063 gprs preko pripaid-a

L

Lorelai

Gost
Ja imam siemens A60 i pripaid sam korisnik 063 mreze. Zelim da osposobim gprs, ali ne znam sta treba da uradim. Malo me je zabrinulo i to sto sam ovde procitala da je moguce zakaciti virus na taj nacin. Help.
 
bgd24:
100% siguran :) pa i vise od toga.

Fora ne postoji. Za sad. A cini mi se da ce za pre-paid biti pusteno tek kad bude pocelo naplacivanje

POSTOJİ FORA. Ako si vlasnik Nokie odes na www.Nokia.com i ukucas svoj model u search onda na podesavanje parametara za GPRS imas tamo jedan progarm podrzava sve nase mreze oni ce ti poslati pruku sa podesavanjima za tvoj model telefona i registrovace te automatski.
 
Eto, svi se isplakasmo, ali ipak postoji neka fora :) Helper2004, bas si me obradovao, ali moj mobilni nije nokia, nego siemensA60. Jel bi mogao opet da me obradujes? Da se nadam ili da ocajavam? Svima pozdrav od Lorelai.
 
Helper2004:
bgd24:
100% siguran :) pa i vise od toga.

Fora ne postoji. Za sad. A cini mi se da ce za pre-paid biti pusteno tek kad bude pocelo naplacivanje

POSTOJİ FORA. Ako si vlasnik Nokie odes na www.Nokia.com i ukucas svoj model u search onda na podesavanje parametara za GPRS imas tamo jedan progarm podrzava sve nase mreze oni ce ti poslati pruku sa podesavanjima za tvoj model telefona i registrovace te automatski.


Nije stvar u podeshavanju, mozhesh to i sa Mobtelovog sajta da vidish, stvar je u aktivaciji usluge kod njih. Nije aktivirana - nema GPRS-a
 
mzeljko:
Helper2004:
bgd24:
100% siguran :) pa i vise od toga.

Fora ne postoji. Za sad. A cini mi se da ce za pre-paid biti pusteno tek kad bude pocelo naplacivanje

POSTOJİ FORA. Ako si vlasnik Nokie odes na www.Nokia.com i ukucas svoj model u search onda na podesavanje parametara za GPRS imas tamo jedan progarm podrzava sve nase mreze oni ce ti poslati pruku sa podesavanjima za tvoj model telefona i registrovace te automatski.


Nije stvar u podeshavanju, mozhesh to i sa Mobtelovog sajta da vidish, stvar je u aktivaciji usluge kod njih. Nije aktivirana - nema GPRS-a
NEznam kako mislis nema GPRS-a znam da nije samo stvar aktivacije jer mozes naci nekog druga koji ima GPRS a ima isti model tel kao ti i podesiti setings ali meni je i aktiviran GPRS zajedno sa porukom koju sam primio sa Nokia.com ja koristim GPRS bez problema.
 
Aha bgd24, tek sada vidim. Znaci, trebalo bi da aktiviram gprs za svoj broj, sto znaci da posle mogu normalno da ga koristim na svom simensu. Ali - kako da ga aktiviram? Zaista se ne snalazim. :wink:
 
Pa Lorelai pozovi 0639863 i pitaj ih da ti ukljuce GPRS.
Do pre mesec dana je moglo, ja sam bas kupio pri pejd karticu (brojevi koji pocinju na 063-1..) i istog dana su mi aktivirali GPRS na moj zahtev.
Moguce je da su za sada obustavii aktivaciju pri pejd GPRS zbog velikog broja korisnika i preopterecenosti mreze.
U svakom slucaju pozovi pa pitaj.
 
Da, kiborg u pravu si. Pozvala sam 9863 i pitala . Za sada nije moguce, kako si i pretpostavljao aktivirati gprs, zato sto se radi na prosirenju servera. Rekli su mi da nazovem sredinom sledeceg meseca, ocekuju da ce tada to biti izvodljivo. Pozdrav.
 

Back
Top