PETICIJA
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: PETICIJA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Smile PETICIJA

U Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je manje vise svima vec poznato).Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto uspjeti da promjenimo al mozemo da ostavimo svoj glas. Link je :

www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187

Aktivan član sceliano (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: PETICIJA

Citat Original postavio limanacNS Pogledaj poruku
    U Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je manje vise svima vec poznato).Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto uspjeti da promjenimo al mozemo da ostavimo svoj glas. Link je :

Vec su mahom to svi potpisali a josh je vishe ljudi okacilo tu peticiji ovde ... Bash mislim da sam ja bio jedan od poslednjih "neobavestenih" koji je kacio tu peticiju ...

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano Re: PETICIJA

Citat Original postavio limanacNS Pogledaj poruku

Koji debilski on-line formular za peticiju!
    Umesto da mi prizna xxxxx@net.hr, nudi mi xxxxx@net.fr varijantu. Žaliću se Putinu, sabotiraju mi podpisivanje peticije
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Slične teme

1. peticija
    Autor mina21bg u forumu Svet životinja
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 01.08.2014., 17:04
  2. Peticija
    Autor um4um u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.11.2006., 01:59
  3. PETICIJA
    Autor Snezana67 u forumu Istorija