Подела акција-катастрофална организација!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.903
Организација поводом поделе акција је изузетно лоша.Толике се гужве стварају да је скоро немогуће плаћати рачуне од "акцијаша".

А,сећам се да политичари ових дана(конкретно и Динкић) позивају да се не жури са пријавама и да има довољно времена,док је Млађа међу првима отишао да се пријави.Одличну поруку је послао...:roll:
 
Ne znam gde ste bili, ali ja sam se jutros prijavila za akcije, nije bilo nikakve guzve. Posta ima poseban salter za "akcijase" (za sada, mahom bake i deke), a ja sam isla da platim racune na jednom od "obicnih" saltera. Na salteru su me pitali da li odmah hocu i da se prijavim za akcije. Nisam imala otvoren racun, dakle, i to je trebalo da odrade, a sve je bilo gotovo za manje od 3 minuta. Duze je potrajalo dok su mi obradili racune koje sam placala.

Ne mislim da ovde propagiram ni jednu stranu, samo kazem da sam ja prijatno iznenadjena jer sam mislila da ce biti znatno katastrofalnije stanej. Ocigledno, stanje varira od mesta do mesta.
 
Организација поводом поделе акција је изузетно лоша.Толике се гужве стварају да је скоро немогуће плаћати рачуне од "акцијаша".

А,сећам се да политичари ових дана(конкретно и Динкић) позивају да се не жури са пријавама и да има довољно времена,док је Млађа међу првима отишао да се пријави.Одличну поруку је послао...:roll:

Pa i za to je vlast kriva? :lol: :lol: :lol:
 
Организација поводом поделе акција је изузетно лоша.Толике се гужве стварају да је скоро немогуће плаћати рачуне од "акцијаша".

А,сећам се да политичари ових дана(конкретно и Динкић) позивају да се не жури са пријавама и да има довољно времена,док је Млађа међу првима отишао да се пријави.Одличну поруку је послао...:roll:

Pa dobro, da li ste svi na isti kalup napravljeni????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top