Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja puskicu stavim u patiku,i kad niko ne gleda,samo je izwucem iz patike i swe prepisem....Ma mi smo swasta radili........jednom smo ukari test iz hemije i resenja i naucili napamet,pa je u celom odeljenju najmanja ocena bila 3 (sami smo birali koju ocenu cemo da dobijemo :D)......Pa smo lepili iza table,pa kad neko odg,swe procita......a na karti Australije jos uwek stoji ispisana lekcija Australije,doduse,sitnim slowima,ali dowoljno za jednu dobru 5. ........ex....... :D
 
Ja puskicu stavim u patiku,i kad niko ne gleda,samo je izwucem iz patike i swe prepisem....Ma mi smo swasta radili........jednom smo ukari test iz hemije i resenja i naucili napamet,pa je u celom odeljenju najmanja ocena bila 3 (sami smo birali koju ocenu cemo da dobijemo :D)......Pa smo lepili iza table,pa kad neko odg,swe procita......a na karti Australije jos uwek stoji ispisana lekcija Australije,doduse,sitnim slowima,ali dowoljno za jednu dobru 5. ........ex....... :D

u patiku??:worth:
 
nema shta nisam sa puskica...sociologiju imam pet jer sam oba kontrolna prepislaa ravno s apuskica,cela sveska fotokopirana u malom....ako ne moze tako,neko drugi ti uradi pa ti baci papiric,razradish mrezu pre kontrolnog...Ako odgovaras zameni se sa nekim da sednesh u sredinu ili zadnje redove,fotokopiras svesku slova veci font pa citas { ovako smo mi dobijali pet iz Ustava,u sustini,mi smo citali i kad smo bili druga klupa do nje } da ne pominjem da sam odlicna a nisam imala svesku ni iz jednog predmeta...Nema tu neke nauke, ljudi obicno uvek idu na komplikovano pa pishu na olovku pa stavljaju u patenticu pa neke leve tehnike shto teshko kad moze jednostavno...Samo fotokopiras svesku, { ili knjigu u malom } 2 primerka ako ti oduzme jedan,stavish na sto i pishes...Ne trebash biti doktor iz fizike pa stavljas puskice na neka leva mesta tipa ne znam brus,carape i koji djavoli, u dzep od jaken ili slicno cim podlei kontrolne odmah vadi na sto i gotovo....ako se priblizi ili stavi ispod kontrolnog ili josh bolje drzi u ruci samo stegni saku, papirici unutra,ona prolazi ti nemash nishta,opustis saku i eto papirica...dosta ljudima su oduzeli puskice koji su drzali na tako uocljivom mestu ili sakriju ispod kontrolnog a onima kojima su drzali su saci...of course not. Mada bilo je jednom kad sam stavila ispod kontrolnog jer nije bilo vremena da iscepim puskice jer sam dobila kopiju taman kad je profesor dosao..A kad nisi imao puskica uvek je bilo '' Pst, Stevo daj tvoje puskice !'' '' Cekaj sad Marina prepisuje...''
 
Poslednja izmena:
hahaha,ma ljudi,prva klupa rules!!!!
svi gledaju pozadi,a mi "fine" iz prve klupe,samo iz torbe (koja mi i inace stoji u klupi) izvucem puskice,i ajmo......:)))))
a na informatici,poslednja klupa,izvucem papir na sto i prepisuj,i kreten od profesorke za njeno prepisano predavanje,samo sto nije bilo od reci do reci,mi da dva puta 3..........uzas!!!!Zena je bolid!!!!
ps.nije me uhvatila,ili tako nesto,nego tako ocenjuje
 
Prepisivala sam samo biologiju i geografiju delom
zato što me je mrzelo to da učim....:zzzz:
Puškice sam napravila jednom i nisam uspela da izađem na kraj sa njima :lol:,
pa sam uvek sedela paralelno sa ljudima koji su naučili.:o
Oni su meni pomagali te predmete,ja njima neke druge i tako u krug....:)
 
Ja najvishe pravim pushkice za srpski i nemachki,znachi ta dva predmeta ne pipnem,samo napravim pushkicu,sve prepishem sa papira i uvek dobije 5 ili 4 :)
kad ja zavrshim,onda prosledjujem pushkice po razredu,jer ima tolko nesposobnih da ne znaju ni pushkicu da naprave :D
 
Pa gledaj,ja umem da napravim puškice,
ali mi je teško da se snađem s tim,
pa ondaK prepisujem na verbalnom nivou.:D

Ma nisam mislila na to, nego kad kazhem da je neko nesposobanm da napravi pushkicu, mislim na one shto ne znaju shta da napishu na nju,npr. zove mene drug da me pita shta imamo na kotrolnom,ja mu kazhem,a on me pita kao ''kako ja to da napishem??''
ili tako...:)
 
Ovu poruku pishe jedan profa matisha !!! koji je pazljivo prochitao sve ove vashe nachine prepisivanja.

Sve te vashe fore sa prepisivanjem profani dobro znaju i VIDE ! A vi se pitate pa zashto ne reaguju ??

Odgovor je jednostavan . NEMAJU KOME DA DAJU POZITIVNE ocene! Vi ste josh i dobri , jer hocete i da prepishete , a ima dosta onih koje mrzi i da prepishu !!
 
Poslednja izmena:
ispred mene sedi jedan mentol pa mi pored njega ne trebaju puskice :D
a kad on nije tu uvek prolazi kad obucem sorc pa sve na kolenima ispisem i gledam, ili ako radimo na nasem papiru sve ispisem na njemu pre casa i pred kraj samo obrisem:)
 
Ја нисам често спремао пушкице и сл.,једино сам увек за писмене из српског писао састав у мобилни и после преписивао у вежбанку на часу,и за конт. из хемије сам једанпут написао молекулске реакције на фон...Тако да што се тиче фона никад нисам проваљен...
 
Evo ovde pisite koje metode koristite da bi prepisivali...
j****a nekad se mora :lol:

uglavnom ispišem na papirićima sve što mi treba i selotejpom zalepim za futrolu koju koristim u te svrhe još od drugog razreda osnovne ;)
e a kad kod nekih profa moraš da skloniš futrolu uvek pali pisanje na ruke ili na klupu a u zavisnosti od toga gde sedim moguće je koristiti i sms poruke ;) :manikir:
a nijednom nije omašila i fora da kod muškog profesora na pismeni obučeš suknju i ispišeš sve po nogama, nema šanse da provali znači crko bi od blama kad bi te naterao da podigneš suknju, jedino je zajebano kad je zima ali stisneš se taj jedan čas posle marš u wc pa se presvlači... ;)

Meni u osnovnoj školi i nisu toliko trebale puškice, eventualno ponekad za srpski, engleski, istoriju i fiziku. od kako sam krenula u srednju većina predmeta se odgovara usmeno što je po meni sra.nje. u srednjoj koristim puškice samo za matematiku, fiziku, hemiju i srpski... sve ostalo je usmeno :(

realno, ja sam baš naložena na pisanje puškica, nekad to radim tako drsko i bezobrazno da se divim samoj sebi... jedino što nisam probala je da sedim u prvoj klupi, to mi je malo jezivo (probaću to u nekom sledećem životu)...
 
Poslednja izmena:
Ovu poruku pishe jedan profa matisha !!! koji je pazljivo prochitao sve ove vashe nachine prepisivanja.

Sve te vashe fore sa prepisivanjem profani dobro znaju i VIDE ! A vi se pitate pa zashto ne reaguju ??

Odgovor je jednostavan . NEMAJU KOME DA DAJU POZITIVNE ocene! Vi ste josh i dobri , jer hocete i da prepishete , a ima dosta onih koje mrzi i da prepishu !!

kuku majko moja, nadam se da ne predajte meni :P (vidite kako sam fino dete, i na forumu persiram :lol: )
mene kad vide uglavnom izletim napolje i dobijem keca. to mi se desilo samo jednom. i to ne zato što sam prepisivala nego je prof provalio da koristim digitron. j.b.g mrzelo me da računam (msm ono ko će sad da vadi korene iz nekih žnj brojeva kad digitron to uradi za 2 sekunde a meni bi trebala čitava večnost :dash: )....
 
Ma nisam mislila na to, nego kad kazhem da je neko nesposobanm da napravi pushkicu, mislim na one shto ne znaju shta da napishu na nju,npr. zove mene drug da me pita shta imamo na kotrolnom,ja mu kazhem,a on me pita kao ''kako ja to da napishem??''
ili tako...:)

dadada to, imam puškicu a nemam pojma šta na njoj piše, to je fora kad iskopiraš tudju puškicu na malom odmoru :roll:
 
Ја нисам често спремао пушкице и сл.,једино сам увек за писмене из српског писао састав у мобилни и после преписивао у вежбанку на часу,и за конт. из хемије сам једанпут написао молекулске реакције на фон...Тако да што се тиче фона никад нисам проваљен...

Fon zaista uvek pali :) a kad reče za hemiju sad mi je palo na pamet da imaju neke zajebancije mislim da se zove disocijacija to nikad nisam znala, na svaki pismeni nosim po jednu primer-reakciju :(
 
nema shta nisam sa puskica...sociologiju imam pet jer sam oba kontrolna prepislaa ravno s apuskica,cela sveska fotokopirana u malom....ako ne moze tako,neko drugi ti uradi pa ti baci papiric,razradish mrezu pre kontrolnog...Ako odgovaras zameni se sa nekim da sednesh u sredinu ili zadnje redove,fotokopiras svesku slova veci font pa citas { ovako smo mi dobijali pet iz Ustava,u sustini,mi smo citali i kad smo bili druga klupa do nje } da ne pominjem da sam odlicna a nisam imala svesku ni iz jednog predmeta...Nema tu neke nauke, ljudi obicno uvek idu na komplikovano pa pishu na olovku pa stavljaju u patenticu pa neke leve tehnike shto teshko kad moze jednostavno...Samo fotokopiras svesku, { ili knjigu u malom } 2 primerka ako ti oduzme jedan,stavish na sto i pishes...Ne trebash biti doktor iz fizike pa stavljas puskice na neka leva mesta tipa ne znam brus,carape i koji djavoli, u dzep od jaken ili slicno cim podlei kontrolne odmah vadi na sto i gotovo....ako se priblizi ili stavi ispod kontrolnog ili josh bolje drzi u ruci samo stegni saku, papirici unutra,ona prolazi ti nemash nishta,opustis saku i eto papirica...dosta ljudima su oduzeli puskice koji su drzali na tako uocljivom mestu ili sakriju ispod kontrolnog a onima kojima su drzali su saci...of course not. Mada bilo je jednom kad sam stavila ispod kontrolnog jer nije bilo vremena da iscepim puskice jer sam dobila kopiju taman kad je profesor dosao..A kad nisi imao puskica uvek je bilo '' Pst, Stevo daj tvoje puskice !'' '' Cekaj sad Marina prepisuje...''

kod nas je fora na fizici kad tražiš od pametnog naroda par zadataka, čisto za neku normalnu ocenu, a oni popizde pa su u fazonu 'ajde kolko sad tebi treba? sta će ti 3 ionako si glupa za to'
 

Back
Top