PRVA OSNOVNA SKOLA U VALJEVU!?

n@t@shic@

Ističe se
Poruka
2.624
pa ... ja idem u prvu skolu , ima li jos koga ??? sta mislite o njoj , sta mislite o pricama o uniformama ??? POZZ


Molim Vas da pri opisivanju nastavnika ove skole budete korektni, da ih ne vredjate bez obzira kakve nesporazume mozda medjusobno imate ili ste imali, jer takve stvari je najbolje resiti licem u lice. Takodje Vas molim da se o radnicima skole ne iznose lazi I neistine, jer one, u vecoj ili manjoj meri, mogu stetiti njihoviom privatnom I profesionalnom zivotu.

Za sve koji samo citaju i prvi put su na ovoj temi, molim da neproverene navode o nastavnicima i drugim radnicima skole ne shvataju suvise ozbiljno. Odredjene situacije prenete na ekran deluju drugacije nego u stvarnosti, a kako druga strana nije tu i nije sposobna da se odbrani, molim vas da ne pridajete vaznost jednostranim izjavama. Koristim priliku i da se izvinim svim nastavnicima koji su se nasli na tapeti djaka (bivsih i sadasnjih) i bili predmet nekih nezrelih reci. Imajte u vidu da je vecina reci izrecena saljivo, ponekad u gnevu zbog lose ocene, ali da se uglavnom ne misli nista lose. Djacka posla, sto bi se reklo.

Od moderatora Valjeva, hvala!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Gde si ucio?????
Ne znam, moguce je da sada nije tako, ali kada sam ja ucila, to su bas bili sukobi..... Mozda cak ne toliko decaci koliko devojcice..... Ma ja jesam precizna, ali ne bas toliko..... :lol: Ma nasi u Trecoj su se gadjali ciglama, ali izmedju sebe bivsi ucenici i tadasnji..... To za dinje zvuci ozbiljno, ali u sustini je i smesno, do odredjene granice..... :lol:
 
Ma ko sisa ``Prvu``, Treca je zakonnn

Sala mala, a jeste bilo ``sukoba``.... Secam se da su jednom liku razbili glavu i da je imao nekoliko kopci...(mislim da je Krunic, ali nije bitno)

Sad mi se cini vise toga nema, klinci se tuku izmedju sebe po skolama, pa nemaju vremena za ``internacionalne`` sukobe
 
Gde si ucio?????
Ne znam, moguce je da sada nije tako, ali kada sam ja ucila, to su bas bili sukobi..... Mozda cak ne toliko decaci koliko devojcice..... Ma ja jesam precizna, ali ne bas toliko..... :lol: Ma nasi u Trecoj su se gadjali ciglama, ali izmedju sebe bivsi ucenici i tadasnji..... To za dinje zvuci ozbiljno, ali u sustini je i smesno, do odredjene granice..... :lol:
Pa, ja sam ucio u Drugoj. Ali mi smo bili miroljubivi :) Svi smo se druzili...
 
Najbolji nastavnik I skole je Vesna Mandic i predaje biologiju ako se ne varam. Tako je bar bilo kad sam ja poslednji put bila u toj skoli.
Cudi me da se do sada jos nije srusila... mada kada je mi nismo srusili, tesko da ce iko moci.
Koje je sada najgore odeljenje u Prvoj?
Sta mi radi bivsa razredna Rada Nastic?
 
Najbolji nastavnik I skole je Vesna Mandic i predaje biologiju ako se ne varam. Tako je bar bilo kad sam ja poslednji put bila u toj skoli.
Cudi me da se do sada jos nije srusila... mada kada je mi nismo srusili, tesko da ce iko moci.
Koje je sada najgore odeljenje u Prvoj?
Sta mi radi bivsa razredna Rada Nastic?

Vesna radi jos uvek naravno .... meni ne predaje ona.... a Rada ....bas sada u utorak imam pismenu iz hemije ....Rada ko Rada ...voli red....
 

Back
Top