Pokloni...

Nacin predaje nije bio originalan ali poklon zaista jeste.
U pitanju je dukser, bordo boje sa natpisom na ledjima:
"Dream as you'll live forever
live as you'll die today"
a napred se nalazi lik James Dean-a.

Definitivno je to najlepsi poklon koji sam ikada dobio.
 
racuna se naravno i nacin na koji ste vi nekom drugom predali poklon.Mislim da nema nista lepse nego videti srecu i zadovoljstvo na licu drage osobe .Ja sam npr mom muzu, koji obozava strategije i sav je u tomfazonu (plemstvo,skriveno blago...)napravila kao mapu zakopanog blaga (da izgleda kao da je stara bar 200 godina) i na njoj ucrtala delove stana u kojima su rasporedjeni pokloni.Ne mogu da vam opisem kako se odusevio :)
A od poklonima koje sam ja dobila ,najdraze mi je jedno pismo(da ga tako nazovem)i novi lap top
 
ima ih vise... *** ne znam sta bih ... npr medu plisanog od decka sto neko rece grlim ga stalno narocito nocu on mi pravi drustvo u mraku kad se uplasim.... :-) :-) :-)
 
ma šta kažeš, MOTOR? :)
Od devojke romantično fotošopovanu fotku.
Dedin šešir i štap, šta znam ima toga još, treba se setiti (ostarilo se).:)
Najoriginalnije uručen mi je uvek kad' vidim da su reči upućene od srca
i kada iza tog poklona stoje neke jake pozit. emocije. Tj. kada je poklon zaista
simbol nečega.
 
a onda je sin postao pravi debil i nije u sljedecih 10godina isao 300m pjeske...bilo me sramota..ali bez zezanja...trebalo je dosta stvari da se desi da se otrijeznim..sad sam kao ok:)
 
Super. :)


Hmm, ne znam, ne secam se nekog originalnog poklona-mozda kad mi je drustvo donelo buket cveca na diplomskom, samo da bi me iznervirali. :)


A secam se ja jedne predaje poklona-decku sa kojim sam bila 3 godine u vezi, bio rodjendan i ja mu kupila ogroman globus, sa lampom, bas bio lep, predala mu to na sred ulice (jer me je cekao, dolazila sam iz drugog grada) i raskinula sa njim. :| To je bilo dok sam se mnogo tripovala. :(
 
Mami sam, recimo, za rođendan kupila daire... pa karte za bioskop...
Tati sam kupila mali auto igračku, pošto treba da meni i sestri kupi auto...

Dobila sam od jedne muške osobe - turpiju! I oduševila sam se! Oduševila sam se porukom koju je poklon nosio, a koja se odnosila na potkraćivanje - kandži...

''Milford'' čaj i kolačiće... to mi se dopalo...

E da, jednoj osobi sam poklonila prelepu svesku gde sam ispisala, do polovine sveske, neke moje misli, delove iz mog života i sećanja, razbacane, izdvojene...

Pa ne znam za ostale originalne... Originalni su, ali više interno, za tu osobu, za svet u kome je, za njena interesovanja...

Nekim osobama jednostavno kupim ono što im treba ili što zapamtim da su pomenula ili na to bacile pogled... Originalnosti u predajama... Hm... Pa neke stvari bih na brzinu kupila, pa predala neočekivano... ostavljali su mi pored i ispod jastuka neke poklončiće...

Ali originalno je bilo kad mi je jedan momak napisao pesmu - a dao mi je tako što je zakačio za štipaljku i bacio sa sprata, a ja je čekala na ulici... :)
 
ajd da i ja dopunim malo...najdrazi poklon koji sam dobio su gramofoni, pojachallo i 50 ploca..to sam dobio od jednog muslimana komsije preko puta koji je odlazio...to je bilo 93-ce godine...kad je odlazio pokucao je na vrata i rekao eto komsija cuo sam kako svirash pa ajde do mene da ti prebacim nesto...kad sam vidio nisam mogao sebi doci...ploce su sve sami klasici i danas zauzimaju posebno mjesto u mom skromnom mozgu..i vjerovatno sam zbog tih ploca postao to sto jesam....narkoman:)
 

Back
Top