ЛАЖИ ВУКА ЈЕРЕМИЋА !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180

Jeremić: Istorijska ponuda EU
30. januar 2008. | 07:02 -> 08:04 | Izvor: Beta, Tanjug Beograd, Vašington -- Srbija mora da odluči da li želi da postane članica EU jer to niko ne može da postane protiv svoje volje, rekao je Vuk Jeremić.



Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić izjavio je sinoć da se radi o istorijskoj ponudi Brisela da Srbija sa EU potpiše "prelazni" sporazum o slobodnoj trgovini i viznoj liberalizaciji, jer su o tome postigle konsenzus sve članice Unije. On je kazao da će Srbija imati priliku da se o tome izjasni već 3. februara i da će se, ako se to dogodi, Srbija kandidovati za punopravno članstvo u EU.

Prema Jeremićevim rečima, ukoliko se Srbija opredeli za direktnu ponudu EU, već 7. februara bi bio potpisan dokument, odnosno politički sporazum koji taj put otvara.

"Ukoliko Srbija donese pravu odluku, onda će 7. februara biti potpisan politički sporazum na koji je u mom prisustvu čak holandski ministar spoljnih poslova već dao svoj potpis", kazao je Jeremić.

On je rekao da u Birselu na dnevnom redu nije bilo slanje misije EU na Kosovo i Metohiju jer "ne postoji saglasnost u EU o slanju evropske misije na Kosovo".

ДАЉЕ ПОГЛЕДАТИ НА:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=01&dd=30&nav_id=282713

********************************************************************

Изјаве Вука Јеремића су ИЗРАЗ НЕВЕРОВАТНО БЕЗОБРАЗНИХ ЛАЖИ
КОЈИМА "ФИЛУЈЕ" БИРАЧЕ.

ЛАЖ бр.1 :

На изборима за председника Србије бирачи се изјашњавају САМО О ТОМЕ КО ЋЕ БИТИ ПРЕДСЕДНИК а не о било каквим "(х)историјским споразумима са ЕУ".
То је одвратна лаж! Грађани Србије се морају на референдуму са референдумским питањем о уласку у ЕУ изјаснити о истом - и за такву одлуку Вук и његова дружина морају добити преко 3,500 000 гласова.

ЛАЖ бр.2 :

Лаж је да се ЕУ НЕ ПРИПРЕМА за слање мисије јер ЈЕ ВЕЋ И КОНКУРС ЗА ПРИЈЕМ СЛУГЕРАЊА ЗАВРШЕН, тако да Вука Јеремића треба да буде срамота за овакве лажљиве изјаве:

Evropska unija spremila kadar za misiju na Kosovu

Autor: Tanjug | 29.01.2008 - 23:14
Preliminarni konkurs za popunu radnih mesta u policijsko-pravosudnoj misiji Evropske unije na Kosovu i Metohiji završen je prošlog četvrtka, navodi se u dokumentu pripremljenom za Savet ministara EU, objavljuje sutrašnja "Politika" navodeći da je imala uvid u taj dokument.

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=28607




 
Mislim da je naslov trebao da bude Lazi Jeremica Vuka..... mnogo bolje zvuci.... pocinje kao epska pesma....

Oоооооооооо, добро јутро госпо'н Маркеља, јеси ли попио прву јутарњу кафу и обавио остале "заходске" потребе када си већ успео да пошаљеш овако уман и аргументован коментар. Да ли се то зове СПАМ, или како оно беше...:confused::confused::confused:
 
:-) :-)

Eee, Mitke, Mitke. :-) Šef vam se ne oglašava, ne znate koga od kandidata podržava na ovim izborima, pa ste u nevolji. :-) Čas valjaju demokrate, čas valjaju radikali.

Kako je divno nama koji nemamo šefove.

Odem na izbore i zaokružim kandidatata koga ja želim. :-)
 
Ма Вук Јеремић није још порастао..треба још ракије да прође кроз њега да би се сврстао у одрасле мушкарце....од када је режим почео деци да даје функције,нисам упознат..само знм да човек нема благе везе са животом..
 
pa u pravu si duso , al izgleda da nece dugo , eno reko Toma ce u Srbiji biti samo dve partije SRS i DS koje ce se smenjivati na vlasti :lol: ko god da pobedi bice tesko DSS druzini da opstane ustvari bice tu sa Mrkom ,Cedom i Dacicem u ekipi :D
Ja da sam Voja, nakon potpisivanja ovog ugovora sa Gazpromom bih se povukla( uz lagano pokazivanje srednjeg prsta svima.:oops: )
Čovek je izgurao odličan posao, i uz to nam dao šansu da se iskobeljamo iz blata...al' to će likovi poput tebe da shvate tek za jedno 10-20 godina...:lol:
 
@tema
Ja se zaista ne uzbudjujem oko izjava Vuka Jeremića. K'o da od njega zavisi.
I opet ću, narod nije glup baš toliko...uostalom, Tadić je gotov, samim tim i ds. Voja rules! :)

Али пази каква су то бедна кукавичија јаја... испада да у овој земљи никада и неће бити расписан референдум о уласку у ЕУ - него је то изјашњавање у гласању за Тадића, а о мисији коју су ови из ЕУ већ спаковали нећу ни да коментаришем, јер је то у најмању руку безобразлук. Па није случајно онај Леон Коен демонстративно изашао из преговарачког тима.
 
Ja da sam Voja, nakon potpisivanja ovog ugovora sa Gazpromom bih se povukla( uz lagano pokazivanje srednjeg prsta svima.:oops: )
Čovek je izgurao odličan posao, i uz to nam dao šansu da se iskobeljamo iz blata...al' to će likovi poput tebe da shvate tek za jedno 10-20 godina...:lol:

И ја то мислим, али је ипак питање (с обзиром да се Динкић на ту тему одједном ућутао) колике су и какве су могућности да тај потписани споразум са Русима ова банда слугерањска поквари разним све новим и новим захтевима и уценама, е да би омогућили приступ својим спонзорима.
 
Али пази каква су то бедна кукавичија јаја... испада да у овој земљи никада и неће бити расписан референдум о уласку у ЕУ - него је то изјашњавање у гласању за Тадића, а о мисији коју су ови из ЕУ већ спаковали нећу ни да коментаришем, јер је то у најмању руку безобразлук. Па није случајно онај Леон Коен демонстративно изашао из преговарачког тима.

Postoji način da se ljudima objasni da su u pitanju različite i nepovezive stvari.
Pazi, Radikali treba da se potrude. Imaju novine, televiziju...neka objasne narodu o kakvoj se prevari radi. Mediji su, kao što vidimo, mnogo moćno oružije.
Koštunica je već dovoljno uradio činjenicom da će ostati neutralan.
A jasno je da se ds žestoko uprpio čim se služe takvim zavaravanjem naroda.
Žao mi nas je mnogo, ali zaista osećam boli tugu za nas kao narod.
Isprali su nam mozgove.
Ljudi nikako da shvate da se bije bitka za naš opstanak.​
 
Postoji način da se ljudima objasni da su u pitanju različite i nepovezive stvari.
Pazi, Radikali treba da se potrude. Imaju novine, televiziju...neka objasne narodu o kakvoj se prevari radi. Mediji su, kao što vidimo, mnogo moćno oružije.
Koštunica je već dovoljno uradio činjenicom da će ostati neutralan.
A jasno je da se ds žestoko uprpio čim se služe takvim zavaravanjem naroda.
Žao mi nas je mnogo, ali zaista osećam boli tugu za nas kao narod.
Isprali su nam mozgove.
Ljudi nikako da shvate da se bije bitka za naš opstanak.​

Можда ће и схватити, ваљда вечерас на РТС-у око 21.00.. има дуел..Тадић - Николић..ваља гледати..
 
Ja da sam Voja, nakon potpisivanja ovog ugovora sa Gazpromom bih se povukla( uz lagano pokazivanje srednjeg prsta svima.:oops: )
Čovek je izgurao odličan posao, i uz to nam dao šansu da se iskobeljamo iz blata...al' to će likovi poput tebe da shvate tek za jedno 10-20 godina...:lol:
A zar ti nisi medicinarka ,a ne energetski inzinjer pa da znas da je to odlican posao ili si mozda cula na uzem partijskom sastanku ?:lol:
 
И ја то мислим, али је ипак питање (с обзиром да се Динкић на ту тему одједном ућутао) колике су и какве су могућности да тај потписани споразум са Русима ова банда слугерањска поквари разним све новим и новим захтевима и уценама, е да би омогућили приступ својим спонзорима.
Teško da Ruse može neko da ucenjuje, pogotovo sad. Ameri polako pucaju, vidiš šta se dešava s njihovom berzom poslednjih dana. Zna se da je EU pod njihovom šapom, dakle od njih tek nema opasnosti.
S druge strane, Rusi su svakim danom sve jači.
Ja pre mislim da je Dinkiću neko pokazao prstom No-no, svi znamo da je dovoljno materijala da se smesti u Zabelu ili sličan hotel s pet zvezdica.
Priča s Rusima je gotova...već su počeli da ulažu u rafinerije....uostalom, vidiš da su se Dinkić i ostali domobrani prebacili na priče o akcijama i na slične zamene teza...to su im još jedine slamke spasa...dolaze neka novavremena...transparentnost političkih poteza je danas osnova uspeha na političkoj sceni, svi koji se toga ne pridržavaju, već su u domenu političke prošlosti...ba rto meni tako izgleda.
 
Е, Светоличе, дај размисли шта и о чему пишеш, какве везе има шта је по струци, ово је ступидно као "аргумент"!
pa vidi ovako ja znam o cemu pisem vrlo dobro jer mi je keva radila do juna prosle godine dok se nije penzionisala kao rukovodilac u spoljnoj trgovini NISa i bila je u tom preduzecu oko 10 godina. Takoce poznajem i ja preko nje mnoge strucnjake i inzinjere koji su radili u NISu ceo zivot i nisu uopste partijski i ideoloski opredeljeni i niko od njih nije odusevljen ovom ponudom i smatraju je za smesnu ,da ne kazem sramotnu .To su ljudi koji su tu firmu izgradjivali decenijama i nemam razloga da im ne verujem jer niko od njih nije neki partijski funkcioner bilo ciji ,koji je postao shef po direktivi pa sada ima neke licne interese.
 
pa vidi ovako ja znam o cemu pisem vrlo dobro jer mi je keva radila do juna prosle godine dok se nije penzionisala kao rukovodilac u spoljnoj trgovini NISa i bila je u tom preduzecu oko 10 godina. Takoce poznajem i ja preko nje mnoge strucnjake i inzinjere koji su radili u NISu ceo zivot i nisu uopste partijski i ideoloski opredeljeni i niko od njih nije odusevljen ovom ponudom i smatraju je za smesnu ,da ne kazem sramotnu .To su ljudi koji su tu firmu izgradjivali decenijama i nemam razloga da im ne verujem jer niko od njih nije neki partijski funkcioner bilo ciji ,koji je postao shef po direktivi pa sada ima neke licne interese.
I u mnogim drugim firmama, ljudi su radili decenijama, izgrađivali ih, pa su iste prodate za male pare, mnoge su čak otišle u stečaj (često i namerno, da se radnici pošalju na Biro rada, da bi nakon toga isto preduzeće kupio neki sumnjivi tip). A ti radnici nisu dobili ništa, ni akcije, ni pare....jedino da budu srećni ako im je uplaćen kompletan radni staž.Posle toliko godina rada, otišli na Biro praznih đžepova.

U NIS-u su plate oduvek bile odlične. Moj prijatelj radi tamo, šef nekog odeljenja, i sa višom školom ima preko 60.000 din. platu. Za današnje uslove - odlično. Zašto radnici NIS-a smatraju ovu ponudu sramotnom? Zato što gledaju samo sebe, svoje interese, svoje d**e. Njima je jedino bitno da se firma proda po većoj ceni, da akcije vrede mnogo više i da ih sutra prodaju i namlate dobru lovu (malo im je 200 evra po akciji - moja firma privatizovana pre tri meseca i vrednost jedne akcije je 12 evra.). Briga njih za državni, nacionalni interes, briga ih za dugoročnu energetsku stabilnost Srbije, briga ih za sve. Samo su važni njihovi đžepovi, samo oni da uzmu kintu, da njima bude još bolje.

Lični interes je rak-rana koja je upropastila i privredu i društvo i državu.
 
И ја то мислим, али је ипак питање (с обзиром да се Динкић на ту тему одједном ућутао) колике су и какве су могућности да тај потписани споразум са Русима ова банда слугерањска поквари разним све новим и новим захтевима и уценама, е да би омогућили приступ својим спонзорима.
Па не седе сека персе у ФСБ-у. Због чега се Динкић напрасно повукао? :lol:
 
I u mnogim drugim firmama, ljudi su radili decenijama, izgrađivali ih, pa su iste prodate za male pare, mnoge su čak otišle u stečaj (često i namerno, da se radnici pošalju na Biro rada, da bi nakon toga isto preduzeće kupio neki sumnjivi tip). A ti radnici nisu dobili ništa, ni akcije, ni pare....jedino da budu srećni ako im je uplaćen kompletan radni staž.Posle toliko godina rada, otišli na Biro praznih đžepova.

U NIS-u su plate oduvek bile odlične. Moj prijatelj radi tamo, šef nekog odeljenja, i sa višom školom ima preko 60.000 din. platu. Za današnje uslove - odlično. Zašto radnici NIS-a smatraju ovu ponudu sramotnom? Zato što gledaju samo sebe, svoje interese, svoje d**e. Njima je jedino bitno da se firma proda po većoj ceni, da akcije vrede mnogo više i da ih sutra prodaju i namlate dobru lovu (malo im je 200 evra po akciji - moja firma privatizovana pre tri meseca i vrednost jedne akcije je 12 evra.). Briga njih za državni, nacionalni interes, briga ih za dugoročnu energetsku stabilnost Srbije, briga ih za sve. Samo su važni njihovi đžepovi, samo oni da uzmu kintu, da njima bude još bolje.

Lični interes je rak-rana koja je upropastila i privredu i društvo i državu.
Али с друге стране није у реду да на бензинским станицама Нафтагаса већином раде млади преко омладинске задруге (да не куцам детаље)! :!:
 
I u mnogim drugim firmama, ljudi su radili decenijama, izgrađivali ih, pa su iste prodate za male pare, mnoge su čak otišle u stečaj (često i namerno, da se radnici pošalju na Biro rada, da bi nakon toga isto preduzeće kupio neki sumnjivi tip). A ti radnici nisu dobili ništa, ni akcije, ni pare....jedino da budu srećni ako im je uplaćen kompletan radni staž.Posle toliko godina rada, otišli na Biro praznih đžepova.

U NIS-u su plate oduvek bile odlične. Moj prijatelj radi tamo, šef nekog odeljenja, i sa višom školom ima preko 60.000 din. platu. Za današnje uslove - odlično. Zašto radnici NIS-a smatraju ovu ponudu sramotnom? Zato što gledaju samo sebe, svoje interese, svoje d**e. Njima je jedino bitno da se firma proda po većoj ceni, da akcije vrede mnogo više i da ih sutra prodaju i namlate dobru lovu (malo im je 200 evra po akciji - moja firma privatizovana pre tri meseca i vrednost jedne akcije je 12 evra.). Briga njih za državni, nacionalni interes, briga ih za dugoročnu energetsku stabilnost Srbije, briga ih za sve. Samo su važni njihovi đžepovi, samo oni da uzmu kintu, da njima bude još bolje.

Lični interes je rak-rana koja je upropastila i privredu i društvo i državu.
Pa ljudi koji rade decenijama u toj firmi i to na odgovornim i strucnim poslovima sigurno znaju bolje znaju kolika je vrednost firme od tebe koji si verovatno za NIS cuo samo kad ides na pumpu da natocis gorivo pa vidis da pise na njoj NIS .Ide gasovod i kroz Madjarsku , Bugarsku ili Hrvatsku pa ce i one biti energetski stabilne pa opet nisu prodale svoje naftne kompanije ispod cene tako da su ti argumeniti suplji do zla boga .
 

Back
Top