AKCIJE

A samo da mi objasniš Z A Š T O misliš da S V I rade od 9-17 ???
Ima valjda neko ko radi i drugačije radno vreme, i ne postuje sa posla, nego od kuće, kao na primer, JA

Zato što je već navela da radi u javnom preduzeću, i da je "sposobna" pa može u isto vreme da postuje i da "radi". J.P. rade uglavnom od 9-17, 8-16h ili slično a sada je koliko vidim 14.15h, pa je ligično na poslu!!!
Drugo, nisam ograničen, o mom obrazovanju svedoči diploma ekonomskog fakulteta. Da se u javnim preduzećima ništa ne radi, imao sam prilike da se uverim dok sam bio pripravnik u opštini.
 
JAT je, na primer, Javno preduzeće, pa barem polovina radnika radi u tri smene. Nešto manji procenat je u Telekomu, i Elektrodistribuciji, Naftnoj industriji ...

NISU javna preduzeća, samo opštinske službe !
 
Zato što je već navela da radi u javnom preduzeću, i da je "sposobna" pa može u isto vreme da postuje i da "radi". J.P. rade uglavnom od 9-17, 8-16h ili slično a sada je koliko vidim 14.15h, pa je ligično na poslu!!!
Drugo, nisam ograničen, o mom obrazovanju svedoči diploma ekonomskog fakulteta. Da se u javnim preduzećima ništa ne radi, imao sam prilike da se uverim dok sam bio pripravnik u opštini.



Đaba i i diploma, Đaba ti i rad u opštini ..... Kako li sve te velike firme opstaju, pored nas neradnika?
 
Takvi kao on sede i čekaju da im padne sa neba .... mame i tate platile završavanje fakulteta i ne priznaju ni jedno drugo mesto koje nije u fotelji ... .Pa mu je sad kriv djavo što nema posao ili već šta.

I što je najgore ... i on će dobiti 1000Eura od prodaje tih javnih preduzeća, u kojima se ništa ne radi ... e, tugo pregolema
 
A šta da ti kažem ... ima dosta toga .... ali to nije tema.

Svadjao bi se ti vidim ja .... Što ... jel ti država nije našla posao? Jel su ti svi drugi krivi zbog toga?

Ne bih se ja svadjao, to ti se samo čini. Samo dajem realnu sliku stanja u državi. Da mi država nije našla posao to si u pravu, nego sam ja sam našao posao. Ali ja sam skroman i ne hvalim se. Posao nije težak, korektni medjuljudski odnosi, plata redovna i dobra... I jesu mi mama i tata platili fakultet, ali sam i ja šljakao dok sam studirao. Ali to nije ovde tema, tako da je bolje da prestanemo sa pljuvanjem...
 
Nisam se jos prijavila, i onako pare necu ni videti do 2009 ,najranije, stoga zasto zuriti.Kad budem imala posla u posti prijavicu se.Do prvog placanja racuna.....
 
Ja sam lepo kulturno predao svoje akcije agenciji da se ne guram u redu.
Ljudi ce to za mene da zavrse.
Necu da se lomim po redovima i gubim vreme.


Zasto si to uradio, kad guzve nisu velike a i dzbe placas tim ljudima, uredu da je trgovanje akcijama, al sad ne vidim potrebu za tim luksuzom. Ne znam ni da se to sme uradti, tj da se posreduje pri DOBIJANJU akcija?
 

Back
Top