Александар Симовић: Чеда узео 1,5 милион марака од отмице Мишковића!

Poruka
19.903
28.01.2008 .
Izvor: PRESS


ČEDA UZEO 1.5 MILIONA OD OTMICE MIŠKOVIĆA!

tackice.gif
Aleksandar Simović rekao na suđenju za otmicu Miroslava Miškovića da je od sedam miliona maraka, koliko je plaćeno za njegov otkup, Čedomir Jovanović uzeo deo novca

image.jpg





Aleksandar Simović rekao je juče u Okružnom sudu da su otmicu Miroslava Miškovića 2001. godine organizovali Dušan Spasojević Šiptar i Ljubiša Buha Čume i da je od sedam miliona maraka, koliko je plaćeno za otkup, milion i po uzeo Čedomir Jovanović! Simović je na ponovljenom suđenju članovima „zemunskog klana" potvrdio da je bio u Šilerovoj ulici kada je Jovanović uzeo novac od Spasojevića!

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=28649&sectionId=39
****************
Ако Симовић још има доказе за ово што тврди,Чеди не гине робија.
 
Чудно би било да Чеду оптужују они са којима се он дружио,а да ништа од тога није истина,и то још на суду.Па,ко то може боље знати,ако не његови некадашњи најближи сарадници?
 
Čeda se poprilično ukaljao u Šilerovoj.
Što srušiše onoliku zgradurinu, lepo uređenu, nego da se prikriju svi eventualni dokazi o njegovim izletima tamo.
Mogli su je pretvoriti u dom za nezbrinutu decu ili slično.

Pa, srusise je da je ne bi radikali vratili Zemuncima, ako, ne daj boze, nekad pobede na izborima. Toma bas i najavljuje da ce preispitati presude jer NESTO kao ne veruje da su Legija & comp. krivi. Mislim, on smatra da predsednik ima prava da se mesa u sudske presude. Covek ce iscitati na desetine hiljada stranica i doneti zakljucak ko je kriv. On je expert za sve. :shock:
 
Pa, srusise je da je ne bi radikali vratili Zemuncima, ako, ne daj boze, nekad pobede na izborima. Toma bas i najavljuje da ce preispitati presude jer NESTO kao ne veruje da su Legija & comp. krivi. Mislim, on smatra da predsednik ima prava da se mesa u sudske presude. Covek ce iscitati na desetine hiljada stranica i doneti zakljucak ko je kriv. On je expert za sve. :shock:

:) :) Ono ako me pamcenje sluzi I Seselj je zbrisao u Hag iz slicnih razloga?
 
Cudilo bi me da nije umesan u neku kriminalnu radnju. Kako ga nije sramota vise da se bilo gde pojavi....


E,taj Ceda je cudo!!!Sta su mu sve pripisali da je uradio :roll: ,ako je pola od toga tacno,hocu tako sposobnog predsednika!!!! :):):)

Ovaj Nikolic i Tadic deluju naspram njega ko seka- Perse.Dajte konacno nesto sposobno,musko da nas obori s nogu!

CEDA-ljubi i ubija,mozda i serijal snime o njemu ko o onom 007 ...Bondu. :wink:
 
Nedavno sam gledao seriju o Hitleru. Tu je obrađen period od 1. svetskog rata pa na dalje.Dosta je stavljen akcenat na period kada je Adolf tek osvajao političku scenu Nemačke.
Iznenađujuće me Čeda podseća na njega. Čedini govori iznenađujuće podsećaju na Hitlerove govore iz pivnica.
Upoređivao sam retoriku, dikciju, držanje sa sve pokretima, grimase. Neverovatna sličnost. Ne kažem da im se ideje podudaraju, daleko od toga, ali im se podudara karakter, te predviđam da bi mali LSD-ovac mogao postati izuzetna pretnja po živote Srba, samo ako mu se ukaže prilika kao što se Hitleru ukazala. Kada narod shvati kakav psihopata je došao na vlast biće kasno. Ne treba se opuštati trenutnim skromnim rezultatima na izborima. Očigledno je da iz dana u dan ima sve više pristalica. Ne zaboravite da se Nemačka javnost u početku sprdala sa Hitlerom i bili su svi zatečeni kada je preko noći ojačao do te mere da mu više ništa nisu mogli.
Razmislite malo o ovome.
 

Back
Top