zaposlenje u emiratima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ti nesto znaci moje iskustvo iz emirata bilo bi mi drago. Posto te zanimaju lose strane recicu ti da plata koju ti nude tebi izgleda velika , a tamo ti je to mizerija.Vozices se sa indicima busom i gledaces sjaj i glamur, ali sebi neces moci bas puno toga da priustis. Cene su uzasne, vazduh kosta. Pripremi se da ces apstinirati sve dok si tamo, jer tamo nema ljubakanja,grljenja na javnim mestima. Odecu ces promeniti totalno, jer nema sanse da ti se vidi pupak ili da nosis sorc, minic i sl. Taj grad je lepo videti turisticki, ali je za zivot uzasno dosadan. U svakom slucaju zelim ti puno srece.
 
Mali savet: Pokusaj da nadjes srpsku porodicu koja ide sa decom, da budes bebisiterka, to je tamo jako isplativo, posto je strancima tamo problem oko obdanista, ne znam sta si zavrsila ali recimo da arhitekte imaju najvise posla, nikako nemoj ici da budes kafe kuvarica ili neki slican radnik, to je bas malo placeno. Reci malo vise pa cemo ti pomoci.
I da, nikako preko agencija, poslovnih partnera i slicnih mufljuza!
Pozz
 
U Emiratima možeš, bar prema iskustvima koje sam do sada čuo, najbolje da prođeš kao stjuardesa u "Emirates Air". Plata je više nego dobra, kao i smeštaj. I što je najvažnije, primaju devojke i momke iz Srbije. I gotovo da nisam čuo nijednu lošu stvar vezanu uz taj posao.
A što se tiče ostalih polja.. Hm, hm. Ako nemaš prosek iznad 9 na fakultetu, očekuju te dosta manje novca za iste poslove, koje npr. prima lokalno stanovništvo i/ili ljudi koji su se više nego dokazali u svojim poljima, i zapravo, vrlo prosečan život. To je zapravo ta loša strana - malo plaćeni poslovi.

Samo, napominjem, ovo pričam na osnovu razgovora sa 10-ak ljudi koje znam i koji su bili ili su još.

A što zvuči zanimljivo i što će sigurno privući dosta radne snage su ova novosagrađena Palmina ostrva. Pa, probaj tu negde da se nađeš.
 
U Emiratima možeš, bar prema iskustvima koje sam do sada čuo, najbolje da prođeš kao stjuardesa u "Emirates Air". Plata je više nego dobra, kao i smeštaj. I što je najvažnije, primaju devojke i momke iz Srbije. I gotovo da nisam čuo nijednu lošu stvar vezanu uz taj posao.


kako do tog posla u emirates air? da li jos uvek primaju nekog? jer sam bila na sajtu medjutim nigde ne mogu da nadjem opciju za job.....:dontunderstand:
 
Posto se svake godine odrzava konkurs u Hajatu za stjuardese..interesuje me da li neko zna kada se odrzava ove godine? Kako da se prijavim?jel prvo trebam da posaljem svoj cv na njihov sait?ili samo odem direktno u hajat kada bude bio onkurs? UNAPRED HVALA!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top