ZALJUBLJENJE

Ana-Marija:
looodica:
Kako zaboraviti na osobu u koju ste se zaljubili jer znate da je daleko od vas?
L'absence ni le temps ne sont rien quand on aime...(Vreme i odsustvo ne znace nista kad se voli...) :oops:

Upravo tako!!!
Ako je obostrano, ja bih se sakama i nogama trudila da ostane tako!!! To je drugo ako se pocnete laditi... tu ne mozes nista. Meni ni vrijeme ne pomaze, da znas 8)
 
Šta je to daleko?
Ako je daleko onda je taaaamo negde. Ako je pravi onda je tu. A možda i nije pravi pa ga i vidiš tamo, daleko. A može biti daleko, a da je tu. Može se svakako i nikako, a najlepše je naslađivati se u "slatkim mukama". Pa onda, jednom, kada dođe, onako iz daleka, pa ti bude tu, pored tebe, shvatiš da i nije tu već tamo, daleko od tebe. Ili shvatiš da si ti daleko, a on je uvek bio tu.
 
Prvo zapitaj sebe da li ZAISTA zelis da zaboravis, jer mnogo puta tu dolazi do kontradiktornosti, zatim koji su razlozi za to, kao i da li su dovoljno cvrsti i opravdani. Ako je samo daljina u pitanju to definitivno nije dovoljan razlog.
 
Pa nece biti da je tako! Nece nikako biti.To :"Daleko od ociju daleko od srca" vazi za povrsne ljubavi.Ako je ljubav iskrena,kao sto ja recimo volim osobu 3500 km udaljenu,onda je ona odmah tu,kraj vas.Normalno,potrebno je da i "osoba" voli i ima ista osecanja prema Vama kao i Vi.ISKRENOST je tu presudna.Samo to i nista vise.
I VERA! Moras verovati u ljubav,ma gde ona bila.Mogu ti navesti sijaset primera i sa Foruma i sa chata gde je ljubav pobedila sve moguce geografske granice. Zato.....

PoZ
 
looodica:
Sada vishe neznam ni sama na cemu sam jer daljina cini svoje,mada ja njega volim ali neznam vishe shta on oseca prema meni.Opet ja sam ovde on dole bash ono kao shto kazu daleko od ociju daleko od srca.

Pa ako ga volis ne bi trebalo da ti je bitno gde je on.Naprimer ja se vidjam sa S* samo preko raspusta pa opet sve lepo ide!On dole ja gore i jos vise se volimo kada se nadjemo
 
Ne,
Ovako.....
Nema NEKA osoba.Ja cu reci ko je,jer znam da se volimo i znam da se nece ljutiti.Radi se o jednoj Jeleni iz Swedske,inace iz Leskovca. .Eto...ljubav pobedjuje.Granice se brisu.........
VOLIM TE JELENA.....
 
DON:
Ne,
Ovako.....
Nema NEKA osoba.Ja cu reci ko je,jer znam da se volimo i znam da se nece ljutiti.Radi se o jednoj Jeleni iz Swedske,inace iz Leskovca.Pa kad dodje,sad i ja odoh.Eto...ljubav pobedjuje.Granice se brisu.........
VOLIM TE JELENA.....
:oops: Tako je volim i ja tebe, makar i u snovimada sam sa tobom i tvoje oci me svakako bude od prevelikog sjaja koji je u njima. Samo da je tako u ovom zivotu pricali bi da sam ja u raju i bicemo u raju. E da je Eva imala slucajno takvog Adama gde bi mu bio kraj. A tek nama nebi nikad prestao i sada nece prestati da te volim, nece postajati kraj. volim te bobo cmokkkkkk :oops:
 
Zasto bi zaboravljala bilo koga? Covek se bori sa godinama da sto vise ostane u secanju. Kad prodje neko vreme, sve uspomene izgledaju lepe. Zasto bismo zaboravljali ljude i delove sebe u njima? Cuvas slike, zar ne? Cuvaj onda svoje odraze u drugim ljudima. A ako je ljubav prava, trajace, bez obzira na vreme i mesto. Samo je tesko.... Pa naucis i to. I uvek imas cemu da se radujes, uvek imas nesto da prizeljkujes... Time ne mogu bas svi da se pohvale.
 

Back
Top