Jeste da nije prvi april , al isto kao de jeste : Demokrate opet ukidaju vize!

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
"Ukidanje viza do kraja godine"
26. januar 2008. | 11:26 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik Vlade Republike Srbije Božidar Đelić izjavio je jutros da očekuje ukidanje viza za naše građane do kraja godine.

"Očekujem da taj tehnički posao bude brzo zaokružen" rekao je Đelić, dodajući da je cela Vlada radila vredno na pitanju putnih isprava. On je istakao i značaj činjenice da će prvih 200 novih pasoša biti podeljeno, ne političarima i estradnim ličnostima, već pojedincima koji su se istakli svojim radom.

--------

aprililili :D :D :D

posle izbora bice "samo smo se salili"

a i sve da nam ukinu vize sta nam to vredi, kad 90% narodan ema pare da odputuje u inostranstvo?

za bilo kakav put u inostranstvo apsolutni minimum novca koji morate izdvojiti za recimo 10tak dana , je 1000 eura.

odakle prosecnom srbinu tolike pare?
 
"Ukidanje viza do kraja godine"
26. januar 2008. | 11:26 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik Vlade Republike Srbije Božidar Đelić izjavio je jutros da očekuje ukidanje viza za naše građane do kraja godine.

"Očekujem da taj tehnički posao bude brzo zaokružen" rekao je Đelić, dodajući da je cela Vlada radila vredno na pitanju putnih isprava. On je istakao i značaj činjenice da će prvih 200 novih pasoša biti podeljeno, ne političarima i estradnim ličnostima, već pojedincima koji su se istakli svojim radom.

--------

aprililili :D :D :D

posle izbora bice "samo smo se salili"

a i sve da nam ukinu vize sta nam to vredi, kad 90% narodan ema pare da odputuje u inostranstvo?

za bilo kakav put u inostranstvo apsolutni minimum novca koji morate izdvojiti za recimo 10tak dana , je 1000 eura.

odakle prosecnom srbinu tolike pare?

Nemam reci da opisem tvoje budalastine .Treba ne hiljadu eura , nego milion eura .
 
pa u zemlje EU ukljucujuci i hrvatsku nece da te puste preko granice ako ne dokazes/pokazes da imas 100E novca po danu boravka.

to znaci da je 100E dnevno apsolutni minimum da boravis u zemljama EU dnevno tj da prespavas u nekom hotelu, jedes, pijes, sipas gorivo itd.

Pa nocenje je 30-40E u bilo kojem hotelu, u Veneciji espresso u kaficima 5E itd.

Odakle prosecnom Srbinu 1000E da potrosi za 10 dana boravka u zemljama EU? I sta mu znaci ukidanje viza kad nema para da putuje?

Cak i da vize ukinu , to znaci samo lopinama demokratskim koje su se nakrale i napljackale ... Obicnim gradjanima slabo sta to znaci.
 
pa u zemlje EU ukljucujuci i hrvatsku nece da te puste preko granice ako ne dokazes/pokazes da imas 100E novca po danu boravka.

to znaci da je 100E dnevno apsolutni minimum da boravis u zemljama EU dnevno tj da prespavas u nekom hotelu, jedes, pijes, sipas gorivo itd.

Pa nocenje je 30-40E u bilo kojem hotelu, u Veneciji espresso u kaficima 5E itd.

Odakle prosecnom Srbinu 1000E da potrosi za 10 dana boravka u zemljama EU? I sta mu znaci ukidanje viza kad nema para da putuje?

Cak i da vize ukinu , to znaci samo lopinama demokratskim koje su se nakrale i napljackale ... Obicnim gradjanima slabo sta to znaci.

Hotel ???? Imas brdo sajtova gde obicni ljudi , koji nisu radikali , pozivaju turiste da dodju kod njih par dana, a jedini uslov je da uzvratis gostoprimstvo . Eto prilike Jerry , mozes da pozoves nekog Kozaka kod tebe na 10 dana a posle ti odes kod njega 10 dana . I ne moras da pijes esspreso u Veneciji za 5e , sigurno ima negde za 2-3e , prosetaj se malo...
Hotel ???? Imas hostele od 15-20eura nocenje .Osim ako se ne plasis desavanja kao u istoimenom filmu Hostel , za koji ti mislis da je dokumentarac po stvarnom dogadjaju .

A odakle prosecnom Srbinu za najke ili letovanje u doba inflacije ???

Nisam bas siguran da ako uplatis Budimpestu 5 dana preko neke agencije da ce da ti traze 500e da vidi njihov konzul licno ili na granici.

E da , i treba milion eura za 5 dana ne za 10 . Jos jednom , izvinite .
 
Kroasan ja sam mislio da ako neko ide turisticki u zemlje EU treba da obidje najlepse sto one imaju da ponude.

Recimo ako uzmemo za primer Italiju , potencijalni turista treba da obidje Veneciju, Firencu, Bergamo, Milano, Rim, Napulj a ne neke vukojebine i kamenjare na siromasnom jugu.

E sad to sto je lepo je i skupo tj kosta. I to kosta 100E dan tako da ne lupas gluposti.

Bio sam i u Italiji i u Madjarskoj/Budimpesti i te dve stvari jednostavno nisu za poredjenje.
 
Kroasan ja sam mislio da ako neko ide turisticki u zemlje EU treba da obidje najlepse sto one imaju da ponude.

Recimo ako uzmemo za primer Italiju , potencijalni turista treba da obidje Veneciju, Firencu, Bergamo, Milano, Rim, Napulj a ne neke vukojebine i kamenjare na siromasnom jugu.

E sad to sto je lepo je i skupo tj kosta. I to kosta 100E dan tako da ne lupas gluposti.

Bio sam i u Italiji i u Madjarskoj/Budimpesti i te dve stvari jednostavno nisu za poredjenje.

Pa budi skromniji malo , ti bi odma da ides na Uskrsnja Ostrva . Ne moras da sedis u skupim kaficima , da se odma zaletis i da sednes u najskuplji restoran i kad ti donesu racun da kukas Zuti , Zuti ... Sa jedne strane kukas kako narod nema a ovde bi da se plandujes u Hiltonu . Pa ne moze sve .
Ako ides turisticki jel mozes da obidjes sve u jednom dahu ? Koji si ti kapacitet ako si obisao sve sto nude Madjarska i Italija iz keca, svaka cast , fenomenu turizma . Daj pxotke Sicilije i Koloseuma , da uzivamo malo.
 
Kroasan ja sam mislio da ako neko ide turisticki u zemlje EU treba da obidje najlepse sto one imaju da ponude.

Recimo ako uzmemo za primer Italiju , potencijalni turista treba da obidje Veneciju, Firencu, Bergamo, Milano, Rim, Napulj a ne neke vukojebine i kamenjare na siromasnom jugu.

E sad to sto je lepo je i skupo tj kosta. I to kosta 100E dan tako da ne lupas gluposti.

Bio sam i u Italiji i u Madjarskoj/Budimpesti i te dve stvari jednostavno nisu za poredjenje.
Znaci li to ,da ti nisi obican srbin?
 
E šta su sve DOS-ovci obećavali ... Vala, naživeli su se od muke ovog naroda.
Nakotilo se to za vreme Slobe i videli kako od pljuvačine i laži može lepo da se živi, pa sad ne silaze ko dete s trešnje. A od 2000. g. počelo, boga mi, da se kraducka pa krade pa ...na angro.

Evo Miki Maus će sad, pošto se nanosao gajbica za 11 mil €, da se potrudi da možemo da putujemo bez viza ...
 
pa u zemlje EU ukljucujuci i hrvatsku nece da te puste preko granice ako ne dokazes/pokazes da imas 100E novca po danu boravka.

to znaci da je 100E dnevno apsolutni minimum da boravis u zemljama EU dnevno tj da prespavas u nekom hotelu, jedes, pijes, sipas gorivo itd.

Pa nocenje je 30-40E u bilo kojem hotelu, u Veneciji espresso u kaficima 5E itd.

Odakle prosecnom Srbinu 1000E da potrosi za 10 dana boravka u zemljama EU? I sta mu znaci ukidanje viza kad nema para da putuje?

Cak i da vize ukinu , to znaci samo lopinama demokratskim koje su se nakrale i napljackale ... Obicnim gradjanima slabo sta to znaci.
Isao sam u zadnjih par godina 5 puta u zemlje EU i vadio te njihove sengen vize, a i u Hrvatsku sam isao .Sve sto treba da uradis je da odes u bilo koju banku i da im kazes da da ti izdaju potvrdu da si uplatio njima 500 evra na racun , iako nisi naravno i to ti naplate 150 dinara , kad to predas u ambasadi niko ti posle u EU ne trazi pare da mu pokazujes .
 
Isao sam u zadnjih par godina 5 puta u zemlje EU i vadio te njihove sengen vize, a i u Hrvatsku sam isao .Sve sto treba da uradis je da odes u bilo koju banku i da im kazes da da ti izdaju potvrdu da si uplatio njima 500 evra na racun , iako nisi naravno i to ti naplate 150 dinara , kad to predas u ambasadi niko ti posle u EU ne trazi pare da mu pokazujes .
++

Hm cim si isao u EU , ti si odma narodni izdajnik i hoces da se provedes dok se na Kosovu vodi bitka za buducnost i opstanak serBskoga naroda a ti si jos isao u Krvatsku a oni su dozvolili NATO avionima da nas gadjaju za vreme Otadzbinskog Rata . Odakle ti 500e ??? A znam dao ti Djelic ti mu pomazes da preneses novac preko granice , i to krvavo zaradjeni novac Ace i Tome , koji su oni licno svojim rukama zaradili , umesto da das taj novac ocu napacene porodice Мирче Јаковљевићa, председникa ОО СПО Обилић и координаторa Владе Србије за ову косовско-метохијску општину koји je пре неколико дана постао је отац једанаестог детета. malo lat malo cir.
U stvari vise novac za njihovu napacenu majku.
Svejedno . EU je zla i otima 150 din . Za 150 din ti mozes da kupis selotejp , olovku i brdo papira i da se oblepis sa tranparentima na kojima pise Bulevar Vojislava Seselja , Osmeh Tome Nikolica , Djelic i Dinkic Lopovi , Svim Srcem Do Trafike , Bolje Rat Nego Kredit .
 
"Ukidanje viza do kraja godine"
26. januar 2008. | 11:26 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik Vlade Republike Srbije Božidar Đelić izjavio je jutros da očekuje ukidanje viza za naše građane do kraja godine.

"Očekujem da taj tehnički posao bude brzo zaokružen" rekao je Đelić, dodajući da je cela Vlada radila vredno na pitanju putnih isprava. On je istakao i značaj činjenice da će prvih 200 novih pasoša biti podeljeno, ne političarima i estradnim ličnostima, već pojedincima koji su se istakli svojim radom.

--------

aprililili :D :D :D

posle izbora bice "samo smo se salili"

a i sve da nam ukinu vize sta nam to vredi, kad 90% narodan ema pare da odputuje u inostranstvo?

za bilo kakav put u inostranstvo apsolutni minimum novca koji morate izdvojiti za recimo 10tak dana , je 1000 eura.

odakle prosecnom srbinu tolike pare?

...uzivaj...nas obmanjuju ukidanjem viza turcima.....vec su zapravo ukinute vize turcima, sada mozemo mi crnogorci u tursku, ka da nikada nijesmo mogli....a turci mogupreko nas na zapad.....ko nas je sada prevario????????molim objasnjenje od crnogorskih zvanicnika za ovakvo istorijsko ponizenje crne gore.....(ako ih uopste ima)...........
 
a i sve da nam ukinu vize sta nam to vredi, kad 90% narodan ema pare da odputuje u inostranstvo?
Што ће рећи,класичан пример мазања очију,популизма и демагогије,односно одвраћање од суштински важних ствари.Као што су,рецимо:феудални системски закони,корупција,робовласнички положај људи у односу на капитал,незапосленост,распад државе,итд.
 
100 evra po danu boravka???jao boze opet ovaj o direktnim letovima preko milana....

Sto evra po danu

ZAGREB (Srna, B92) - MUP Hrvatske saopštava da je pri ulasku u Hrvatsku stranim državljanima potrebno 100 evra po danu. U saopštenju MUP se navodi da će hrvatski granični policajci imati diskreciono pravo da procene od koje će osobe pri ulasku u Hrvatsku tražiti da pokaže novac. Kao dokaz će biti uvažavani i kreditne i bankovne kartice, potvrde banaka, čekovi i drugo iz čega je moguće utvrditi posedovanje potrebnih sredstava. Uredba po kojoj će od 1. jula ove godine svaki stranac pri ulasku u Hrvatsku morati da ima 100 evra po danu boravka usklađena je sa standardima Evropske unije.
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/05/19/srpski/D04051801.shtml
 
++

Hm cim si isao u EU , ti si odma narodni izdajnik i hoces da se provedes dok se na Kosovu vodi bitka za buducnost i opstanak serBskoga naroda a ti si jos isao u Krvatsku a oni su dozvolili NATO avionima da nas gadjaju za vreme Otadzbinskog Rata . Odakle ti 500e ??? A znam dao ti Djelic ti mu pomazes da preneses novac preko granice , i to krvavo zaradjeni novac Ace i Tome , koji su oni licno svojim rukama zaradili , umesto da das taj novac ocu napacene porodice Мирче Јаковљевићa, председникa ОО СПО Обилић и координаторa Владе Србије за ову косовско-метохијску општину koји je пре неколико дана постао је отац једанаестог детета. malo lat malo cir.
U stvari vise novac za njihovu napacenu majku.
Svejedno . EU je zla i otima 150 din . Za 150 din ti mozes da kupis selotejp , olovku i brdo papira i da se oblepis sa tranparentima na kojima pise Bulevar Vojislava Seselja , Osmeh Tome Nikolica , Djelic i Dinkic Lopovi , Svim Srcem Do Trafike , Bolje Rat Nego Kredit .

koja si ti *ebena budala
 
koja si ti *ebena budala

ownedcarmx8.jpg
 

Back
Top