Love's great adventure

Smurfer

Početnik
Poruka
3
Da ne duzim.U svetu,devojka dodje na party sa jednim momkom,ode sa drugim?Svi otvoreno flertuju i prosto je nemoguce imati duzu vezu.
Ako ste pomislili da je problem u muskarcu,nije,sve su droljice.
Isto tako primecujem da su ovdasnje devojke zauzete a ostavljaju utisak samoce.
Posto se nesto mora desavati jel,moje bi pitanje bilo Da li izabrati zauzetu devojku od 20 ili udatu zenu od 40?
Interesuje me misljenje oba pola,iz razloga sto imam moralnu dilemu prema tim muskarcima koji ce biti prevareni.
 
Da ne duzim.U svetu,devojka dodje na party sa jednim momkom,ode sa drugim?Svi otvoreno flertuju i prosto je nemoguce imati duzu vezu.
Ako ste pomislili da je problem u muskarcu,nije,sve su droljice.
Isto tako primecujem da su ovdasnje devojke zauzete a ostavljaju utisak samoce.
Posto se nesto mora desavati jel,moje bi pitanje bilo Da li izabrati zauzetu devojku od 20 ili udatu zenu od 40?
Interesuje me misljenje oba pola,iz razloga sto imam moralnu dilemu prema tim muskarcima koji ce biti prevareni.

ha-ha-ha!!! joj......
 
Da ne duzim.U svetu,devojka dodje na party sa jednim momkom,ode sa drugim?Svi otvoreno flertuju i prosto je nemoguce imati duzu vezu.
Ako ste pomislili da je problem u muskarcu,nije,sve su droljice.
Isto tako primecujem da su ovdasnje devojke zauzete a ostavljaju utisak samoce.
Posto se nesto mora desavati jel,moje bi pitanje bilo Da li izabrati zauzetu devojku od 20 ili udatu zenu od 40?
Interesuje me misljenje oba pola,iz razloga sto imam moralnu dilemu prema tim muskarcima koji ce biti prevareni.

Izmedju ta dva manastir je najbolje reshenje.
 
Da ne duzim.U svetu,devojka dodje na party sa jednim momkom,ode sa drugim?Svi otvoreno flertuju i prosto je nemoguce imati duzu vezu.
Ako ste pomislili da je problem u muskarcu,nije,sve su droljice.
Isto tako primecujem da su ovdasnje devojke zauzete a ostavljaju utisak samoce.
Posto se nesto mora desavati jel,moje bi pitanje bilo Da li izabrati zauzetu devojku od 20 ili udatu zenu od 40?
Interesuje me misljenje oba pola,iz razloga sto imam moralnu dilemu prema tim muskarcima koji ce biti prevareni.

Нека те је јако повредила што се смувала са другим а ти имао пик на њу. Зато си сад тренутно љут, па своју љутњу проширујеш на цео женски род (јер је тако утешније - ''нисам ја погрешио у процени и очекивањима - СВЕ су оне такве!'':wink:).

Сад под хитно и по сваку цену желиш да смуваш нешто женско да би умањио бедан осећај преварености, разочарења и мање вредности.
Кад погледаш на вршњакиње - све ти се чине недохватљиве јер постоји опасност да те још која испали на сличан начин, а твоја пољуљана сујета то тренутно не би могла да поднесе.
Стога ти на памет падају ''старе коке'' јер мислиш да је код њих све једноставније и транспарентније, а можда и да су загореле па би сигурно имао прођу. :lol:Е сад, ту се јавља ''морална дилема'' јер ''није фер према мужу''...Хахаха......

А да ли си можда размислио о томе да мало искулираш са форсирањем некаквог мувања било каквих риба, да сачекаш да те мало прође љутња и да муваш само оне рибе које ти се заиста допадају и са којима би заиста желео да будеш? А то не бира памет него срце.
 
Ljudi vi ste lose skapirali poentu.Nisam ja rekao da su takve,pitajte bilo koga preko,petak-subota cirka i sve u 16.Uopsteno tesko je imati duzu vezu.
Nije sujeta u pitanju,kao da sam frajer,pa mi se nude,vec zelim cuti misljenja zasto zauzeti flertuju?
 
Ljudi vi ste lose skapirali poentu.Nisam ja rekao da su takve,pitajte bilo koga preko,petak-subota cirka i sve u 16.Uopsteno tesko je imati duzu vezu.Nije sujeta u pitanju,kao da sam frajer,pa mi se nude,vec zelim cuti misljenja zasto zauzeti flertuju?

Ех сад, то је тако дискутабилно...:roll:
Питање је колико имаш година и шта за тебе уопште представља ''дужа веза''?

Ја знам јаааако много људи који имају ''дужу везу'', а ако би ти погледао мало око себе - видео би их.:wink:

Да ли ти желиш дужу везу или желиш нешто да креснеш?
Мислим, оно питање о мувању удатих четрдесетогодишњакиња ми не мирише на то да би ти са њима хтео ''дужу везу''...:lol:
 

Back
Top