Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?

Realno ja mislim da ce Vlada opstati, Toma je vise puta najavio da nece rusiti Vladu. Ja bih je licno srusio ali...

I ja mislim.Mislim da je Kostunici cilj da pobedi Toma da bi oslabio DS i da bi mogao jos vise sa DS-om da manipulise narednih 2-3 godine.
Toma ce postati predsednik podici ce rejting SRS-a na sigurno 40% ako ne i vise i opusteno ce dobiti naredne parlamentarne izbore mozda ne samostalno ali uz podrsku nekog manjeg partnera mozda upravo Kostunice.
Moguca je promena partnera samo u slucaju da Kostunica odluci da radikalizuje svoju politiku.
 
I ja mislim.Mislim da je Kostunici cilj da pobedi Toma da bi oslabio DS i da bi mogao jos vise sa DS-om da manipulise narednih 2-3 godine.
Toma ce postati predsednik podici ce rejting SRS-a na sigurno 40% ako ne i vise i opusteno ce dobiti naredne parlamentarne izbore mozda ne samostalno ali uz podrsku nekog manjeg partnera mozda upravo Kostunice.
Moguca je promena partnera samo u slucaju da Kostunica odluci da radikalizuje svoju politiku.

Uzimajuci u obzir pretpostavku o Nikolicevoj pobedi, nisam siguran da bih smeo da se kladim da nakon isteka mandata ove vlade u narednom mandatu necemo videti mozda neku veliku koaliciju srs-ds. Mislim da bi se medjupartijske tenzije ispumpale u tom periodu. Naravno, ako ne dodje do nekih ogromnih lomova u vezi sa Kosovom i slicno.
 
I ja mislim.Mislim da je Kostunici cilj da pobedi Toma da bi oslabio DS i da bi mogao jos vise sa DS-om da manipulise narednih 2-3 godine.
Toma ce postati predsednik podici ce rejting SRS-a na sigurno 40% ako ne i vise i opusteno ce dobiti naredne parlamentarne izbore mozda ne samostalno ali uz podrsku nekog manjeg partnera mozda upravo Kostunice.
Moguca je promena partnera samo u slucaju da Kostunica odluci da radikalizuje svoju politiku.

Slazem se sa ovim 100%
 
Realno ja mislim da ce Vlada opstati, Toma je vise puta najavio da nece rusiti Vladu. Ja bih je licno srusio ali... U svakom slucaju ni Tadicu ni Kostunici nece biti u interesu da je ruse nakon pobede Nikolica na predsednickim. Mozda bi takva raspodela snaga bila i idealna u ovom trenutku.
Председник не може да сруши Владу. Где вам само такве идеје долазе на памет? :roll:
 
Pa to te pitam, kad vas dohvatim u šake daću vam i peti i šesti i sve po spisku, samo da vas se dočepam. Od kad priželjkujem tako nešto, daj da vam prebrojim koske pre penzije u 35.

Tako je brate....Da znas i da treba...Kad smo mi bili toliko glupi pa vas nismo sve iskorenili jos onda 5.10.2000. ,sad mozete kako hocete...Dolazi ponovo vase vreme...Pa,izvolite...probajte...Proba se ne placa...
 
Tako je brate....Da znas i da treba...Kad smo mi bili toliko glupi pa vas nismo sve iskorenili jos onda 5.10.2000. ,sad mozete kako hocete...Dolazi ponovo vase vreme...Pa,izvolite...probajte...Proba se ne placa...

Jao gedžo nemoj srati, vi da nas iskorenite, pa ni dupe ne znate sami da brišete pa to radite jedan drugom.
Šta da probamo, dajte počnite pa da vidite . Dajte nam 6 poktobar konačno, molim vas ako Boga znate. Da vam se krvi napijem.
 
Pa to te pitam, kad vas dohvatim u šake daću vam i peti i šesti i sve po spisku, samo da vas se dočepam. Od kad priželjkujem tako nešto, daj da vam prebrojim koske pre penzije u 35.

takve kao ti sa sve uniformama smo 5. oktobra bacali sa mosta u savu ovde u Sapcu...

pozdrav... i ja se nadam jer cemo tako brze raskrstiti... da vidimo ko ce kome rebra prebrojati...:wink::wink:
 

Back
Top