SRBIJA

joj što ste vi opsjednuti prošlosti majko isusova. čemu ova silna patetika...

o kakvom ropstvu pričate ? činjenica je da ste robovali pod Turcima ali to je bilo prije nekih ako se ne varam više od 250 godina. Dajte to pustite više :D
Ропство има разне облике!

Видиш, Срби су јако поносан народ, захваљујући Сатурну у Лаву...песму сам и поставила да бих илустровала данашњу ситуацију ( ако ниси упућен, Србији покушавају на нелегитиман начин да украду 13% територије)...тако да песма не пдсликава патетику, већ реалност.

Али пошто ово није пдф Политика, настављамо с астрологијом.

Како бисте тумачили стелијум у Шкорпији у 9. пољу?
 
Особина Сатурна у Лаву је да не прашта кад му чачкаш по поносу, чак и кад жели.

Prastanje nije osobina Saturna, u bilo kome znaku, a u Lavu je nesnosan. Pozicija Saturna u novom horoskopu Srbije je toliko losa da nemam volju da je opisujem. Zato i ne razumem bilo kakvo romantiziranje te pozicije.
 
Prastanje nije osobina Saturna, u bilo kome znaku, a u Lavu je nesnosan. Pozicija Saturna u novom horoskopu Srbije je toliko losa da nemam volju da je opisujem. Zato i ne razumem bilo kakvo romantiziranje te pozicije.
Ниси прочитао мој пост на предходној страни...у модерној астрологији, сатурн је уран( тако ме научили мајстори мундане астрологије;) )...зато пишем о праштању, поносу....
 
И веома је занимљиво колико од астролога до астролога зависи опис нове наталне карте: једни за нпр. стелијум у 9. пољу кажу: развој туризма, други пак: одлив мозгова опет у иностранство...једни кажу да ће бити рата, па чак и грађанског, други кажу да неће....а шта ти мислиш?
 
Prastanje nije osobina Saturna, u bilo kome znaku, a u Lavu je nesnosan. Pozicija Saturna u novom horoskopu Srbije je toliko losa da nemam volju da je opisujem. Zato i ne razumem bilo kakvo romantiziranje te pozicije.
А кад Србија није имала отворене и јаке непријатење? Чему патетика?
Лош Сатурн, па?
Знаш како се каже- нема васкрсења без умирања!
То је судбина нашег народа- судбина егзалтираног Марса у Јарцу- ратови и ратови и ратови....зато сам и поставила ''Пркосну песму''.
 
Ниси прочитао мој пост на предходној страни...у модерној астрологији, сатурн је уран( тако ме научили мајстори мундане астрологије;) )...зато пишем о праштању, поносу....

Tvoje tumacenje onda ima smisla, ali meni odgovaraju proste stvari, Saturn je Saturn, Uran je Uran. Ovo je bitno jer Saturn je najgori u Lavu, sve vecim nagalsavanjem Urana, ovo znacenje se potiskuje ili se igubilo. On je takodje i jedan od vladara 1. kuce, njegov polozaj u 7. jasno govori da smo mi u vlasti nasih neprijatelja.
Ne mislim da ce biti rata, barem ne uskoro, jer mi nismo u poziciji da ratujemo, svaka aktivnost u tom pravcu vodi u siguran poraz.
 
А кад Србија није имала отворене и јаке непријатење? Чему патетика?
Лош Сатурн, па?
Знаш како се каже- нема васкрсења без умирања!
То је судбина нашег народа- судбина егзалтираног Марса у Јарцу- ратови и ратови и ратови....зато сам и поставила ''Пркосну песму''.

Nisu meni problem ni jaki neprijatelji, niti prevrtljivi prijatelji, ono sto mene brine smo mi sami. Desetinama godina vec dozvoljavamo drugima da koriste nase slabosti, ne prepoznajemo nase jake tacke, samo zelim da zastanemo i prepoznamo u cemu lezi nasa snaga i da udarimo temelje nove Srbije, koja ce biti zastita i ponos svima nama, a ne da stalno stradamo i vaskrasavamo
 
@postar;Nisu meni problem ni jaki neprijatelji, niti prevrtljivi prijatelji, ono sto mene brine smo mi sami. Desetinama godina vec dozvoljavamo drugima da koriste nase slabosti, ne prepoznajemo nase jake tacke, samo zelim da zastanemo i prepoznamo u cemu lezi nasa snaga i da udarimo temelje nove Srbije, koja ce biti zastita i ponos svima nama, a ne da stalno stradamo i vaskrasavamo
______________________________________________________________________________
Bravo...jako si to dobro rekao-la!
 
Tvoje tumacenje onda ima smisla, ali meni odgovaraju proste stvari, Saturn je Saturn, Uran je Uran. Ovo je bitno jer Saturn je najgori u Lavu, sve vecim nagalsavanjem Urana, ovo znacenje se potiskuje ili se igubilo. On je takodje i jedan od vladara 1. kuce, njegov polozaj u 7. jasno govori da smo mi u vlasti nasih neprijatelja.
Ne mislim da ce biti rata, barem ne uskoro, jer mi nismo u poziciji da ratujemo, svaka aktivnost u tom pravcu vodi u siguran poraz.
Да, везано за Сатурна у Лаву, на овај начин посматрано, логично је скроз.
Није нам слатка карта ни најмање...:-(
 
Nisu meni problem ni jaki neprijatelji, niti prevrtljivi prijatelji, ono sto mene brine smo mi sami. Desetinama godina vec dozvoljavamo drugima da koriste nase slabosti, ne prepoznajemo nase jake tacke, samo zelim da zastanemo i prepoznamo u cemu lezi nasa snaga i da udarimo temelje nove Srbije, koja ce biti zastita i ponos svima nama, a ne da stalno stradamo i vaskrasavamo
Ово би било идеално, али на жалост, тешко ћемо ићи тим путем...макар, гледано астролошки.;)
 
Situacija jeste teska, ali nije beznadezna. Treba da izvucemo dobre stvari koje su u 9.kuci, vera, moral, ucenost, duhovna prosvecenost, to mozda nece pomoci odmah, ali jeste dobar temelj za buducnost.
 
a dobro sevilja ne moramo mi komunicirati. neću ja sad učiti ćirliicu da mogu pročitati što ti pišeš.
Vindex, ti stvarno ne znaš ćirilicu?
Doduše, ti si generacija ohoho posle Tita, ali znam da su ovi stariji rođeni '70.-ih pa i početkom '80.-ih (? jesu li?) učili ćirilicu u osnovnoj.
 
ja sam rođen 87 godine nemam pojma o tome.
Pretpostavila sam ...
Sevilji predlažem, ako je rada da promeni pismo na ovoj temi :lol: naravno, ništa ne forsiram. Ako ne, "prevešćemo" nekako. :lol::lol:
Nama je to sve toliko automatizovano da ni ne registrujemo da li je ćirilica ili latinica.

I, P.S., bez prevelikog politiziranja ... da ne postoji pdf Politika, pa i da razumem :lol: Ali ovde stvarno nisu nužne (i) političke rasprave.
 
I, P.S., bez prevelikog politiziranja ... da ne postoji pdf Politika, pa i da razumem :lol: Ali ovde stvarno nisu nužne (i) političke rasprave.
Zna on odlicno gde je pdf Politika,ali tamo ne sme da prica svoje gluposti i izaziva jer bi ga pojeli oni forumasi pa je dosao ovde da z.a.j.e.b.a.v.a zene,pod izgovorom astrologije.
A cirilicu su Hrvati vratili u skole.
 

Back
Top