Brate Bg ljankese

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od kad sam u se doakako u beograd provalio sam tebra da su beogradjanke najvece ljankese..

Mnoge one vise traze nego sto mogu da pruze, zasto su teske za muvanje?

mslm zto sto si brte nepismmen brte znas BR'TE, ono...

DOAKAJ U SVOJ RODNI GRAD, BILO KOJI DA JE, PA ONDA PLJUJ PO BG.

MALI SAVET, DA BI MUVAO BEOGRADJANKE MORAS DA SE :

1. OKUPAS
2. SREDIS
3. OBAVEZNO OPERES ZUBE
4. NAJVAZNIJA STVAR DA PROCITAS I NEKU KNJIGU.....
a sta pruzaju to cu ti objasniti drugi put. :lol:
 
mslm zto sto si brte nepismmen brte znas BR'TE, ono...

DOAKAJ U SVOJ RODNI GRAD, BILO KOJI DA JE, PA ONDA PLJUJ PO BG.

MALI SAVET, DA BI MUVAO BEOGRADJANKE MORAS DA SE :

1. OKUPAS
2. SREDIS
3. OBAVEZNO OPERES ZUBE
4. NAJVAZNIJA STVAR DA PROCITAS I NEKU KNJIGU.....
a sta pruzaju to cu ti objasniti drugi put. :lol:


:lol: :lol:
ne mora bas da cita knjige...
 
Treba ti paaaara i paaaaara za Beogradjanku. Ako vidi da nisi markiran bezi od tebe ko djavo od Krsta!

Brate pa imam ja para ko pleve. Devojci sve kupujem i dajem dopune za mobilni.. nego sam mislio da su nekako dobre, onako fine zene a ono sve ljankese, ok sto vole pare to sve zene vole tebra. nego sto se bre toliko loze na marke ovo ono ludilo - ljankese a misle da nisu i kao podsmevaju se devojkama iz unutrasnjosti.
 
Ana to sa knjigama je bilo u kontekstu da ako nema pricu u knjigama postoje fantasticne replike i muvanja.
naravno necu da mu predlozim ni jednu jer kad neko pise na kompu "tebra" kakav vokabular ocekivati od njega u javnosti. ovo ono ljankese....takav recnik je izumreo oko 1993-94
i sto kuka na ribe nisu one krive ako nema pricu...dzaba mu i pare.
KOMPLEKSI SU CUDO!!!!!!
 
Brate pa imam ja para ko pleve. Devojci sve kupujem i dajem dopune za mobilni.. nego sam mislio da su nekako dobre, onako fine zene a ono sve ljankese, ok sto vole pare to sve zene vole tebra. nego sto se bre toliko loze na marke ovo ono ludilo - ljankese a misle da nisu i kao podsmevaju se devojkama iz unutrasnjosti.

Chekaj, ti bez pardona mislish da karakteristike koje si naveo chine jednog choveka shmekerom? O boze, pa ti choveche morash na detox...
 
Od kad sam u se doakako u beograd provalio sam tebra da su beogradjanke najvece ljankese..

Mnoge one vise traze nego sto mogu da pruze, zasto su teske za muvanje?

Mojne tebra da se tripujesh da si sad Beogradjanin shto chashpri shatrovachki. Ako si joj prishao na ovaj fazon kao shto si pisao u postu, pa i krava na selu ti je teshka za muvanje.
 
Treba ti paaaara i paaaaara za Beogradjanku. Ako vidi da nisi markiran bezi od tebe ko djavo od Krsta!

Ma to pricaju samo iskompleksirani seljaci koji se plashe da predju ulicu u BG-u jer misle da su u Njujorku. Kakva markirana garderoba kakvi bakraci. Samo pricha. Shta mislish da se obuchesh u Armani ili nesto slicno i stanesh na trg, i sve ribe ce da ti pridju. Odmah ce da provale da si ljakse, jer kao prvo nosish majicu sa OGROMNIM natpisom ARMANI a mozda i ARMANY i pricash glasno telefonom BRATE OVO ONO TEBRA jer mislish da si tako u fazonu. Samo se opusti budi ono shto jesi i kreni u spiku,pa shta te briga ako te otkaci ,otkacice te njih 20 a 21 ce da padne. POZDRAV
 
Ma to pricaju samo iskompleksirani seljaci koji se plashe da predju ulicu u BG-u jer misle da su u Njujorku. Kakva markirana garderoba kakvi bakraci. Samo pricha. Shta mislish da se obuchesh u Armani ili nesto slicno i stanesh na trg, i sve ribe ce da ti pridju. Odmah ce da provale da si ljakse, jer kao prvo nosish majicu sa OGROMNIM natpisom ARMANI a mozda i ARMANY i pricash glasno telefonom BRATE OVO ONO TEBRA jer mislish da si tako u fazonu. Samo se opusti budi ono shto jesi i kreni u spiku,pa shta te briga ako te otkaci ,otkacice te njih 20 a 21 ce da padne. POZDRAV

BRAVO bravo86 :D
sve si sam provalio i povalio(nadam se)
:D
e ziv bio omladinac, ima nade za bg koji ostaje tebi bravo86 i tebi slicnima
5+ za odlicno razmisljanje
ZNACI TEBRA ZNAS ZNANJE KO BRTE DOKTOR ZNACI...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top