AKCIJE

Na SVU SREĆU nisam još penzioner, da se guram prvi dan. Pa čak ni prva dva meseca. Posle toga će biti...dobar dan...izvolite....

Da nisi možda ti bila !?
 
Setala sa detetom,pčrosla pored poste ,videla samo dvoje ljudi unutra i rekoh kad je vec prazno sto da ne zavrsim.I ja sam ocekivala uzasne guzve i planirala da to ostavim za kasnije
 
Setala sa detetom,pčrosla pored poste ,videla samo dvoje ljudi unutra i rekoh kad je vec prazno sto da ne zavrsim.I ja sam ocekivala uzasne guzve i planirala da to ostavim za kasnije

I ja ISTO TAKO, kad se šetam, nosim sa sobom izvod iz matične knjige rodjenih, i onda stalno prolazim pored matičara, za slučaj da se neki mladoženja ne pojavi, pa da uletim ....

Danas se prijavilo 90.000 ljudi, i ti kažeš da NIJE bilo gužve ? Pročitaj sutrašnje novine. Ljudi padali u nesvest... Ako se nastavi ovim tempom, za mesec dana će se S V I prijaviti, a onda ja nonšalanto nastupam, po crvenom tepihu, a ne da se guram sa babama, ili što reče Zmaj, da stanem u red u 4 ujutro ( verujem da se šali )
 
I ja ISTO TAKO, kad se šetam, nosim sa sobom izvod iz matične knjige rodjenih, i onda stalno prolazim pored matičara, za slučaj da se neki mladoženja ne pojavi, pa da uletim ....

Danas se prijavilo 90.000 ljudi, i ti kažeš da NIJE bilo gužve ? Pročitaj sutrašnje novine. Ljudi padali u nesvest... Ako se nastavi ovim tempom, za mesec dana će se S V I prijaviti, a onda ja nonšalanto nastupam, po crvenom tepihu, a ne da se guram sa babama, ili što reče Zmaj, da stanem u red u 4 ujutro ( verujem da se šali )

Па ако жена каже да није било гужве шта се онда ти правиш паметан! Ја се нисам пријавио, али сам исто чуо од неких људи да су се исто тако потпуно не планирано уписали. Сем тога, знаш ли ти шта је 90.000 људи на целу Србију!
 
Ali, da se ipak vratimo na početak....ČEMU uopšte ideja ići PRVI DAN, kada akcija traje 6 meseci ???
I ja lično ne verujem da je prošla S L U Č A J N O pored pošte ......
 
Ali, da se ipak vratimo na početak....ČEMU uopšte ideja ići PRVI DAN, kada akcija traje 6 meseci ???
I ja lično ne verujem da je prošla S L U Č A J N O pored pošte ......


Па потпуно је нормално не гурати се, баш ко што ти (или неко други) рече ко пензионери! Неће побећи те акције!
А што се жене тиче, па немам зашто да јој не верујем! Шета се по крају са бебом, и налети на "празну" пошту! И моја мајка је исто тако "налетела" на празну пошту, али је ваљда мрзело да улази свеједно! Дакле, могло се налетети! Сем тога, пензионери су направили стампедо од ране зоре, па свако ко је дошао само мало касније схватио је да је лудило прошло и да сад на миру може да се упише!
 
Dok se vi prekucavate dal se neko prijavio ili nije....sirotinja (koje je u ovoj zemlji naajviše) jedva čeka da drži u rukama "1000E"...da kupi deci hleba, plati školarinu...kupi veš mašinu...ili bar do isplate živi u snovima!TO JE NAŠA ISTINA - STVARNOST.....POZZZZ SVIMA OD MOJE MAME!
 
I ja ISTO TAKO, kad se šetam, nosim sa sobom izvod iz matične knjige rodjenih, i onda stalno prolazim pored matičara, za slučaj da se neki mladoženja ne pojavi, pa da uletim ....

Danas se prijavilo 90.000 ljudi, i ti kažeš da NIJE bilo gužve ? Pročitaj sutrašnje novine. Ljudi padali u nesvest... Ako se nastavi ovim tempom, za mesec dana će se S V I prijaviti, a onda ja nonšalanto nastupam, po crvenom tepihu, a ne da se guram sa babama, ili što reče Zmaj, da stanem u red u 4 ujutro ( verujem da se šali )


treba ti samo licna karta i kartica od tekuceg racuna(ako imas) ,a ja to uvek nosim sa sobom u novcaniku,ne razumem sto se ljutis
 
I šta, po tvome oni koji se sada ubijaju po redovima će dobiti akcije, a posle izbora neće više deliti ?
HA HA. Pa izbila bi revolucija, obesili bi predsednika na Trgu Republike, bilo kojeg da izaberu ...

SMEŠNO !
 
Nisu mi jasni ljudi...
Prikazuju na TVu penzose koji cekaju po ko zna kolko da se upisu, a na pitanje sta ce sa akcijama kazu:"Nema nista od toga!":shock:
Na drugom mestu Dinkica napali radikali, te ovo te ono...A on im kaze ako je tako sto ste dosli po akcije, i da se upisete:lol:..tajac...

I nije mi jasno ovo neverovanje za upis...necu se gurati, ali ako prodjem pored poste, nema guzve, dao Bog imam licnu i dinarski-sto da se ne prijavim..2min.

Jedini problem je za one koji rade u preduzecima i za koje postoji sansa da se privatizuju, da li ce oni onda dobiti akcije, ako ih i sad uzmu.Jer ko je dobio pre, sad nema pravo. Prijatelj iz GSPa se razmislja da ne uzme...jer ce sigurno dobiti vise od 1000eur privatizacijom GSPa...ako ga bude.
 
Mi koji radimo u tim javnim preduzećima trebalo bi da dobijemo 200Eura po godini staža ....Samo što je za nas mnogo problematičnije prijavljivanje za akcije .... Državljanstvo, LK, Kopija radne knjižice i još neke drangulije, pa onda sa tim odemo i čekamo u redu na nekim šalterima Zavoda za zapošljavanje npr. ... Strašno.
 
Mi koji radimo u tim javnim preduzećima trebalo bi da dobijemo 200Eura po godini staža ....Samo što je za nas mnogo problematičnije prijavljivanje za akcije .... Državljanstvo, LK, Kopija radne knjižice i još neke drangulije, pa onda sa tim odemo i čekamo u redu na nekim šalterima Zavoda za zapošljavanje npr. ... Strašno.

Zato naša zemlja propada, jer kao što kažes "Mi koji radimo...". Pa ako radiš, šta ćeš onda na Krstarici za vreme radnog vremena???
 
Mi koji radimo u tim javnim preduzećima trebalo bi da dobijemo 200Eura po godini staža ....Samo što je za nas mnogo problematičnije prijavljivanje za akcije .... Državljanstvo, LK, Kopija radne knjižice i još neke drangulije, pa onda sa tim odemo i čekamo u redu na nekim šalterima Zavoda za zapošljavanje npr. ... Strašno.
Zar ti se ne cini to malo, neko ko je radio 20godina dobice 4000, a neko ko je prosao pored poste 1000:shock:.Ukljucujuci i mene:oops:...
Zar nisu dobijali dosta vise kad su bile privatizacije?
 
Sećam se da su ljudi iz Apatinske pivare pokupovali silne stanove posle prodaje svojih akcija ..... mi nećemo dobiti više sigurno, čak je i ovo pitanje ... Valjda zato što su u pitanju javna preduzeća - ne znam. Neko ko je ostavio 30 godina u mojoj firmi, biće otplaćen sa 6.000Eura .... Užas.
 

Back
Top