cs grafika

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
ranije sam imao cs na kompu i sve je sljakalo bez problema. onda sam formatirao hd i instalirao opet cs i evo ga problem..nece da radi ni jedno graficko podesavanje sem software, a na tome je nemoguce igrati...ako izaberem open gl, kaze mi kao da nije podrzano tako da ce se restartovati na softver, a ako stavim na d3d, igrica se samo ugasi....reinstalirao sam i graficki drajver i cs i nista..sta da radim?
 
pa jel si instalirao directX majsore ?Ukucaj u run: dxdiag pa uradi dx7, dx8, dx9 test i vidi da li ti je ispravan ako ga imas instaliranog uopste.
 
pa ljudi ja vam kažem imao sam iste ove drajvere kad sam prvi put igrao cs a evo sad idem dx test i on kad otvori u full screen, secka! :evil: probaću neke nove drajvere da nađem al ne znam kako mi je ranije sve šljakalo
 
dvaput sam instalirao drajvere sa asusovog cd-a :( mada nisam uninstalirao nego samo ono "pregazio" mada sumnjam da je u tome problem...

Meni je svaki drajver (posle verzije 162) je pravio haos sa karticom (8800GTS) dok nisam poceo da ih instaliram tako. Problemi su bili 8bitni desktop , max rezolucija 640x480 , nemogucnost ukljucivanja drugog monitora (citaj tv-a) i naravno igre koje nerade. Pa ti vidi sta ces:idea:
 
hvala probaću

prokleti windows više :evil:
apple-windows-xp2-frame.jpg
 

Back
Top