....
A cebence-ne treba! Zagrejacemo se vec nekako!
 
devojka u krizi:
Pa gde ces romanticnije od vikenda u dvoje, sami u brvnari, kilometrima udaljeni od svih, sedite zagrljeni ispred kamina, vatra pucketa, pijete vince i pricate, ljubite se, mazite.....volite....
A cebence-ne treba! Zagrejacemo se vec nekako!
Pa, jeste, ali... To je vise za Lj&S, Romantika mi je nekako vise rezervisana za platonske ljubavi, filosofiranja o nekim stvarcicama...
Ali, dobro, sve je to povezano, pravo kazes...
Mmmmmmmmm...... kamin... Samo malo cebence, mora! Napolju pada sneg... Brrr. najezih se! 8) :oops:
 
Snezna_kraljica:
devojka u krizi:
Pa gde ces romanticnije od vikenda u dvoje, sami u brvnari, kilometrima udaljeni od svih, sedite zagrljeni ispred kamina, vatra pucketa, pijete vince i pricate, ljubite se, mazite.....volite....
A cebence-ne treba! Zagrejacemo se vec nekako!
Pa, jeste, ali... To je vise za Lj&S, Romantika mi je nekako vise rezervisana za platonske ljubavi, filosofiranja o nekim stvarcicama...
Ali, dobro, sve je to povezano, pravo kazes...
Mmmmmmmmm...... kamin... Samo malo cebence, mora! Napolju pada sneg... Brrr. najezih se! 8) :oops:

I poenta je da se najezis, ali od ljubavi!!!
 
ender:
devojka u krizi:
ender:
"Ti zivis u oblacima mala",srecno nadam se da ces da nadjes nekog takvog :wink:

Hvala i ne ne zivim u oblacima, vec u stvarnosti!
Nalazila sam puno divnih muskaraca, dolazili, odlazili, pa opet dolazili, nailazili-to je zivot!
To nije zivot to je prolaznost zivota,propustas sustinu

Ne, ja upravo sustinu i trazim, ali i verujem da cu je naci! U tome je car-treba verovati i traziti!!!
 
ender:
Ti se drzis parole "treba poljubiti mnogo zaba pre nego sto nadjes princa",ali zasto mora da bude tako?

Ne kazem da mora da bude tako i veruj mi da se ne drzim te parole, ali sam u zivotu do sada naucila da se covek mora otvoriti prema drugima i pruziti ljubav, ako zeli da je dobije. Ne kazem da u zivotu nisam srela i princa-jesam, ali ja nisam bila njegova princeza! Prema tome, ima jedna poslovica, slican se slicnom raduje ili slican slicnog prepozna, nadje. U tome je sustina. Naci osobu sa kojom si kompatibilna, sa kojom se slazes i dopunjujes. To ne mora da bude ni zaba ni princ, vec jednostavno osoba od krvi i mesa koja ti najvise odgovara. Jedan drug mi je rekao da niko nije savrsen dok se u njega ne zaljubimo-eto ti sustine i resenja!
 

Back
Top