Doktore, nije mi dobro. trep, trep

Treća

Iskusan
Poruka
6.360
Da li ste koristile ovu rečenicu? Da li vas privlače lekari, onako stameni, sve znaju, autoritativni, a nežni? Sigurne i tople, nežne ruke.
Da li biste se venčali za lekara obzirom na priče o poznate priče o dešavanjima na dežurstvima?
I muškarci mogu da pišu o svojim doživljajima sa ženama u belim i zelenim mantilima.
 
Ne , nisu mi privlachni uopshte. Shtavishe do pre par meseci sam se klela da se nikad ne bi smuvala ni sa kim iz medicinske struke.
I naravno zivot sepoigrao sa mnom, pa sam se smuvala sa buducim stomatologom, ali oni ne idu na dezurstva.
I kako god bilo, i dalje stojim iza svog mishljenja!

Lepo si rekla,zivot se poigrao s tobom.
Nacices i ti svod doktora.
 
A kako se i zašto neko kune da neće sa nekim iz neke struke? Zašto? Šta te odbija? Mora da ima nečega, ako si ih baš izdvojila na tako radikalan način.
Mene jako privlače. Već sam napisala zbog čega. Mada ume da mi bude smešno kada se previše napale zbog toga što sve i svašta znaju o telu, pa uglavnom zaboravljaju na stavri na koje ja obraćam pažnju, pa tu ne mogu da mi glume ludilo i tada mi padnu u očima, ali mislim da kada bih naišla na nekog ko vodi računa i o tim stvarima, da bih bila gotova. Skroz.
 
A kako se i zašto neko kune da neće sa nekim iz neke struke? Zašto? Šta te odbija? Mora da ima nečega, ako si ih baš izdvojila na tako radikalan način.
Mene jako privlače. Već sam napisala zbog čega. Mada ume da mi bude smešno kada se previše napale zbog toga što sve i svašta znaju o telu, pa uglavnom zaboravljaju na stavri na koje ja obraćam pažnju, pa tu ne mogu da mi glume ludilo i tada mi padnu u očima, ali mislim da kada bih naišla na nekog ko vodi računa i o tim stvarima, da bih bila gotova. Skroz.

Pitaj bilo koju zensku lekarku kakvi su mushki doktori, i shta one misle o tome?
Ja sam jurcala inzenjera, sad sam sa stomatologom. Ali, doktorima, ne bi bila ni da mi platish. A vec ih sasvim dovoljno znam...
A i na kraju krajeva ne privlache me ni u kom smislu, a najvishe njihov nachin zivota, koji nikad ne bih mogla i htela da prihvatim.
Eto, prosto necu, i kraj priche!
 
Pa ne poznajem žene lekare. Napiši mi pp, ako nećeš ovako. Ako te ne mrzi. Baš si me zaintriginara. A kakva je razlika između stomatologa i doktora?

Razlika izmedju svake struke je u mentalitetu ljudi. Isto kao shto se ljudi iz razlichitih gradova razlikuju po mentalitetu, i ljudi razlichitih struka se razlikuju.
Postoji razlika izmedju stomatologa i likova sa medicinskog faxa, mada ni stomatolozi nisu naivni. Ali ovaj moj je za sad zaista vrlo fin.
Ali chega sam se nagledala i naslushala...uzas...:?
 

Back
Top