НАШИ "ПРИЈАТЕЉИ" ИЗ ЕУ СУ ДОВЕЛИ ЗЕМЉУ ДОВДЕ

ДА ЛИ ИМАМО "ПРИЈАТЕЉЕ" У ЕВРОПИ ?

  • ДА

    glasova: 4 44,4%
  • НАРАВНО

    glasova: 5 55,6%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
НАШИ "ПРИЈАТЕЉИ" ИЗ ЕУ СУ ДОВЕЛИ ЗЕМЉУ ДОВДЕ

Нама наши пријатељи из ЕУ желе све добро,.. да имамо велике плате, да останемо без дела земље... а кроз 10-так година и другог дела земље...да путујемо брзим возовима кроз слободну Европу,... они су толико великодушни и добри па су нас и бомбардовали 99 године, просто човек да пожели такве пријатеље,...

Али није то све,... имамо ми и у земљи пријатеља знате сви који су то,...они што имају бедни капитал, цркавице од 11 милиона евра, живе од данас до сутра просто речено ЕЛИТА овог друштва, ја се зато борим да они остану да владају, .... да нам донесу просперитет и бољитак,...БРАВО Божо, браво Борисе, браво мајстори,...пуно ми је срце Европе. ЖИВЕЛА ЕВРОПА.
 
raspad jugoslavije, srbije, proterivanje srba i sve ostalo se desilo pre ove vlasti....ovo je samo posledica devedesetih i neadekvatne politike....

За то је крив онај о коме реч у почетном тексту теме,плус САД као предводник.

Ако је ово сад адекватна политика,зашто се није променио став ЕУ и САД према Србији,односно зашто и даље САД и ЕУ желе да разбију Србију и наставе са расрбљавањем и стварањем нових нација?
 
За то је крив онај о коме реч у почетном тексту теме,плус САД као предводник.

Ако је ово сад адекватна политика,зашто се није променио став ЕУ и САД према Србији,односно зашто и даље САД и ЕУ желе да разбију Србију и наставе са расрбљавањем и стварањем нових нација?

Не желе то они (ЕУ, САД), већ им то ови "НАШИ", дозвољавају, па да сам и ја на месту неке земље из Европе па да имам интерес да купим нешто за џабе и по ниској цени и ја би се борио за те исте који владају у Србији да остану што дуже...сложићете се логично.
 
За то је крив онај о коме реч у почетном тексту теме,плус САД као предводник.

sad je mogao da bude saveznik, samo da je politika bila dobra.....

Ако је ово сад адекватна политика,зашто се није променио став ЕУ и САД према Србији,односно зашто и даље САД и ЕУ желе да разбију Србију и наставе са расрбљавањем и стварањем нових нација?

a ko kaze da je ovo adekvatna politika?
 
НАШИ "ПРИЈАТЕЉИ" ИЗ ЕУ СУ ДОВЕЛИ ЗЕМЉУ ДОВДЕ

Нама наши пријатељи из ЕУ желе све добро,.. да имамо велике плате, да останемо без дела земље... а кроз 10-так година и другог дела земље...да путујемо брзим возовима кроз слободну Европу,... они су толико великодушни и добри па су нас и бомбардовали 99 године, просто човек да пожели такве пријатеље,...

Али није то све,... имамо ми и у земљи пријатеља знате сви који су то,...они што имају бедни капитал, цркавице од 11 милиона евра, живе од данас до сутра просто речено ЕЛИТА овог друштва, ја се зато борим да они остану да владају, .... да нам донесу просперитет и бољитак,...БРАВО Божо, браво Борисе, браво мајстори,...пуно ми је срце Европе. ЖИВЕЛА ЕВРОПА.

Bravo Tomo , Bravo Vojo ,

hvala Ti za dane , hvala ti noci , hvala ti hvala za sve ....

Bombardovali su nas jer smo imali nesposobnu vlast koju su podrzavali R A D I K A L I i koja nije sprecila
katastrofu tamo gde je bilo .
 
Знате лажно пријатељство никад није било добро за грађане Србије, а не би рекао да је то ни пријатељство ни мржња већ само голи интерес да покупују ово што је остало по Србији што су генерације стварале за ситне паре.

Ето то је дањашња демократија у Србији коју ЛОГИЧНО ови са запада подржавају
 
Bravo Tomo , Bravo Vojo ,

hvala Ti za dane , hvala ti noci , hvala ti hvala za sve ....

Bombardovali su nas jer smo imali nesposobnu vlast koju su podrzavali R A D I K A L I i koja nije sprecila
katastrofu tamo gde je bilo .

А како би ви то спречили,? Па где је био тај Божа, Чеда, Борис, Чанак,Свилановић, Шутановац, ...и остала белосветска багра за време бомбардовања 99 само су чекали да Слоба падне па да зајашу Србију,... и јашу је добрих 8 година и шта???

Нема ни "Е" од Европске уније, хоће да нас дотучу до краја...

...али 6 милиона гласача ће демократским путем да стане тим варварима и мафијашима на пут...

БО РИСЕеее,... БО РИСЕеее.... ОСТАНИ КУЋИ И ОДМОРИ СЕеее....
 
i nista......
odes u prodavnicu, pa kupis tuborg...pa kupis ribu sa ukusom krabe....morskog psa...pa se stisnes malo, pa kupis dobar TFT monitor.....
a 98-99 (da ne govorim ranije), sa platom od 100 i kusur maraka si mogao da obrises pedu....


Само да те подсетим да више нисмо ЈУГОСЛАВИЈА под Слобом већ СРБИЈА.

Чистка је почела 2000 а сад још мало је остало

да очистимо ове тзв. демократе-комуњаре

Да једном постанемо слободна, економски јака и цењена држава у Европи и свету.
 
sad je mogao da bude saveznik, samo da je politika bila dobra.....
То су претпоставке,које су чак неутемељене у реалности,јер је данас (па,и тада беше) јасно који је интерес САД-а на Балкану.А,он се коси са интересима српског православног народа.

a ko kaze da je ovo adekvatna politika?
Ја сам мислио да је евроатлантска полтика,односно политика која слуша захтеве САД и ЕУ адекватна.
 
НАШИ "ПРИЈАТЕЉИ" ИЗ ЕУ СУ ДОВЕЛИ ЗЕМЉУ ДОВДЕ

Нама наши пријатељи из ЕУ желе све добро,.. да имамо велике плате, да останемо без дела земље... а кроз 10-так година и другог дела земље...да путујемо брзим возовима кроз слободну Европу,... они су толико великодушни и добри па су нас и бомбардовали 99 године, просто човек да пожели такве пријатеље,...

Али није то све,... имамо ми и у земљи пријатеља знате сви који су то,...они што имају бедни капитал, цркавице од 11 милиона евра, живе од данас до сутра просто речено ЕЛИТА овог друштва, ја се зато борим да они остану да владају, .... да нам донесу просперитет и бољитак,...БРАВО Божо, браво Борисе, браво мајстори,...пуно ми је срце Европе. ЖИВЕЛА ЕВРОПА.
Bolji je zivot bio u vreme cobeta..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top