Dobra komedija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Naki_011

Početnik
Poruka
22
Da li biste mogli da mi pomognete... ? Nisam bila duže u pozorištu pa me interesuje koje su dobre komedije? Htela bih da izvedem jednog ortaka koji ne ide uopšte u pozorište ali sam sigurna da bi ga ,,smorile" ozbiljne drame - dakle nešto za razbibrigu ... ? Thanx:-D
 
Trt-mrt zivot il smrt, mlade beogradske rediteljke Ane Tomovic. Fantasticna komedija! Izvedena je letos na BELEFu. U potpunosti je radjena u maniru popularnih nemih filmskih komedija zasnovanih na gegovima glumaca (slepstik), cije su replike iskazane u formi vinjeta na platnu iza scene. Na zalost nije "prosla" na stalni repertoar nekog pozorista.
 
Trt-mrt zivot il smrt, mlade beogradske rediteljke Ane Tomovic. Fantasticna komedija! Izvedena je letos na BELEFu. U potpunosti je radjena u maniru popularnih nemih filmskih komedija zasnovanih na gegovima glumaca (slepstik), cije su replike iskazane u formi vinjeta na platnu iza scene. Na zalost nije "prosla" na stalni repertoar nekog pozorista.

Uh, a ja onomad pročitala neku otrovnu kritiku (a nije bio Medenica u pitanju :D ) kako je predstava bez veze, počevši od naslova, jer zapravo nema nikakve veze sa ''Hamletom''.
Ali sad mi ne zvuči loše kako si je opisala!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top