herba fast
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: herba fast

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano herba fast

da li neko ima iskustvo sa herba fastom da li daje neke pozitivne efekte u smislu smanjenja kg ili je samo dobra reklama u pitanju

Domaćin
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: herba fast

Par drugarica su pile herba fast i nije doslo do nekog drasticnog smanjenja kilograma. Moj ti je savet bolje drzi neku dijetu, smanji unos odredjenih namirnica ili idi kod nutricioniste sto je jos bolja varijanta nego piti bilo kakve preparate za mrsavljenje. A sto se tice samog herba fasta mislim da je neko vreme bio povucen iz prodaje iz ko zna kojih razloga.

Primećen član
    Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Svi ti preparati za mrsavljenje su tu samo da ublaze osecaj gladi, a da bi smrsala moras manje da jedes.

Primećen član YouBetterStop (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

koristila sam.
    odusevljena sam.
    daje ti osecaj sitosti, pa zaboravis da jedes.
    skinula sam 6 kg za mesec i po dana.
    a klopala sam sve ono sto mi se jelo, pa makar to bila i torta.

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Koristila sam duze bozen turbo slang...mogu reci da je odlican za odrzavanje kilaze...ali kosa mi je bila izuzetno dobra,i nokti su ojacali,prestali su da se listaju...stojim iza toga.

Zainteresovan član ljupče (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

Moj kolega je koristio herba fast i smršao oko 25kg za nekoliko meseci, ali je nakon prestanka tretmana sve povratio, mora se promeniti režim ishrane da bi se ta teško stečena kilaža održala, barem je to moje iskustvo

Zainteresovan član Maraja666 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Nikako bozen nemojte, ukucajte u googlu bozen i vidite sta ce da izadje Znam nekoliko ljudi koji su dobili silne poremecaje od turbo slanka!

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Taman posla da reklamiram bilo koga,ali isto ih znam dosta koji i kozmetiku koriste,i nista im se ne desi...jedino sam maloprije mislila da od toga nisam smrsala,ono jedes sve a mrsavis...
    Pitanje je koliko je neko zaludjenik,pa koristi sta stigne...

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Moja mama je imala lupanje srca od turbo šlanka, mada sam negde čula da utiču na štitnu žlezdu... A nervira me što nigde na kutiji ne piše sastav!?!?

Zainteresovan član Maraja666 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Pa da pise sastav niko ga na bi koristio Isto tako i ono cudo sto reklamira zeka milioner, ja narucila, niti ima telefon, niti adresa, niti sastav, samo uptustvo:"posle jela po 2 tablete". I ja ih nekako pronadjem i napisem da mi ne odgovara i posaljem im preostale tablete i oni mi vrate pare...Na kraju sam kupila sobni simulator skijanja i sad je sve ok

Početnik
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

mamina drugarica je pila i kaze da je smrsala 10 kg za 2 meseca, a sve je jela. Ako ne laze.

Početnik LaNa83 (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

@YouBetterStop a jel mozes da kazes jesi pila one stare HF tablete ili ove nove zvane advanced?

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Maraja666 Pogledaj poruku
    Pa da pise sastav niko ga na bi koristio Isto tako i ono cudo sto reklamira zeka milioner, ja narucila, niti ima telefon, niti adresa, niti sastav, samo uptustvo:"posle jela po 2 tablete". I ja ih nekako pronadjem i napisem da mi ne odgovara i posaljem im preostale tablete i oni mi vrate pare...Na kraju sam kupila sobni simulator skijanja i sad je sve ok

Ne mogu da verujem da i debeli Zeka reklamira neko sredstvo za mršavljenje A pomenuta gospodja B je takodje sama sebi reklama

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Koristila moja mama herbafast pre par meseci i vidno je oslabila, ali cim je prestala sa upotrebom povratila je tezinu. Moguce je smrsati, mora da se vodi racuna o ishrani nakon prestanka koriscenja. Sad je opet pocela da ih pije pa cemo videti kakav ce efekat imati :-)

Početnik LaNa83 (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

@ bambi83 a koje je tvoja mama pile one strae ili ove nove advanced??? i koliko je oslabila... Ja treba da skinem nekih 5 kg za neki kratak rok pa mi trebaju kao pomoc uz fizicku aktivnost i redukovanu ishranu cisto da mi malo ubiju onu glad koja me zna dovesti do ludila

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Lana83, pila je one stare oko dva meseca i smršala oko 8kg, ali se nekoliko puta desilo i da zaboravi da ih popije. Mislim da možeš da postigneš efekat za kratak rok. Srećno :-) :-) :-)

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Cao svima,
    mene zanima kako se piju te tablete (Herba fast)? Jedna ujutru ili pre obroka??

Početnik LaNa83 (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hreba fast pijes jednu ujutro pre dorucka, cim ustanes.

E sad bambi83 tvoja mama je pila te stare koje su svi hvalili,a ove nove cujem da neki bas kritikuju jer daju slabe rezultate, a starih nazalost nema... Pa ne znam da li je neko koristio bas ove nove "advanced" i jel imaju isti ucinak kao stare?

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio *misutka* Pogledaj poruku
    Ne mogu da verujem da i debeli Zeka reklamira neko sredstvo za mršavljenje A pomenuta gospodja B je takodje sama sebi reklama
    Baš htedoh da kažem.

Ja ne krkam ništa od tih preparata. Planiram da skinem 5 kg. Čim ustanem odem na džoging, predveče još jednom, pa posle ovog drugog vežbe i trbušnjaci. Glavni problem s viškom kilograma je slabo kretanje. Moji obroci nikada nisu bili veliki, ali slabo se krećem. Gde god idem idem kolima.

suus cuique mos - svako ima svoj način

Početnik
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

IOdlican je herba fast, ali sobzirom da se pije najmanje mjesec mogao bi biti i malo jeftiniji. Jer jedna kutija traje deset dana, a kosta oko 12 eura. Znaci za mjesec dana 36 eura...

Nov član
    Učlanjen
    22.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pozdrav svima.....herbafast kao i sve tablete za mrsavljenje su pogubne za organizam. Herbafast je nekada bio povucen iz prodaje jer je izuzetno loseg kvaliteta.......Nije cilj piti tablete i izgubitti osecaj glad i nakon konzumiranja nastaviti sa zdranjem i dobiti opet kilograme. Ja sam korisnik herbalife koji nije preparat kako bi neki rekli za mrsavljenje,nego veoma zdrava ishrana,koja je meni veoma pomogla i koju cu koristit do kraja svog zivota......Koga zanima vise o tome moze mi se javiti,sve cu mu pojasniti....i ja sam imao problem kao i svi vi!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

De to dobra reklama..ovce su za sisanje
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član zaba.zaba (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

To je samo dobra reklama
    Zaboraviš da jedeš...a to uopste nije dobro, gubi se mišićna masa pa posle kad se vrate kilogrami (a vrate se) dobiješ samo masno tkivo što je još gore nego pre uzimanja
    Od gubljenja kilograma nema ništa dok se na promene životne navike koje su dovele do prekomernih kilograma i dok se debelo na oznojiš.
    A te tablete nemaju sastav i niko ne garantuje šta kupuješ što znači da možeš i pantljičaru u sebe da uneseš, i baš za herbafast sam čula (ako je tačno) da sadrži određene kancerogene materije te je iz tih razloga povučen sa tržišta
    Znam za slučaj kada je žena pila neke tablete i na kraju je trebalo da popije obavezno!!!
    neku "završnu", a ona nije pa je završila u bolnici, sadržale su neke parazite

Iskusan
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio TAMARA1313 Pogledaj poruku
    da li neko ima iskustvo sa herba fastom da li daje neke pozitivne efekte u smislu smanjenja kg ili je samo dobra reklama u pitanju
    Moja drugarica htela da smrša (imala je 97 kg ma visinu od 183cm) , a pošto nije dovoljan karakter da drži neku pametnu dijetu, probalaona svašta pa i HerbaFast i ... ugojila se na 105 kg!!!

A lepo sam joj govorila, da ne može kvalitetno da se smrša ni od jednog preparata koji se reklamiraju po TV-u, novinama itd. Sve su to samo mamipare, uz to većina ne daje rezultate, a za mnoge čak tvrde da su štetne po zdravlje - i naravno da mora fizički da se pokrene sa mrtve tačke.

btw da li znaš da su npr. u Nemačkoj već skoro deceniju unazad zabranjene reklame za ta tkz. pomoćna sredstva za smanjenje kilaže i to iz gore navedenih razloga.

Bolje ti je da se posavetuješ sa nekim nutricionistom, mislim da ih ima u svim većim domovima zdravlja, koji će te uputiti kako da naučiš da se hraniš zdravo i koja bi tebi dijeta bila potrebna uz fizičko vezbanje da bi smršala i zadržala željenu kilažu.
    Poslednji put ažurirao/la cecilija64 : 22.06.2009. u 14:45

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Citat Original postavio menna Pogledaj poruku
    Svi ti preparati za mrsavljenje su tu samo da ublaze osecaj gladi, a da bi smrsala moras manje da jedes.
    Plus, svakodnevna fizicka aktivnost...
    Zavist valja i zaslužiti...

Slične teme

1. HELP Fast!!!!
    Autor Luciefer666 u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.10.2008., 23:29
  2. win fast
    Autor leni u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.06.2005., 14:41

Pravila za slanje poruka