kada je vezi kraj

A da, sad se setih ta venera u 9 polju, se nekako poklapa sa ovom bivshom prichom, jer je bivshi bio dechko sa fakulteta, sa smera. Studirali smo zajedno od 2 do apsolventskog...
A inostranstvo...Ne znam...Zaista mi sada to deluje skroz strano...i kao da se nikad nece desiti...

pa venera u devetom poju znaci isto i ljubav na fakultetu ili sa ljudima sa fakulteta (studenti,profesori,asistenti....) tako da eto...ne mora samo da ima znacenje inostrantsva...
 
... cak i kad sam zivjela u inostranstvu, nailazila sam na momke iz svog rodnog kraja upravo..
Ali se to dešavalo u inostranstvu, zar ne ? :wink: Ako je tako, neka simbolika je ispunjena.

Imam drugaricu sa Venerom, vladarem 5. u 9. kući ... Bila je 2 puta u vezi sa strancima (znači, nekim ko ama baš nikakve veze s našima nema), tipičan primer.
 
Elle, nije se desavalo u inostranstvu ;)

ja sam odlazila kuci svaki vikend zbog ljubavi :D

ali ispunjena je simbolika mog MA (vl. umetnute V i MA kao klasicni predstavnik decki i zenskom natalu) - naime svi ti momci su bili neki iliskloni opijatima i umjetnicki nadareni kreativci ili kompjuterasi..
imam MA120UR i MA120NE.
ovaj MA120JU ne znam kako bih povezala..
 

Back
Top