NIJE GOTOVO!

Сетите се бомбардовања Србије од стране оних који су довели ову власт 2000-те.Сетите се окупације Космета,геноцида над Србима и етничког чишћења на тој територији од стране оних који сада подржавају "проевропског кандидата",сетите се опљачкане привреде под геслом "приватизације".Сетите се преко 100 афера,сетите се стотине хиљада отпуштених и обесправљених,сетите се доношења закона који нас враћају у период феудализма,где жене не могу добити посао ако се не обавежу да неће рађати бар 5 година,где болесни имају право на само 65% плате у случају боловања,тако да практично не смеш ни болестан да будеш,сетите се...

Е,видиш,пошто се већина полако,али незаустављиво присећа,онда не могу а да не кажем-МА,ГОТОВО ЈЕ!:)
 
Сетите се бомбардовања Србије од стране оних који су довели ову власт 2000-те.Сетите се окупације Космета,геноцида над Србима и етничког чишћења на тој територији од стране оних који сада подржавају "проевропског кандидата",сетите се опљачкане привреде под геслом "приватизације".Сетите се преко 100 афера,сетите се стотине хиљада отпуштених и обесправљених,сетите се доношења закона који нас враћају у период феудализма,где жене не могу добити посао ако се не обавежу да неће рађати бар 5 година,где болесни имају право на само 65% плате у случају боловања,тако да практично не смеш ни болестан да будеш,сетите се...

Е,видиш,пошто се већина полако,али незаустављиво присећа,онда не могу а да не кажем-МА,ГОТОВО ЈЕ!:)

Ja samo znam da ti oni koji su razbijali Jugu sa Zapada (određeni krugovi SAD-a) pokušavaju staviti na vlast Srpsku radikalnu stranku i Tomislava Nikolića. Za mene je Tomislav izdajnik i američki agent.

HDZ u Hrvatskoj, SDA u Bosni, DPS CG u Crnoj Gori...kako vam nije svima jasno da je cilj postaviti ultranacionalističke snage u Jugoslaviji, kako bismo se svi zavadili i nikada više ujedinili! Ovakve državice bi tražile podršku, zazirući jedna od druge, u stranim silama. Pošto je BH pod okupacijom Amerike, SRS bi trebala doći na vlast kako bi se Srbija okrenula od Zapada i približila Rusiji. A dalje, mnogo je lakše Kosovo pretvoriti u američku para-državicu s Nikolićem, čiji bi dolazak na presto mogao biti opravdanje za odcepljenje Kosova, tako da je i to u interesu. Nikada se niste pitali zašto SRS finansira SAD i zašto Ameri rade njihovu kampanju. Što veća rascepkanost Balkana, to ga lakše kolonizirati. To je standardna politika Zavadi, pa vladaj!

Zato pozivam sve one koji ne žele zlu srpskom narodu, sve one koji žele da stanu na put američkoj hegemoniji i dominaciji sveta, da ne zaokruže njihovog vernog slugu, Tomislava Nikolića. :wink:
 
Vi vlastodrsci zaista postajete ocajni.
Ima jedna stvar koju nikako ne mozete da shvatite.
Tas na vagi ukoliko Nikolic pobedi ce se sastojati od onih protivnika rezima Slobodana Milosevica koje ste prevarili i kojima ste oteli da bi podelili medju sobom. Od onih koji su verovali u promene posle 5.10. ali ste ih uspesno ubedili jedino da promene vaze samo za ogranicen broj ljudi i da su oni ostali ispod crte ovaj put...laku noc i saljite kupone za neko sledece izvlacenje! Pa, zaboravite sledece izvlacenje, sada se i njima malko zivi kao i vama...
 
Не буди смешан...Ако је ико експонент англо-саксонске и германске политике у Србији,онда је то Борис.

Govorim o eksponentu zločinačke politike, i politike razbijanja Jugoslavije i Srbije i razdruženja srpskoga naroda, a to je Tomislav Nikolić, verni nastavljač politike određenih krugova, čiji je ključni deo bio "seksualni manijak" Bil Klinton.
 
Vi vlastodrsci zaista postajete ocajni.
Ima jedna stvar koju nikako ne mozete da shvatite.
Tas na vagi ukoliko Nikolic pobedi ce se sastojati od onih protivnika rezima Slobodana Milosevica koje ste prevarili i kojima ste oteli da bi podelili medju sobom. Od onih koji su verovali u promene posle 5.10. ali ste ih uspesno ubedili jedino da promene vaze samo za ogranicen broj ljudi i da su oni ostali ispod crte ovaj put...laku noc i saljite kupone za neko sledece izvlacenje! Pa, zaboravite sledece izvlacenje, sada se i njima malko zivi kao i vama...

I prevagnuće onda strana koja se zalaže za razbijanje država, neprijateljstvo s susedima, nejedinstvo srpskog naroda i genocid i zločina nad narodima Jugoslavije, među njima i srpskog. :roll:
 
Mrzim prljavu igru i ovo uopšte nije pristojno, ali moram priznati da svim srcem podržavam poruku koja se šalje: :-|

http://nijegotovo.com/

Кад видим слике разарања које је изазвала Европа и САД,
Када видим слике избеглица из Хрватске у време када је амерички амбасадор у Загребу се возио на Хрватском тенку,
Када видим слике бед еиз 93 када деца нису имала да једу и лече се јер им је Европа забранила...

Гласаћу за Тому....
 
Ja samo znam da ti oni koji su razbijali Jugu sa Zapada (određeni krugovi SAD-a) pokušavaju staviti na vlast Srpsku radikalnu stranku i Tomislava Nikolića. Za mene je Tomislav izdajnik i američki agent.

HDZ u Hrvatskoj, SDA u Bosni, DPS CG u Crnoj Gori...kako vam nije svima jasno da je cilj postaviti ultranacionalističke snage u Jugoslaviji, kako bismo se svi zavadili i nikada više ujedinili! Ovakve državice bi tražile podršku, zazirući jedna od druge, u stranim silama. Pošto je BH pod okupacijom Amerike, SRS bi trebala doći na vlast kako bi se Srbija okrenula od Zapada i približila Rusiji. A dalje, mnogo je lakše Kosovo pretvoriti u američku para-državicu s Nikolićem, čiji bi dolazak na presto mogao biti opravdanje za odcepljenje Kosova, tako da je i to u interesu. Nikada se niste pitali zašto SRS finansira SAD i zašto Ameri rade njihovu kampanju. Što veća rascepkanost Balkana, to ga lakše kolonizirati. To je standardna politika Zavadi, pa vladaj!

Zato pozivam sve one koji ne žele zlu srpskom narodu, sve one koji žele da stanu na put američkoj hegemoniji i dominaciji sveta, da ne zaokruže njihovog vernog slugu, Tomislava Nikolića. :wink:


u tajnom dokumentu slovenacke diplomatije koji je izaso u javnost pre neki dan se kaze da amerika podrzava borisa tadica, i da se nezavisnost kosova proglasava cim se zavrse izbori za predsednika srbije da bi se pomoglo tadicu da ostane na vlasti.

za pametnoga dosta.
 
Кад видим слике разарања које је изазвала Европа и САД,
Када видим слике избеглица из Хрватске у време када је амерички амбасадор у Загребу се возио на Хрватском тенку,
Када видим слике бед еиз 93 када деца нису имала да једу и лече се јер им је Европа забранила...

Гласаћу за Тому....
Ovo je rezime ovakve reklamne kampanje.
Kao što rekoh, kao da je i samo Tadiću stalo da pobedi Toma.
Zašto? Mislim da je to pravo pitanje, i čini mi se da sve manje želim da učestvujem u svemu tome, a sve više želim da pobegnem glavom bez obzira.
 
Кад видим слике разарања које је изазвала Европа и САД,
Када видим слике избеглица из Хрватске у време када је амерички амбасадор у Загребу се возио на Хрватском тенку,
Када видим слике бед еиз 93 када деца нису имала да једу и лече се јер им је Европа забранила...

Гласаћу за Тому....

Iako je on deo zločinačke politike koja je dovela do te situacije? Iako da je tada Boris Tadic bio predsednik nista to ne bi bilo? Iako je on Nikolic kandidat Vojislava Seselja (i njegov verni sluga), danasnje najvece sramote ne samo srpskog naroda, vec i cele bivse Jugoslavije?!?! :confused::confused::confused:
 
u tajnom dokumentu slovenacke diplomatije koji je izaso u javnost pre neki dan se kaze da amerika podrzava borisa tadica, i da se nezavisnost kosova proglasava cim se zavrse izbori za predsednika srbije da bi se pomoglo tadicu da ostane na vlasti.

za pametnoga dosta.

Za pametnoga ko se nista ne interesujve, vec kao verna ovca zakljucuje na osnovu nekoliko indikacija. 8-)
 
Iako je on deo zločinačke politike koja je dovela do te situacije? Iako da je tada Boris Tadic bio predsednik nista to ne bi bilo? Iako je on Nikolic kandidat Vojislava Seselja (i njegov verni sluga), danasnje najvece sramote ne samo srpskog naroda, vec i cele bivse Jugoslavije?!?! :confused::confused::confused:

Па Тадић ће себе да закоба а ви да му ударите крст!

показујете слике страдања Српског народа за које је одговоран НАТО и ЕУ, на челу са Америком.
Још у тренутку када исти хоће да нам отму Косово!?

Где сте бре били псоледњих 15 година!?

Па сада ће и они који нису хтели да изађу и да гласају за Тому!?
 
Iako je on deo zločinačke politike koja je dovela do te situacije? Iako da je tada Boris Tadic bio predsednik nista to ne bi bilo? Iako je on Nikolic kandidat Vojislava Seselja (i njegov verni sluga), danasnje najvece sramote ne samo srpskog naroda, vec i cele bivse Jugoslavije?!?! :confused::confused::confused:
Deo zločinačke politike koja je nametnula sankcije, maltretirala srspki narod, a na kraju i sejala bombe po Srbima????
Šta bi bilo kad bi bilo? Šta bi bilo da je Tadić bio predsednik? Da li je od toga zavisilo nametanje sankcija, bombardovanje civilnih ciljeva i slično?

Mislim da Tadićeva kampanja ide u potpuno pogrešnom pravcu.

Na kraju krajeva, vidim ovde Zvezdana Jovanovića i detalje sa Đinđićeve sahrane. Pa ko je bio na vlasti kada se desilo Đinđićevo ubistvo? Zove li neko na odgovornost (baš kao što se prozivaju Vučić i NIkolić za RTS) ministre tadašnjih Vlada, predsednike poslaničkih klubova i sve one koji nisu učinili ništa da zaštite Premijera???
 
Па Тадић ће себе да закоба а ви да му ударите крст!

показујете слике страдања Српског народа за које је одговоран НАТО и ЕУ, на челу са Америком.
Још у тренутку када исти хоће да нам отму Косово!?

Где сте бре били псоледњих 15 година!?

Па сада ће и они који нису хтели да изађу и да гласају за Тому!?

Gde god su radikali "branili" Srbe, tamo ih više nema! :|

Zato, molim lepo, da nas radikali više ne brane ni od čega!
 
Znači li to da nije problem u tome što su branili, već što nisu odbranili?
Па лепо ти кажем да праве анти-кампању.

Цела пропаганда је "Где су Радикали бранили Србе, нема више Срба"

То поставља следећу једначину:

Радикали за русе, сада су руси јаки- гласајте за Радикале.
 
@jedite_kod_Joa

Ne znam prijatelju kome si u svom postu odgovarao (post #3 na temi), ali ako je to bilo namjenjeno meni onda si džaba hab'o tastaturu.
Ono o čemu si Ti pisao to je klasični opis odvratnog divljeg kapitalizma u tranzicionim ex-socijalističkim zemljama.

A ono o čemu se u spotu radilo (i ono na šta je taj spot asocirao) je vrijeme u kojem se Srbija nalazila u katakombama civilizacije i ne samo to, to je vrijeme u kojem je uopšte kraj srpske moderne prerastao u krizu te iste civilizacije.
Za borbu protiv posljedica, tog tempus obscurum-a moderne srpske istorije, frustracija i kompleksa koje je on proizveo trebaće decenije i cijeli životi.

I možda si primjetio da ja uopšte ne učestvujem u ovim vašim predizbornim stranačkim prepucavanjima, ja znam za koga ću glasati i to znam još od '91.
A za radikale ne bih glasao čak i da vođstvo stranke preuzme pokojni Mahatma Gandi.
 

Back
Top