EVROVIZIJA

Boda i Katarina Rebraca :lol: kakav bi to tandem bio...Boda koji jedino zna da prica neke bljutave nikom smesne viceve i Katarina koja ne zna jednu recenicu da kaze kako treba...mozda bi ipak voditelji trebalo da budu Katarina i Marko iz Velikog Brata...to vec ima smisla :lol:
 
mislio sam na profesionalizam posla koji čovek obavlja,i 100%je tako,jedan od uglednijih voditelja (ako ništa kulturan je i nema svojih postavki i mišljenja) i ljudi na medijima.

A onda ok. PA ko bi primio Macu. :shock: .... Pa dobro ima svakakvih ljudi mozda izaberu bas neke od ovih.. :? .... A sto mozda se pojavi neki nov voditelj,neko ko se nije pojavljivao na vecim TV programima.. :roll: ...
 
Fency_Killer:
Minja Subota i Milka Canic! :lol: :lol:
:lol: :roll: :lol: :shock:
E pa to bi bilo extra Milka sa blistvim osmehom kojeg ne bi skidala celo vece, Minja pa zna se kao za Tobogan i plus bi ustedeli na opremi Milki ne treba mikrofon samo za ono njeno "Dobro vece"(sva se najezih)..... :lol:
 
Ali otkud znas money cini cuda....... Ma nisam ja ubedjena ovo su samo predpostavke tipa ono :sta bi bilo kad bi bilo. Ja se slazem da bi trebalo da doje neko ko stvarno moze da odradi vrlo profesionalno ali trenutno mi niko ne pada na pamet.....


Pa sto ne volis Milku mi" ne mozemo da zamislimo" slagalicu :shock: bez naseg "strucnog" supe vizora..... :lol:
 

Slične teme


Back
Top