Vuk i jagnje

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
..jednom prilikom,sasvim slucajno upoznam na ulici jednu damu,bivsu manekenku,godina izmedju 40 i 50,a po profesiji prostitutka..no ovo nije tema,tj. njena profesija vec jedan njen stalni klijent..muskarac oko 40 godina,policajac( inspektor za krvne delikte),ozenjen..surov prema zeni,redovno je mlati,a na poslu jos suroviji..kod nje kada dodje u stan pretvara se u pravo umilno jagnje koje ceka noz za klanje..sledece sta mi je ispricala ta draga dama je ono sta sa tim policajcem radi..naime,on se stavlja u polozaj zrtve,a ona dominira nad njim i ponizava ga kako fizicki tako i psihicki..da ne pricam previse..sledeca situacija u kojoj ga je ona postavila..naredila mu je da se skine go,da izadje iz stana i da polize sve otirace za noge ispred svih stanova u zgradi sto je ovaj i uradio i to vrlo pedantno..
..da li ste nekad imali prilike da dozivite tako nesto ili da li ste i sami na neki nacin slicni kao taj doticni policajac..
 
klasicna prica dominantne licnosti kojoj treba balans...lud je svakako :D, i u jednoj i u drugoj situaciji...citala sam da licnosti koji su na rukovodecim polozajima cesto uzivaju da budu podredjeni u sexulanim igricama jer im stalna dominacija postaje monotona i vise kod njih neizaziva uzbudjenje....ma lud svet bre...
 
Preslikan, bre, iz Ocajnih Domacica.

Ista si Boratova domacica
arab.gif
arab.gif
 
Kad ga budu kolege uhvatile i strpale u prdekanu, a onda nalupale po bubrezima, ima da bude i vuk i jagnje u kozjoj koži. A što mi drago kad čujem da neko ponižava prdolicajca, a mašalaaa...
 
Agresivni muskarci,dakle da budem precizna oni koji ne mogu da savladaju svoj bes u svom prirodnom okruzenju, imaju psiholosku devijaciju. Ja poznajem osobu, koja tuce svoju devojku a napolju je miran kao bubuca i moje mlisljenje o njemu je da je covek(ako ga tako mogu nazvati) latentni *****. Na taj nacin on se suocava sa svojom frustracijom i dolazi do ispoljavanja besa.
Dragantaur, koliko cesto,doticni pandur posecuje tu damu?
 
Dosla dva pandura gola na posao i nacelnik pocne da vice na njih

-Sta je vama budale jedne,kako to dolazite na posao?!!!

kaze jedan pandur:

-Druze komandire,sinoc jelte bio party,i nas dva otisli,u jednom momentu neke droljice ugasise svetla i kazu:aj svi se skidajte!
-mi se skinemo,a one:
-ajmo sad na posao
-i mi dosli na posao

:):):):):):)
 
..jednom prilikom,sasvim slucajno upoznam na ulici jednu damu,bivsu manekenku,godina izmedju 40 i 50,a po profesiji prostitutka..no ovo nije tema,tj. njena profesija vec jedan njen stalni klijent..muskarac oko 40 godina,policajac( inspektor za krvne delikte),ozenjen..surov prema zeni,redovno je mlati,a na poslu jos suroviji..kod nje kada dodje u stan pretvara se u pravo umilno jagnje koje ceka noz za klanje..sledece sta mi je ispricala ta draga dama je ono sta sa tim policajcem radi..naime,on se stavlja u polozaj zrtve,a ona dominira nad njim i ponizava ga kako fizicki tako i psihicki..da ne pricam previse..sledeca situacija u kojoj ga je ona postavila..naredila mu je da se skine go,da izadje iz stana i da polize sve otirace za noge ispred svih stanova u zgradi sto je ovaj i uradio i to vrlo pedantno..
..da li ste nekad imali prilike da dozivite tako nesto ili da li ste i sami na neki nacin slicni kao taj doticni policajac..
nisam, ali u pocetku mojih ljubavnih iskustava, prvo sto me je iznenadilo jeste neznost i potreba za mazenjem i pazenjem od strane momaka koji nikako tako nisu delovali, mislim ne samo oni nego inace.:)
 

Back
Top