problem sa gmailom

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.207
da li neko ima ideju zasto ne mogu da pristupim gmailu. ostalim nalozima pristupam bez problema (hotmail, web mail provajdera) evo i ovo pitanje saljem preko mobilnog ali gmail mi stalno izbacuje connection error.
 
Oce to nekad i kod mene,ili je problem (ako ti od pocetka ne radi) sa konekcijom,jer je moja bivsa N80IE trazila iskljucivo MTS Internet konkciju kako bi radila dok sadasnja N73ME ne bira da li je MTS Wap ili MTS Internet,a ako je radilo a sad nece,probaj samo da udjes u sanduce i onda u opcijama odaberi Retrieve mail,to kod mene pali kad izbaci slican eror!
Pozdrav 8)
 
:lol:
I kad nisam tu, ja bdim na strazi :lol:

Salu na stranu, stvarno me nervira jer mi je gmail u sustini glavni mail, davno sam prestao da koristim provajderov osim za neke strogo poslovne stvari. Vise volim da mi gomila gluposti koje dobijam stoji na njihovom serveru nego da mi puni hard :)
 
Ja sam to rešio tako sto sam otvorio gmail za registraciju na forumima i sajtovima . I na njemu stavio redirekciju prema mailu od provajdera.

Mail od provajdera koristim takođe samo za poslovne stvari.

Hotmail koristim za prijatelje.

A gmail mi sam filtrira spam , tako da nemam nikakvih problema :)

I mail od provajdera retko kad skinem na hard direktno. Svakog dana idem na njihov webmax server , tamo pobrisem neki spam ( koji uspe da se provuče ) , a vazne stvari ostavljam. I jednom u 15 dana te vazne prebacim na komp :)
 

Back
Top