TXE STOCKA EXCHANGE
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: TXE STOCKA EXCHANGE

Primećen član DragonR (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Talking TXE STOCKA EXCHANGE

Mesto radnje : Srbija
    Vreme: bliska buducnost
    Akteri: dvojica sto su zajedno osvojili Evropu

stocka-holder: 'alo jeli to roker?

broker: Jeste, gazda Radisa, ja sam, ali koliko puta da vam ponovim broker, ne roker...

stocka-holder: jes i to sto kazes nego jel doslo vreme da prodavam one moje akcize?

broker: Ma nije gazda Radisa, ja vam juce rekoh doslo je do iznenadnih fluktacija na svetskom trzistu kapitala i ponovnog blagog pada njujorske berze a rezultat tih desavanja je da NASDAQ...

stocka-holder: bogme i mene ubiva ovaj reumatizam i to od-nazak sve u krsta. nego kace ti moji iljadu ojra sto obeco ministar ako glasam za tadica?

broker: I to vam rekoh sto puta, vase akcije ne vrede ni 10 evra danas, trebali smo da prodamo cim ste dobili, tada bi mozda vredele i celih 20e...

stocka-holder: ma slusam te ja al nemam da platim kreditle, zena i ja se zaduzismo kod onu treci rajh banku sve misleci ce da legnu parice dal od loto dal od akcizla, a sta sad?!

broker: Pa ovaj, izvinjavam se, ali moram da prekinem imam vazan poziv iz, ovaj, hm, Tokija!

stocka-holder: cekaj bre roker, aj makar pitaj te iz tokija i njuvorka dal ocedu da kupe pilice?

broker: Molim?

stocka-holder: reko ministar da je ta berzla ko veliki pijac sve se prodaje i kupuje, pa ako necedu akcizle da im prodademo ovi moji pilici...i jajca, prava domacinska, a dzaba.

broker: ... tu-tu-tu....

stocka-holder: alo, alo roker, alo...pa kuj ce da plati ovoliki racun za telefon sa beograd, majku vam gi ebem lopovsku?

Naravoucenije: life is a bitch, iliti - koliko vredi TVOJ glas?

Primećen član Last Samurai (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: TXE STOCKA EXCHANGE

stvarno bice komedija kad ove babe shto prave redove po poshtama navale da trguju na berzi

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano Re: TXE STOCKA EXCHANGE

Citat Original postavio Last Samurai Pogledaj poruku
    stvarno bice komedija kad ove babe shto prave redove po poshtama navale da trguju na berzi
    Trgovanje akcijama na berzi je za neke komedija, za neke tragedija, a za neke dobra zarada!
    Btw. Obožava li Putin akcije, ili se drži klasičnijih oblika odnosa?
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Slične teme

1. exchange students
    Autor koca chemist u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.09.2009., 20:46
  2. Microsoft Exchange Server
    Autor bolora1 u forumu Softver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.01.2006., 01:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu