TXE STOCKA EXCHANGE

DragonR

Primećen član
Poruka
683
Mesto radnje : Srbija
Vreme: bliska buducnost
Akteri: dvojica sto su zajedno osvojili Evropu


stocka-holder: 'alo jeli to roker?

broker: Jeste, gazda Radisa, ja sam, ali koliko puta da vam ponovim broker, ne roker...

stocka-holder: jes i to sto kazes nego jel doslo vreme da prodavam one moje akcize?

broker: Ma nije gazda Radisa, ja vam juce rekoh doslo je do iznenadnih fluktacija na svetskom trzistu kapitala i ponovnog blagog pada njujorske berze a rezultat tih desavanja je da NASDAQ...

stocka-holder: bogme i mene ubiva ovaj reumatizam i to od-nazak sve u krsta. nego kace ti moji iljadu ojra sto obeco ministar ako glasam za tadica?

broker: I to vam rekoh sto puta, vase akcije ne vrede ni 10 evra danas, trebali smo da prodamo cim ste dobili, tada bi mozda vredele i celih 20e...

stocka-holder: ma slusam te ja al nemam da platim kreditle, zena i ja se zaduzismo kod onu treci rajh banku sve misleci ce da legnu parice dal od loto dal od akcizla, a sta sad?!

broker: Pa ovaj, izvinjavam se, ali moram da prekinem imam vazan poziv iz, ovaj, hm, Tokija!

stocka-holder: cekaj bre roker, aj makar pitaj te iz tokija i njuvorka dal ocedu da kupe pilice?

broker: Molim?

stocka-holder: reko ministar da je ta berzla ko veliki pijac sve se prodaje i kupuje, pa ako necedu akcizle da im prodademo ovi moji pilici...i jajca, prava domacinska, a dzaba.

broker: ... tu-tu-tu....

stocka-holder: alo, alo roker, alo...pa kuj ce da plati ovoliki racun za telefon sa beograd, majku vam gi ebem lopovsku?


Naravoucenije: life is a bitch, iliti - koliko vredi TVOJ glas?
 

Back
Top