Tomislav Nikolić: Romi (URS) su fašisti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje je retardirano, a posebno sam naslov. "Romi su fasisti" :roll: Ne znam zasto tema nije zakljucana.

terazije1_2.jpg

Inace, Dragoljub Ackovic je podrzao Tomu Nikolica.
 
A onaj drugi Rom sto je podrzao Tadica .. e taj je lopovcina samo takva. Izbacili ga Romi iz nekog udruzenja jer je provenerio neki silan novac pa je u Nemackoj bio u ludnici 6 meseci da ne bi isao u zatvor pa je onda dosao ovde i odmah pod okrilje DS preduzeca. Pa gde bi drugde, lopov isao nego medju svoje :lol:

Ajd ako neko zna preciznije ovaj istorijat neka napise.. sad me mrzi da trazim po netu.
 
ajde kad smo tu........
da li je za radikale izdajnik svako ko glasa za tadica?

Ја нисам радикал ако гласам за Николића. Једноставно нећу тадића и његово хоштаплерско понашање да више гледам. Урнисао је Српску војску, друг му је ратни злочинац (месић), хоће да хапси Србе који неће да угосте кандићку и њене приајтеље, пљунуо је на братуначке жртве, дрога, бело робље, убиства, корупција, судство на тарифи..... Ово и још шта је све радио сам написао пар пута. Али ви "демократе" стално постављате иста питања, ко је и зашто против тадића.
 
glasaci tadica su uglavnom zavedeni biraci koji su poverovali u njegove bajke o boljem zivotu i laznim obecanjima o blagostanju u EU.

izdajnici su on i klika oko njega koji rade za racun amerikanaca.

kako to izgleda u drugim drzavama mogli smo da vidimo na onom primeru slovenije od pre neki dan.

ko voli marionete? Niko normalan
 
Pitanje je retardirano, a posebno sam naslov. "Romi su fasisti" :roll: Ne znam zasto tema nije zakljucana.

terazije1_2.jpg

Inace, Dragoljub Ackovic je podrzao Tomu Nikolica.

To je isti onaj lažni predstavnik Roma koji je 2002. izjavio da Vojislav Šešelj nepravedno iskorištava Rome u svoje političke svrhe? :lol::lol::lol:

To me podsetilo, dok legalno izabrane političke stranke i naiconalni saveti nacionalnih manjina Srbije podržavaju Pivljanina, vojvodu podržavaju samo "neki predstavnici", ljudi koji su se, eto, tu pojavili samo zato što nekim slučajem nisu Srbi. :roll:
 
Ја нисам радикал ако гласам за Николића. Једноставно нећу тадића и његово хоштаплерско понашање да више гледам. Урнисао је Српску војску, друг му је ратни злочинац (месић), хоће да хапси Србе који неће да угосте кандићку и њене приајтеље, пљунуо је на братуначке жртве, дрога, бело робље, убиства, корупција, судство на тарифи..... Ово и још шта је све радио сам написао пар пута. Али ви "демократе" стално постављате иста питања, ко је и зашто против тадића.

Tomislav Nikolic je mnogo vise u drustvi ratnih zlocinaca, ako nije možda i sam. A ne vidim zašto je Mesić ratni zločinac??? :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top