nova tema...

sta mislite, al' stvarno?

  • nikada... ne znam samo odakle ti to?

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
ne znam... meni se, iskreno, cini kao da jeste... il' smo, mozda, mi predugo na istom? pa, kad moze u kafanu da ti dosadi da sedis, onda... razmisljam samo na glas... nije cudo sto se sve prave kafane zatvaraju oko 3-pola 4... i muzika se umori, a i ne moze da se podnese toliko endorfina... nije dobro za organizam...
 
ne znam... meni se, iskreno, cini kao da jeste... il' smo, mozda, mi predugo na istom? pa, kad moze u kafanu da ti dosadi da sedis, onda... razmisljam samo na glas... nije cudo sto se sve prave kafane zatvaraju oko 3-pola 4... i muzika se umori, a i ne moze da se podnese toliko endorfina... nije dobro za organizam...
e...
a opet sam se setila kako je na zidu u "paunu", kafanici na autobuskoj stanici, malepljen papir sa tekstom "naruchujte pitje, kako bi muzika ujutru imala za samoposlugu"...:D

pauziram sa kafanama. :(
 
mene odusevljava jedna kafanica gde je veliki natpis iznad sanka: "zabranjena kradja" aneko je ispod, normalno, dopisao "ne vazi za konobare"... i, kako, al' kazi mi, kako da se covek naljuti kad vidi da su ubacili jos 2-3 piva u racun? pa, nek' ide zivot...

e, dano... ;)
 
pitali muziku u kafani: "el znate neshto od legendi?"
muzika odma` krene da svira - kafana je moja sudbinaaaa..., ona me je tebi...
a ovi shto su naruchili kazzu: "a bre, to nije od legendi, to je toma..."
a muzika kazze "pa ako toma nije legenda, a mi onda ne znamo ko je" :D
 
e, dano... ;) imam ja jednu koleginicu u kancelariji,... ona voli tog borata... i stalno samo o njemu prica... tako da, nisam gledao taj film, al' sve znam... u stvari, pustala nam je nesto... nebitno... al' je kralj onaj jelenko sa svojim aforizmom... jelenko? hm... do sad sam igrao fucu... mislim da bi sad leg'o jedan jelen... k'o mleko...
 

Back
Top