Sta ometa Stojakovica da postigne savrsenstvo?

  • Začetnik teme Sida26220
  • Datum pokretanja
Da pomognem. Svako se rodi sa izvesnim talentima i fizickim predispozicijama, kako ce da ih iskoristi pitanje je mnogih stvari zainteresovanosti, volje, okoline. Pedja je jednom prilikom izjavio da sutira 500 puta nakon treninga, tako je razvio onaj 1% talenta. Druge elemente nije usavrsio jer nema tog 1%.
 
Da pomognem. Svako se rodi sa izvesnim talentima i fizickim predispozicijama, kako ce da ih iskoristi pitanje je mnogih stvari zainteresovanosti, volje, okoline. Pedja je jednom prilikom izjavio da sutira 500 puta nakon treninga, tako je razvio onaj 1% talenta. Druge elemente nije usavrsio jer nema tog 1%. Prema tome, njegova igra zavisi od njega samog. Trening je bitan ali u slucajevima talenta.
 
sida26220:
Diskontinuitet vremena i prostora ne utice na Stojakovica. (Sta kazes na to Jelena!!!!)
:?: :?: :?: :?:
Dovoljan je talenat i to ne mora niko da nam prica.Nije dzaba najbolji u Kingsima.Evo webber sutirao 2-21 :roll: :o za 5 poena,a Pedja 20...Odkud tako kada nema talenta?Da postigne savrsenstvo(sto ja mislim da je skoro postigao) ometaju ga sebicni playeri u timu poput Webba,Bobija.Naravno radnju radi i trener koji forsira Webba jer on MORA :shock: da bude najveca zvezda.Sve dok ne shvati da je to tako,nista od titule...nazalost... :cry: :cry:
Nadam se da ce se posle ove lose djuske webba opametiti
 
Gde se pojavi Stijakovicevo ime tu si i ti. Zasto? Iako izgleda da je odgovor ocigledan, mislim da si ti negde pogresila. U poslednje vreme veoma sam aktivna u forumu. Primetila sam da se pojavljujes svuda da branis Pedju. Tvoji argumenti me navode na pomisao da si osoba, koju je privukao nazovi zgodan kosarkas i zbog toga si pocela da se interesujes za kosarku i Kingse. Kada Stojakovic bude (ako) napustio klub 2006. i presao u neki drugi, da li ces i ti tada promeniti misljenje i navijati za neki drugi klub? Sto to govori o tebi kao o osobi? Dobila sam mnogo negativnih komentara zbog teme koju sam postavila, jer sam pomesala nauku sa sportom, mnogima to izgleda nezamislivo. Smatram da je neverovatnije procenjivati igru nekog igraca na osnovu fizickog izgleda. Moja formulacija je odraz bunta zbog nacina zivljenja omladine i sistema uspostavljenih vrednosti. Vecina uzore trazi na pogresnom mestu. Pored licnosti na televiziji postoji more zanimljivijih ljudi, oni su vredni paznje i cesto su mnogo inspirativniji. Pogledaj oko sebe, preskoci neku utakmicu, puno propustas. Naravno, ovo sam zakljucila na osnovu tvojih odgovora. Razuveri me!!!
 
sida26220:
Gde se pojavi Stijakovicevo ime tu si i ti. Zasto? Iako izgleda da je odgovor ocigledan, mislim da si ti negde pogresila. U poslednje vreme veoma sam aktivna u forumu. Primetila sam da se pojavljujes svuda da branis Pedju. Tvoji argumenti me navode na pomisao da si osoba, koju je privukao nazovi zgodan kosarkas i zbog toga si pocela da se interesujes za kosarku i Kingse. Kada Stojakovic bude (ako) napustio klub 2006. i presao u neki drugi, da li ces i ti tada promeniti misljenje i navijati za neki drugi klub? Sto to govori o tebi kao o osobi? Dobila sam mnogo negativnih komentara zbog teme koju sam postavila, jer sam pomesala nauku sa sportom, mnogima to izgleda nezamislivo. Smatram da je neverovatnije procenjivati igru nekog igraca na osnovu fizickog izgleda. Moja formulacija je odraz bunta zbog nacina zivljenja omladine i sistema uspostavljenih vrednosti. Vecina uzore trazi na pogresnom mestu. Pored licnosti na televiziji postoji more zanimljivijih ljudi, oni su vredni paznje i cesto su mnogo inspirativniji. Pogledaj oko sebe, preskoci neku utakmicu, puno propustas. Naravno, ovo sam zakljucila na osnovu tvojih odgovora. Razuveri me!!!
Da te razuverim???Pa sta ce ti to u zivotu pomoci molim te!Zar je tvoj osnovni zivotni zadatak da trazis dlaku u jajetu u izjavame nekih ljudi(sammo ne znam sta se svi navrzli na mene).Ja sad nisam rekla ni da mi se svidja ni da mi se ne svidja vec samo ono sto mislim o njemu kao KOSARKASU :o i PREDSTAVNIKU :o nase izmucene zemlje u svetu,sto on i jeste.Iznela sam samo cinjenice(koje usput,svako zna)vezane za njegovu igru i talenat,i ne treba niko da nas u tome ,,razuverava,,.Pa sta ako mi se on svidja???jel to neki problem :roll: :shock: ?Ima lep osmeh :D ,duhovita je osoba,sladak je,dobar kosarkas...Ne znam sto sad to tebi smeta.Ima jos osoba kojima to smeta,ne moras jos i ti da se ubacujes :x !
rekla si jednu veoma glupu stvar,da se izgleda sportisti ocenjuju na osnovi izgleda.Takvu izjavu ne moges vezati za mene(osim ako ne izmislis ko svi drugi).Koliko god da sam ja njegov fan,mislim da je Divac mnogo veca legenda u svetu i ovoj zemlji(bar za sada).A ne verujem da on nesto buja od fizickog izgleda... :roll :? :
Cekaj sta si jos rekla???Aha,da promeni klub.Sad ja zaista ne znam kakav treba da dam odgovor da me sto vise popljujes,ali ovo zaista ne znam kako da ti odgovorim.Najiskrenije ti kazem.Ako on ode u neki drugi tim,a Divac kojim slucajem ostane u Kingsima(sto ne verujem za 2 godine) verovatno cu biti neutralna.Ne mogu da navijam za 1 naseg a 1 da mrzim :? .To je bolesno.Kinge obozavam,znaci kao CEO TIM i ne bih zelela da ih menjam.Dobro ti je pitanje al ne znam sta ih uradila.Pedja bi mi bio drag kao i sad,ali ne znam kako bih navijala...
Ja sam ti kao oni fanovi Zvezde i Partizana koji dane i dane,sate i ate provedu jkidajuci zivce na stadijonu.Ja samo provodim noci i noci pred TV jer nazalost,ne mogu da odem u SACramento :cry: :( .
PS I nije da ne [propustam nijednu tekmu,gledam samo one koje nasi prenose a njih ima veoma malo!
Za sada toliko.
Pozdrav :wink:
 
Snajka, malo pazljivije procitaj moju poruku!!Dok to ne uradis... Ja te ne napadam mogu da razumem tvoj izbor, ali ne mogu da razumem razlog????? Ja pratim kosarku i ja cu se takodje probuditi u 4 da gledam Kingse ali zbog Stojakovica vec zbog kosarke! Da li si zavolela Stojakovica zbog kosarke? Ili mozda kosarku zbog stojakovica???? :D :) :D
 
sida26220:
Snajka, malo pazljivije procitaj moju poruku!!Dok to ne uradis... Ja te ne napadam mogu da razumem tvoj izbor, ali ne mogu da razumem razlog????? Ja pratim kosarku i ja cu se takodje probuditi u 4 da gledam Kingse ali zbog Stojakovica vec zbog kosarke! Da li si zavolela Stojakovica zbog kosarke? Ili mozda kosarku zbog stojakovica???? :D :) :D
Poruku sam pazljivo procitala,i odgovorila sam ti onako kako sam se tada osecala u tom trenutku.Kosarku sam zavolela od malena,oduvek sam volela da je gledam i igram.Ocigledno je da sam prvo zavolela kosarku.Nisam znala da si fan Kingsa zaista.Svako ko navija za njih,voli i Pedju.
Nema veze....
PS Samo da danas pobede,uvek izgube kada prenose tekme
 
nije da navijam za Kingse. Navijam za Minesotu!! Ali imaju realne sanse da se bore za prsten ne i osvoje ali ipak bore. Ako neko navija za Kingse to ne znaci da je zbog Stjakovica. U timu jos je igraca? I ovaj forum si skoro pretvorila u forum o Stojakovicu i Kingsima!!! Ja nisam licemerna iako sam postavila topic sa datom tematikom to sam uradila da bih imala priliku da vas, njegove fanove prikupim i kazem sta mislim! Da nije to mozda cilj ovakvih mesta? :D
 
Kao sto sam rekla Kingsi imaju sanse da se bore za prsten, ali ne i da ga osvoje. Sta im je jutros zasmetalo da dodju do pobeda. Da nisu slucajno upali u crvotocinu vremena?? Da Snaja sta je to tako veliko uradio Stojakovic za nasu zemlju? Jeste on od blata stigao do zvezda, samo zahvaljujuci radu, malcice i talentu... Ali imamo i boljih predstavnika, kao prvo sportista Sasa Djordjevic, ako treba da nosi zastavu na olimpijadi onda je to od kosarkasa on... Pravi predstavnici, uopste, nase zemlje su Tesla, Andric, Vida Milenkovic, Stefan Milenkovic, Pupin... Svi ce oni ostati zapamceni jos 11000 god. nakon zavrsetka karijere Stojakovic ce pre ili kasnije biti zaboravljen... Ne potpuno vec dovoljno da uz njegovo ime mora da ide i objasnjenje.. :!:
 
Bila sam nedelju dana u Petnici, pa me neki komentari zaticu. Stojakovic se ozenio?? Srecno mu bilo!!!!!! Nego sta mislite o utakmicama Kingsa sa Neets-ima, POrtlandom i dobroj igri protiv San Antonija!!!! Znam da nisam bas najaktuelnija, ali nedelju dana bavljenja naukom natera coveka da zaboravi sporedne stvari!!!! :D :D
 
tebi bi mozda bilo bolje da se bavis naukom umesto sportom posto se u sport razumes kao Marica u kriv ... covek koji je osvojio zlato usred amerike nije doprineo nista ovoj zemlji,covek koji svako vece drzi amerima predavanje iz kosarke ne doprinosi ugledu nase zemlje.Dobro mozda i ne doprinosi ali zapitaj se da li je ova zemlja dala nesto tom coveku koji osniva fondove po americi i prikuplja novac i razno razna druge stvari da pomogne ovom narodu.sad ti rece da je Djordjevic vise zadusio ovu zemlju,porediti ta 2 lika pa to je smesno to je kao sto i ti sama navede nase naucnike porediti Teslu i Pupina.Ko je od njih dvojice vise zadusio ovu zemlju.Istina je da ce se za njih znati jos dugi niz godina,a stojaka mozda zaboraviti posle prestanka igranja ali reci ti meni da neki amerikanac zna ko je Tesla,Pupin, i ostali koje si navela i ako znaju ko su neznaju odakle su.
Prema tom malo vise se bavi tim tvojim epruvetama,a strucnim ljudima ostavi da se bave koliko je stojak dobar.
Izmedju ostalog i sam Medzik Dzonson kaze da je Pedja najkompletniji suter sadasnjice koji igra u NBA,a isto tako isti je Pedju stavio u prvu petorku zapada za ALL-STAR kao i Carls Barkli.
Sad ti budi tako pametna pa reci da su i oni niko i nista od igraca.
sto se tice da ima bolji igraca u evropi navedi jednog.
Toliko od mene.
 
Anonymous:
tebi bi mozda bilo bolje da se bavis naukom umesto sportom posto se u sport razumes kao Marica u kriv ... covek koji je osvojio zlato usred amerike nije doprineo nista ovoj zemlji,covek koji svako vece drzi amerima predavanje iz kosarke ne doprinosi ugledu nase zemlje.Dobro mozda i ne doprinosi ali zapitaj se da li je ova zemlja dala nesto tom coveku koji osniva fondove po americi i prikuplja novac i razno razna druge stvari da pomogne ovom narodu.sad ti rece da je Djordjevic vise zadusio ovu zemlju,porediti ta 2 lika pa to je smesno to je kao sto i ti sama navede nase naucnike porediti Teslu i Pupina.Ko je od njih dvojice vise zadusio ovu zemlju.Istina je da ce se za njih znati jos dugi niz godina,a stojaka mozda zaboraviti posle prestanka igranja ali reci ti meni da neki amerikanac zna ko je Tesla,Pupin, i ostali koje si navela i ako znaju ko su neznaju odakle su.
Prema tom malo vise se bavi tim tvojim epruvetama,a strucnim ljudima ostavi da se bave koliko je stojak dobar.
Izmedju ostalog i sam Medzik Dzonson kaze da je Pedja najkompletniji suter sadasnjice koji igra u NBA,a isto tako isti je Pedju stavio u prvu petorku zapada za ALL-STAR kao i Carls Barkli.
Sad ti budi tako pametna pa reci da su i oni niko i nista od igraca.
sto se tice da ima bolji igraca u evropi navedi jednog.
Toliko od mene.

O.K> Vidim da si me analizirao!!!!!!!! Za Stojakovica sam rekla da nije kompletan igrac!! To stoji!!!! On jeste kompletan suter i nista vise!!!!!!!! Svi govore da je on nesto uradio za nasu zemlju, kazi mi konkretno sta!!!! Individualna je stvar kako ko ocenjuje igrace! Ja sam nekad bila plej, pa sam mozda pristrasna!!!!!! Licno mislim da je velicanje Stojakovica prenaglaseno, jeste dobar igrac, ali ne tako dobar igrac... On sedam elemenata igre po tvom misljenju koje Stojakovic ima!? Kad se vec bolje razumes od mene! Sto je mozda i slucaj!!! Ne bavim se hemijom vec fizikom!!!!! Gde nema epruveta!!!!! :twisted:
 

Back
Top