Vase ideje o video igrama

fantom piroman

Iskusan
Poruka
5.846
Okay, kakvu biste vi igru voleli da imate? Ako ima tema- sry. Ako postoji igra- neka drugi clanovi kazu ime. E pa da pocnemo:
Gledao ja sinoc Dan Nezavisnosti i mislim kako bi bilo extra kada bi bio neki MMORPG gde mozes da biras vanzemaljce ili ljude. Vanzemaljcima je pocetna baza u svemirskom brodu, a ljudima u drzavi koju izabere (recimo, ako se u igri napravi samo Velika Britanije, mozes da biras Englesku, Vels ili Skotsku... Ili Severnu Irsku... Ili ako je Amerika da li ce biti Florida, Kalifornija etc)... I uglavnom tako se oni biju imas avione i tenkove i ta sranya. A sada vi...
 
uglavnom neshto da ima Srbije... :D
najjache bi bila deshavanja iz Prvog Svetskog Rata... kako je pocheo pa onda bitke po onim planinchinama :D pa onda povlachenje kroz Albaniju i kako su nas Crnogorci spasli... to je bash EXTRA :)!!! I onda muke kroz Albaniju i na kraju YEB*NJE KEVE uz pomoc Amera, Grka i ostale kompanije :lol: :lol: :lol:
to bi mogla biti neka strategija!!!
 
Pa,hmm vise igrica tipa COD4 tematike,manje igara world of warcraft tematike...Taj fazon sa Unreal cudovistima i glupostima koji ti na svaki klik kazu ``Yes,master`` ili ``ok sir`` ,i kao cepaju drva ,idu u rudnik zaradjuju zlato,grade neke glupe gradjevine,itd,mogao bih ovako do sutra ...
 
Bila jedno davno ovakva tema ;) Sigurno nesto nalik mafiji, mozda 10 godina ranije da pocne nego u prvom delu, ali da se igra protegne do danashnjice, makar bila na 5 dvd-a i zauzimala 80gb-a. Da ima vise gradova, recimo pola SAD-a i mexico obavezno, posto ce kasnije zaratiti bande iz te 2 drzave. Na kraju da se protegne pricha mozda i do teroristickih napada i danasnje mafije... Da prica ima vise kraja i vise tokova..da moze kasnije da se pravi izbor u toku igre koji ce glatko da se uklopi izmedju ostatka u bandi,prelazak i izdaja u neku drugu mafiju ili mozda raditi za policiju.... Eh kakva mashta :D
 
Ja bi voleo mmorpg igricu gospodar prstenova.......Ali da nije kao glupi lotr online......Da mozes u fazonu skupite vojsku negde 1000 ljudi odete u mordor i koknete saurona........E kad bi meni dali da budem programer.......Napravio bi igricu od koje se nebi odvajali!!
 
StarCraft pucačina!Ne da bude u fazonu World of Warcraft.Da ima single kampanje koje baš dugo traju i da imaju masovne okršaje,ratna poprišta,najezde stoitine Zergova,odbrane utvrdjenja,upravljanje svim mogućim voyilima iz originala uključujući i letelice.Naravno,i 3 GB RAM-a.:-)
 
Bila jedno davno ovakva tema ;) Sigurno nesto nalik mafiji, mozda 10 godina ranije da pocne nego u prvom delu, ali da se igra protegne do danashnjice, makar bila na 5 dvd-a i zauzimala 80gb-a. Da ima vise gradova, recimo pola SAD-a i mexico obavezno, posto ce kasnije zaratiti bande iz te 2 drzave. Na kraju da se protegne pricha mozda i do teroristickih napada i danasnje mafije... Da prica ima vise kraja i vise tokova..da moze kasnije da se pravi izbor u toku igre koji ce glatko da se uklopi izmedju ostatka u bandi,prelazak i izdaja u neku drugu mafiju ili mozda raditi za policiju.... Eh kakva mashta :D
ja bih isto nesto slicno mafiji.radnja bi pocela u 30ima i zavrsila se u 50ima.
sve bi bilo kao mafija :D(zasto da ugrozavam perfektnu igru?)osim sistem kretanja Tommyja...kako me to nerviralo,jako nerazgapno...
sad cu da se sjetim jos necega,ali ovo je trenutno jedino sto mi pada na pamet.
 
Nesto npr. da budes predsetnik neke drzave, da mozes da radis svasta nesto..Grafika da bude nesto slicno kao npr. CSI Miami i tako...Dal postoji tako nesto?Cuo sam da ima igara da budes pretsednik al neznam koje su to.Ocu neku sa najboljom grafom...
 
Highlander RPG...ili i MMORPG.
Sa nekim satom koji teche hronoloshki kroz vekove....poseban set pravila i levelovanja....kako obezglavljujesh besmrtnike tako stichesh svu njihovu motj i iskustvo.Van neke opshte priche i vremena okupljanja recimo u blizoj buducnosti totalna nelinearnost.Kretjesh recimo od starog egipta,srednjeg veka ili tako neshto.
 
uglavnom neshto da ima Srbije... :D
najjache bi bila deshavanja iz Prvog Svetskog Rata... kako je pocheo pa onda bitke po onim planinchinama :D pa onda povlachenje kroz Albaniju i kako su nas Crnogorci spasli... to je bash EXTRA :)!!! I onda muke kroz Albaniju i na kraju YEB*NJE KEVE uz pomoc Amera, Grka i ostale kompanije :lol: :lol: :lol:
to bi mogla biti neka strategija!!!

E ovo bih i ja voleo!!!!!!!!!!!!!!
 
dade mi ideju..4fun bi bilo stravaa, prvo lice akcija, ali srednji vek, ratovi sa machevima, znaci ne rpg nego nesto tipa kanter ali iz prvog lica samo..lukovi i strele,machevi,shtitovi i sve ostalo. Da se prave klanovi "provincije", obelezavaju se teritorije, grade zamkovi..uh, nikad necu doziveti to :D
 

Back
Top