KRITERIJUMI ili IZBOR

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Da li postoje kriterijumi još uvek pri izboru partnera?
U poslednje vreme mi se čini da kod muškaraca
ide po osnovi DAJ ŠTA DAŠ ili sve su dobre..
Da se nije izgubio IZBOR?
Da li vi birate ili vam je svejedno?


Pomalo sam užasnut sa stavovima nekih muškaraca koje poznajem
i nije mi jasno kud se dede kriterijum kod njih,zato postavih ovaj topik...
 
Naravno da biram. Svi biraju izmedju ponudjenih mogucnosti. Sve se svodi na fizicku komponentu, na izgled, na spoljasnjost. Odatle sve pocinje. Sve posle toga je manje ili vise vazno u zavisnosti kako ce se stvari odvijati. Nema coveka koji ce biti sa zenom koja mu se fizicki ne dopada i obrnuto- upravo se u tome sastoji izbor, a ako ga ima onda on ide protiv svoje prirode.
 
Naravno da biram. Svi biraju izmedju ponudjenih mogucnosti. Sve se svodi na fizicku komponentu, na izgled, na spoljasnjost. Odatle sve pocinje. Sve posle toga je manje ili vise vazno u zavisnosti kako ce se stvari odvijati. Nema coveka koji ce biti sa zenom koja mu se fizicki ne dopada i obrnuto- upravo se u tome sastoji izbor, a ako ga ima onda on ide protiv svoje prirode.
Jasno mi je..Tako bi trebalo da bude..
 
1.Da li postoje kriterijumi još uvek pri izboru partnera?
U poslednje vreme mi se čini da kod muškaraca
ide po osnovi DAJ ŠTA DAŠ ili sve su dobre..
2.Da se nije izgubio IZBOR?
3.Da li vi birate ili vam je svejedno?


Pomalo sam užasnut sa stavovima nekih muškaraca koje poznajem
i nije mi jasno kud se dede kriterijum kod njih,zato postavih ovaj topik...


1.ako za vezu normalno,ne treba mi devojka koja ce da mi isprazni novchanik ,to mi je osnovno
ja tako devojke prebiram prvo - osnovno i glavno, a zatim looda ,nekulturna ,neuredna,nazalost i gledam da mi se dopadne faca,pa i nos :rolleyes: ne volim dvolicne i neke koje uticu na njen sud i govori o kakvim taktikama :) i finotji i sve kako njoj odgovara
to nije devojka to je dzukela ,cilj ne opravdava sredstvo - to verovatno za sponzorushe i ex dz a opet i mamine devojtzice koje su tek saznale sta je zivot u poznim godinama i unistavaju drugi : bilo iz zezanja,zabave ili posla radi,borba za goli opstanak na poslu ne birajuci sredstva.
2.Kad su slut u pitanju samo koje su vecje njih ni sa 2 kondoma a ostalo ubij boze ili sponzorke nadje se neka lepa sa kojom uzivas a da nije sa papkom zbog repa i inteligencije :rolleyes:
3. uvek,chak i za sex >>
zasto placati 20 EU za put da bi nekoj babi dao uzitak i macke skakale po tvom duxu upoznavao ostarelu kevu takodje loodu,prof. / ili josh bolje ako je sama pa i ajde :) kresanje u dve poze hotje ,netje da poosi itd.itd.itd.itd. To je vise idenje na noge njoj kao i zvati matorku koja umishlja da je neka riba i pravi te ljoobomornim na fon gde si spiskao 300 dinara umesto da sam uzeo od 500 :lol: i sad je ona machka a u stvari geek kog niko nije hteo tek posle gimnazije se prolepshala i operacija vise operacija nego momaka + odrsatnje bez jednog roditelja,ljubomora,...itd.itd. tezak sluchaj devojke njoj nije potreban dechko nego otac.

( a vamo se ruga lakim i dev. i slut :lol: a isto radi )...valjda u svom gradu nadjem devojku.
 
1.ako za vezu normalno,ne treba mi devojka koja ce da mi isprazni novchanik ,to mi je osnovno
ja tako devojke prebiram prvo - osnovno i glavno, a zatim looda ,nekulturna ,neuredna,nazalost i gledam da mi se dopadne faca,pa i nos :rolleyes: ne volim dvolicne i neke koje uticu na njen sud i govori o kakvim taktikama :) i finotji i sve kako njoj odgovara
to nije devojka to je dzukela ,cilj ne opravdava sredstvo - to verovatno za sponzorushe i ex dz a opet i mamine devojtzice koje su tek saznale sta je zivot u poznim godinama i unistavaju drugi : bilo iz zezanja,zabave ili posla radi,borba za goli opstanak na poslu ne birajuci sredstva.
2.Kad su slut u pitanju samo koje su vecje njih ni sa 2 kondoma a ostalo ubij boze ili sponzorke nadje se neka lepa sa kojom uzivas a da nije sa papkom zbog repa i inteligencije :rolleyes:
3. uvek,chak i za sex >>
zasto placati 20 EU za put da bi nekoj babi dao uzitak i macke skakale po tvom duxu upoznavao ostarelu kevu takodje loodu,prof. / ili josh bolje ako je sama pa i ajde :) kresanje u dve poze hotje ,netje da poosi itd.itd.itd.itd. To je vise idenje na noge njoj kao i zvati matorku koja umishlja da je neka riba i pravi te ljoobomornim na fon gde si spiskao 300 dinara umesto da sam uzeo od 500 :lol: i sad je ona machka a u stvari geek kog niko nije hteo tek posle gimnazije se prolepshala i operacija vise operacija nego momaka + odrsatnje bez jednog roditelja,ljubomora,...itd.itd. tezak sluchaj devojke njoj nije potreban dechko nego otac.

( a vamo se ruga lakim i dev. i slut :lol: a isto radi )...valjda u svom gradu nadjem devojku.
Hej dečko ****** si ti neki Bred Pit? Čak ni ja nikada nisam napisala da su svi muškarci drolje. Ili glupi ili retardi.
Devojku ćeš naći gde god hoćeš kad shvatiš ko si sam.
 
A kako kontrolises kada ti se neko svidi na prvu? Mislim, je l' posle ukocis sebe ako nije po tvom kriterijumu? Znam da svi imamo neke kriterijume, ali sam mislila da to niko ne slusa kada je ljubav/iskrenija veza u pitanju.
Koliko nas zavrsi u vezi bas sa osobama koje spadaju u takve i takve: "nikada ne bih bila u vezi sa takvim i takvim!".

Ili se to samo meni dogadja?:rolleyes:
 
Da li postoje kriterijumi još uvek pri izboru partnera?
U poslednje vreme mi se čini da kod muškaraca
ide po osnovi DAJ ŠTA DAŠ ili sve su dobre..
Da se nije izgubio IZBOR?
Da li vi birate ili vam je svejedno?


Pomalo sam užasnut sa stavovima nekih muškaraca koje poznajem
i nije mi jasno kud se dede kriterijum kod njih,zato postavih ovaj topik...

od toga sto se nudi, zavisi i izbor, tj. kriterijum. ako mu se nudi svake prestupne godine, SVI kriterijumi padaju! ;)
ps. srecom pa sam zensko ;):p
 
ako sam u fazi da mi neko bas treba intenzivno trazim....nebih rekla da mi izbor zavisi iskljucivo od razuma, pre ce to biti neki filing vezan za tu osobu...i volim razlicitosti da isprobam, npr. prethodni je bio izuzetno duhovan tip: romantican, blag, saosecajn a sadasnji: praktican, realan, pomalo sirov....
 
pa, kao trebalo bi da sa godinama kriterijumi rastu :)
a ja i dalje nemam pojma koji su moji kriterijumi..jedno je kada ti se neo svidi na prvu,drugu...tu bas i ne poznajes osobu pa ni nema mesta kriterijumima...drugo je kada si sa osobom duze,upoznjes je i shvatas ko je i sta je..tada dolaze na red kriterijumi...
 
Osnovna razlika između nas i zena je razmišljanje.
Zene misle jednom jedinom glavom..
Većina muškaraca misli donjom..
Naravno da biram..
Hvala bogu da još mogu.
Princip i kriterijum..osnovne stvari.
 
Da li postoje kriterijumi još uvek pri izboru partnera?
U poslednje vreme mi se čini da kod muškaraca
ide po osnovi DAJ ŠTA DAŠ ili sve su dobre..
Da se nije izgubio IZBOR?
Da li vi birate ili vam je svejedno?


Pomalo sam užasnut sa stavovima nekih muškaraca koje poznajem
i nije mi jasno kud se dede kriterijum kod njih,zato postavih ovaj topik...


to je tacno....momci su danas jako snizili svoje kriterijume kad je muvanje devojaka u pitanju...mozda zato sto na sve strane vidjamo jednu te istu devojku,jer se sve oblace isto i imaju iste frizure:razz:....i isto se sminkaju,slicno ponasaju i tako:wink:
 
Da li postoje kriterijumi još uvek pri izboru partnera?
U poslednje vreme mi se čini da kod muškaraca
ide po osnovi DAJ ŠTA DAŠ ili sve su dobre..
Da se nije izgubio IZBOR?
Da li vi birate ili vam je svejedno?


Pomalo sam užasnut sa stavovima nekih muškaraca koje poznajem
i nije mi jasno kud se dede kriterijum kod njih,zato postavih ovaj topik...

Činjenica da su kriterijumi odavno pali, kako kod muškaraca tako i kod žena. Ponekad kad čujem takve stavove, daj šta daš, i bitno mi je da ga stavim (za žene da mi ga stavi), samo da bi zadovoljili svoj libido osetim :-(:-x ka ljudskom rodu.
 

Back
Top